Sari la conținut

Cunoaste cineva date despre ....


xrxx77

Postări Recomandate

  • Oras:Vegas
  • Oras:Vegas

Razvan, te-as ruga frumos sa imi dai si mie nr pe privat, in cazul in care il ai. Fatuca, intr-adevar este mai rezervata, insa am reusit totusi s-o dau pe brazda. Insa e o problema. Mi-a spus sa iau nr de tel de la unul din cercul ei, si poate cine stie, reusesc sa ii explic cum sta treaba cu acest forum, si poate face mai multi banuti :) (in momentul cand ma voi intalni cu ea)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Razvan, te-as ruga frumos sa imi dai si mie nr pe privat, in cazul in care il ai. Fatuca, intr-adevar este mai rezervata, insa am reusit totusi s-o dau pe brazda. Insa e o problema. Mi-a spus sa iau nr de tel de la unul din cercul ei, si poate cine stie, reusesc sa ii explic cum sta treaba cu acest forum, si poate face mai multi banuti :) (in momentul cand ma voi intalni cu ea)

Ca tot e cererea asa mare , parca l-as vrea si eu :D .

Link spre comentariu
Vizitator maaoos
Reputație: 0

a spus ca cine a postat numarul este "un prost" si ca nu este valabil, plus o intrega discutie despre moravuri si cum i-ar conveni altuia sa ii fie pus numarul pe net. cu siguranta a vrut sa faca cate ceva si i-a scapat dintre degete. a vorbit ok, politicos si nu mi-a dat impresia ca nu a facut asta niciodata, doar pur si simplu ca nu este valabil si ca ii pare rau pentru mine :))

Link spre comentariu
  • Oras:----
  • Oras:----

Sunt curios, toți incantații ăștia care cer numărul de telefon, adresa de facebook, ce părere ati avea voi daca ne-am apuca să postam si numerele si adresele voastre? Numărul ei nu e unul public(nu e postat nicăieri în anunțuri, ziare, net,...) asa că ala care le tot postează în coduri, postări ascunse,... poate sa-l posteze alături de al lui. Sa știe și fