Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
- - - - -

Lori Noua in domeniu 28 ani Piata Romana Lahovari

French kiss Masaj Lahovari Piata romana GFE Pasionala

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
39 raspunsuri in acest thread

#1 lori69

lori69

Maistru Curvar

• Membru Premium
  • 80 Postari:
  • Inscris la:
    30 September 2016
  • Reputatie: 66

Postat 30 September 2016 - 08:26 AM

Buna. Sunt Lori, am 28 de ani, 167 cm si 56 kg, roscata si cu sani voluptosi. Sunt noua in acest domeniu, dar pasiunea si placerea cu care fac sex vor asigura o intalnire reusita. Sunt usor pudica, de aceea nu ma regasesc intr-o atitudine hard core, ci mai degraba in rolul de iubita cu care te vezi pe furis.
    Te poti relaxa in compania mea la un pahar de vin, completat de un masaj erotic ce va incinge atmosfera pana cand trupurile noastre se vor contopi.
    Ca si servicii sexuale, fac sex oral cu sau fara prezervativ, in functie de alegerea si igiena ta, sex normal doar protejat, finalizare corporala, sarut cu limba. Accept cunnilingus, annilingus, 69, foot fetish.
    Cadoul dorit de mine, consta intr-o remuneratie de 150 lei pt 30 minute si 200 lei ora.
    Cum ziua buna se cunoanste de dimineata, imi place sa fiu matinala, asa ca pot fi contactata de la 8:30 pana la 16:30, de luni pana vineri.
    Ca zona, stau la Piata Romana, mai exact la Piata Lahovari, langa Spitalul de Oftalmologie.
    Numarul de telefon pt stabilirea unei intalniri este 0736148032.
    Va sarut si va astept !

pre_1479907452__msg-219301-0-64885700-14

Fisiere atasate

• Fisier atasat  1.jpg   160.72KB   17 download
    • Fisier atasat  2.jpg   145.97KB   14 download
    • Fisier atasat  3.jpg   123.39KB   11 download
    • Fisier atasat  4.jpg   136.33KB   15 download

• 17

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 liviu58

liviu58

Platinum Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPipPip
    • 7987 Postari:
    • Inscris la:
      07 May 2015

Postat 30 September 2016 - 08:44 AM

Buna Lori,in sfârșit te-ai înscris,bine ai venit pe forum .Pup

Admir o femeie pentru inteligenta si personalitatea sa. Frumusetea nu este suficienta .In dragoste femeia-i totul : Si virusul, si antidotul . O femeie, când are bani, devine independentă faţă de bărbaţi, un bărbat, cand are bani, devine dependent de femei

#3 t2626

t2626

Serious Contributor

• VIP Member
    • 1204 Postari:
    • Inscris la:
      12 June 2011
  • Reputatie: 437

Postat 30 September 2016 - 08:57 AM

Bine ai venit pe forum, Lori !!! :*
    Felicitări pentru descriere si poze !! ;)
    • 0

#4 laury

laury

VIP Member

• Platinum Member
    • 5913 Postari:
    • Inscris la:
      21 August 2013
  • Reputatie: 4884

Postat 30 September 2016 - 12:00 PM

Lori, esti de incercat! 😊
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#5 liviu58

liviu58

Platinum Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPipPip
    • 7987 Postari:
    • Inscris la:
      07 May 2015

Postat 30 September 2016 - 12:45 PM

Ce mai aștepți laury

Admir o femeie pentru inteligenta si personalitatea sa. Frumusetea nu este suficienta .In dragoste femeia-i totul : Si virusul, si antidotul . O femeie, când are bani, devine independentă faţă de bărbaţi, un bărbat, cand are bani, devine dependent de femei

#6 colorado sukaru

colorado sukaru

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 1052 Postari:
    • Inscris la:
      12 September 2016

Postat 30 September 2016 - 02:26 PM

Buna. Sunt Lori, am 28 de ani, 167 cm si 56 kg, roscata si cu sani voluptosi. Sunt noua in acest domeniu, dar pasiunea si placerea cu care fac sex vor asigura o intalnire reusita. Sunt usor pudica, de aceea nu ma regasesc intr-o atitudine hard core, ci mai degraba in rolul de iubita cu care te vezi pe furis.
    Te poti relaxa in compania mea la un pahar de vin, completat de un masaj erotic ce va incinge atmosfera pana cand trupurile noastre se vor contopi.
    Ca si servicii sexuale, fac sex oral cu sau fara prezervativ, in functie de alegerea si igiena ta, sex normal doar protejat, finalizare corporala, sarut cu limba. Accept cunnilingus, annilingus, 69, foot fetish.
    Cadoul dorit de mine, consta intr-o remuneratie de 150 lei pt 30 minute si 200 lei ora.
    Cum ziua buna se cunoanste de dimineata, imi place sa fiu matinala, asa ca pot fi contactata de la 8:30 pana la 16:30, de luni pana vineri.
    Ca zona, stau la Piata Romana, mai exact la Piata Lahovari, langa Spitalul de Oftalmologie.
    Numarul de telefon pt stabilirea unei intalniri este 0736148032.
    Va sarut si va astept !

Piața Lahovari :hmmm
    Tu eşti in aceiaşi ogradă cu Adriana Slim, Sasha Babe, Izabella BDSM ?

#7 lori69

lori69

Maistru Curvar

• Membru Premium
    • 80 Postari:
    • Inscris la:
      30 September 2016

Postat 30 September 2016 - 02:50 PM

Piața Lahovari :hmmm
    Tu eşti in aceiaşi ogradă cu Adriana Slim, Sasha Babe, Izabella BDSM ?

Sunt colega cu Adriana si Izabella, dar nu exista nici o Sasha Babe.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#8 lori69

lori69

Maistru Curvar

• Membru Premium
    • 80 Postari:
    • Inscris la:
      30 September 2016

Postat 12 October 2016 - 08:55 AM

Pupici :*

Fisiere atasate

• 8

#9 >robert323<

robert323

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 612 Postari:
    • Inscris la:
      06 February 2016
  • Reputatie: 185

Postat 13 October 2016 - 10:38 PM

Pupici :*

Drăguța foc domnișoara
    • 1

#10 cornelus1980

cornelus1980

Curvar Ucenic

• Membru Premium
    • 34 Postari:
    • Inscris la:
      02 December 2013
  • Reputatie: 118

Postat 14 October 2016 - 02:39 PM

Hai ca sparg eu gheata cu prima recenzie :)

Stiu ca mi-a luat cativa ani de cand sunt inscris pe acest forum pana am prins curaj. O sa incerc sa fac mai multe recenzii de acum inainte.

Am sunat de dimineata domnisoara, raspuns rapid si programat in jurul 11.30

Locatia este la Lahovari, langa spital. Imparte acelasi apartament cu Iza. Stiind locatia m-am dus direct, fara probleme

Ma invita in ultima camera de langa baie (pt cine stie apartamentul), stam un pic de vorba si ma cer la dus.

Totul a decurs destul de soft, Lori fiind un pic timorata, parca ii si tremurau mainile la un moment dat :)

Inceput cu FK langa pat, ne-am bagat in pat sa continuam nebuniile la care Lori a cerut sa stingem veioza :)

Oralul l-am ales NP, destul de ok-ish, nimic iesit din comun,

Am continuat cu lady on top si misionar dupa care am si terminat :)) Am fost destul de scurt :))

A doua finalizare nu am mai stat datorita faptului ca se pare ca am cam stat un pic mai mult de vorba si timp nu prea mai era.

Note

Oral: 8  Bunicel. nimic iesit din comun, incercari de deep cat de cat, un pic de atentie la oo

Normal protejat: 8 Destul de stramta dar din pacate un am apucat sa experimentam prea multe pozitii :)

GFE: 8.5 Pe partea asta este destul de ok, ofera FK, sta la discutii, etc dar mai are nevoie sa ii treaca pragul multi ca sa se obisnuiasca si sa nu mai para timorata, cel putin asa mi s-a parut mie, poate cu altcineva e mai ok

De revenit, nu stiu, poate dupa ce mai capata ceva experienta.

Aceasta recenzie am facut-o mai mult pt ea, imi povestea ca i-au trecut pragul cativa in doua saptamani de cand a inceput si nu a  primit si ea nici o recenzie, si am zis sa o ajut. 

Sper sa nu ma considerati peste acum :))

Tipa este bine intentionata doar ca, cum ziceam si mai devreme, probabil trebuie sa treaca ceva timp sa se obisnuiasca.

Decartat 200 ron dar am avut parte doar de o finalizare ; :slap2 De obicei ma incadrez in timp.

Puteti sa o treceti la testate, cred :)

Aceasta postare a fost editata de cornelus1980: 14 October 2016 - 02:40 PM

• 21

#11 spaclu

spaclu

de la perete,

• Maistru Curvar
    • 139 Postari:
    • Inscris la:
      15 January 2013
  • Reputatie: 204

Postat 19 October 2016 - 02:05 PM

Tipa cum arata? Pozele nu sunt foarte concludente.

• 0

#12 arde1

arde1

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 123 Postari:
    • Inscris la:
      03 February 2014
  • Reputatie: 144

Postat 20 October 2016 - 06:02 PM

am dat o fuga pe la fata dezbatuta aici. cred ca pozele o avantajeaza mult sau poate prefer eu alt tip de femei. asa ca nu am ramas. problema ar fi ca a fost cea de a doua ratare intr un timp destul de scurt. o sa incerc probabil si un outcall in zilele ramase si am sa revin cu o recenzie constructiva

• 0

#13 lori69

lori69

Maistru Curvar

• Membru Premium
    • 80 Postari:
    • Inscris la:
      30 September 2016

Postat 02 November 2016 - 11:28 AM

Va sarut si va astept !

Fisiere atasate

• 10

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#14 playboyvalentin

playboyvalentin

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 100 Postari:
    • Inscris la:
      25 January 2013
  • Reputatie: 171

Postat 08 November 2016 - 04:58 PM

Dragoste si sex pasional este descrierea domnisoarei Lori.

Manat de pozele sexy ale domnisoarei, o sun si stabilim o programare, ajung in zona Romana, pta Lahovari, mai exact langa spitalul de oftalmologie, si imi

deschide usa o femeie super frumoasa, imbracata ca in pozele de mai sus( 100% reale), ma invita in camera, locatia f frumoasa, ma serveste cu o cola si

incepem  actiunea. Lori este foarte frumoasa, cu niste ochi superbi , corp de felina si pielea fina, fund bestial , sani maricei.

Am inceput cu fk intretinut f bine din partea ei, f pupacioasa, putin cunilingus si trecem la oral, facut destul de bine, cu limbute pe oute, limba se joaca pe

organ, lin si suav, iti arunca niste priviri de te termina, terminat primul nr pe sani fetei, nu face cim. Plecat la baie pt igenizare, revenit in dormitor, unde am

stat de vb, nu spun ce, servit un suc si incepem actiunea pt nr. 2, iar fk pasional, parca esti cu iubita, iti vine sa o iei acasa, imbratisari, te saruta pe corp

trecem la oral din picioare, destul de bun, mici incercari de deep, dar nu prea reuseste, facem si 69, ce priveliste cu fundul ala sexy la nas, pasarica ca o 

capsiunica, curata si mica. Punem prezervativ si hai la sex, incepem in misionar, destul de stramta, face meseria asta de 3 sapt, trecem si in pozitia capra, 

pompez asa si ce sa vezi are 2 oglinzi laterale, priveliste super, fetei ii place sa priveasca in oglinda cand o futi, propune sa schimbam pozitia lateral,

aici m-a terminat, f provocatoare, te strange de picioare cand o futi, te trage spre ea, cu sarutari patimase, termin epuizat, cea mai buna partida de sex, cu

cea mai sexi femeie pe care am futut-o.

Note: 

Aspect fata: 9, f sexy si dulce,

Atitudine 10 e ca o iubita cu care te futi pasional, f dragastoasa si amabila,

Sex oral 9, cu atentie la oute dar cu putin deep,

Sex normal 10, destul de stramta, se fute bine, cu priviri senzuale.

Pret 200 ron ora, 150 fin, 

De revenit, bineanteles, te pup Lori.

• 14

#15 lori69

lori69

Maistru Curvar

• Membru Premium
    • 80 Postari:
    • Inscris la:
      30 September 2016

Postat 14 November 2016 - 05:16 PM

Iti multumesc pt recenzie ! Te astept cu drag sa ne revedem ! Pupici

Aceasta postare a fost editata de lori69: 14 November 2016 - 05:18 PM

• 0

#16 lori69

lori69

Maistru Curvar

• Membru Premium
    • 80 Postari:
    • Inscris la:
      30 September 2016

Postat 15 November 2016 - 12:53 PM

Buna ziua.
    M-am mutat intr-un apartament nou impreuna cu colega mea Alexia. Exista discretie si liniste, stam impreuna pt ca ne plac intalnirile in 3. Daca doresti o intalnire in 3 , te poti bucura si de o experienta reala intre doua femei frumoase si pasionale, cu show lesbi, 69, sarutari toti 3 si sex cu amandoua.
    Ca zona, este aproape de Universitate - Intercontinental, mai exact Blv Magheru colt cu C.A.Rosetti, unde este Vodafone, aprox in spatele Bisericii Italiene.
    Disponibilitate de luni pana sambata, intre orele 9 - 16 , ocazional si pana la 18.
    Nr de tel este acelas 0736148032.
    Rog un admin sa il insereze si in titlul topicului.
    Va sarut si imbratisez cu drag.
    • 4

#17 >piticu<

piticu

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 797 Postari:
    • Inscris la:
      28 February 2010
  • Reputatie: 346

Postat 15 November 2016 - 07:14 PM

Buna ziua.
    M-am mutat intr-un apartament nou impreuna cu colega mea Alexia. Exista discretie si liniste, stam impreuna pt ca ne plac intalnirile in 3. Daca doresti o intalnire in 3 , te poti bucura si de o experienta reala intre doua femei frumoase si pasionale, cu show lesbi, 69, sarutari toti 3 si sex cu amandoua.
    Ca zona, este aproape de Universitate - Intercontinental, mai exact Blv Magheru colt cu C.A.Rosetti, unde este Vodafone, aprox in spatele Bisericii Italiene.
    Disponibilitate de luni pana sambata, intre orele 9 - 16 , ocazional si pana la 18.

Dacă ai acum și servicii în 3, ai putea să spui în ce condiții de cost, și alte detalii sau restricții aveți împreună.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#18 >keyser söze<

keyser söze

Banii sunt cel mai ieftin cadou, pentru ca restul costa mai mult

• >Serious Contributor<
    • 548 Postari:
    • Inscris la:
      04 July 2014
  • Reputatie: 314

Postat 16 November 2016 - 06:32 PM

Buna ziua.

Fata frumoasa ... ar fi superb sa pui la semnatura toate datele (servicii, preturi, noua locatie). Vezi cum atrata threadul Alexiei

Kiss

P.S. coordonate 44.440784, 26.099967

Aceasta postare a fost editata de keyser söze: 16 November 2016 - 06:35 PM

• 1

#19 moccasin

moccasin

VIP Member

• VIP Member
    • 1671 Postari:
    • Inscris la:
      27 October 2014
  • Reputatie: -50

Postat 17 November 2016 - 07:26 PM

Am fost si eu la Lori ieri seara aproape cand se pregatea sa inchida "pravalia". :laugh2  :laugh2 Eram programat pe la cinci, dar in trafic am intarziat zece minute si nu s-a suparat, din contra m-a ghidat ff  amabila ca sa ajung repede in apartament. 

Fata arata destul de bine ca cei 29 de ani (parca asa am inteles), cu o fatzuca simpatica, dragalasa, corp bine proportionat, carne tare pe ea (doar sanii mai moi dar nicidecum dezagreabil). Am ales sa stau o ora si am platit cei 200 lei.

Dupa dus, in lumina difuza a cemerei de lucru (futodromul), ne am intins amanoi in patul lat si confortabil. Laud asternuturile f curate si baia impecabila, printre cele mai elegante si bine dotate cu geluri bai pe care le-am vazut. Prosop mare si f curat. Papuci. Mi-a dat si un Sprite sa beau.

M-a pupat imediat pe piept, pe git, pe ureche, am luat-o in brate si ne-am sarutat cu pasiune (misto rau, ca in liceu...de altfel semana cu o fosta colega de-a mea de liceu si ea la randul ei se mira cum de ma cunoaste si de unde m-a vazut mai inainte....e ppsobil sa ne fi cunoscut anterior in alta circumstanta). Apoi mi-a facut un oral umed, f placut, s-a ocupat si de coitze cu atentie. I-am facut si eu un oal sper placut, gemea usor, in fine mi a pus preze si am urcat-o deasupra cu fata invers (reverse cow girl), am pompat vreo 4 minute si fiind excitat dat frumul in balon. Dupa dus am reluat "ostilitatile", iar mi-a facut un oral placut, cu tentative reusite de deep (norocul ei ca nu o am mare...), am mangaiat-o, lins titele si labiile, in fine pus preze si futut in pozitia lingura (eu intins langa ea si penetrand-o adanc pe lateral, tinandu-i un picior cu mana). Pompat de data asta cam 15 minute si finalizat f placut.

Remarc ca e amabila, vesela, stie sa vorbeasca placut, pare sa se simta bine si sa ii placa si sexul. Eu m-am simtit bine si cred ca daca ma mai primeste revin. O experienta pozitiva in centrul Bucurestiului la un pret OK.

Note:

Aspect fata 8,5

Curatenie: 10

FK 9

Tarif 200/ora

Imparte apartamentul cu o coelga pe care nu am vazut-o inca.

• 11

#20 playboyvalentin

playboyvalentin

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 100 Postari:
    • Inscris la:
      25 January 2013
  • Reputatie: 171

Postat 20 November 2016 - 12:31 PM

Iti multumesc pt recenzie ! Te astept cu drag sa ne revedem ! Pupici

Si eu te pup frumoaso si astept sa te revad in noua ta locatie.

• 0

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi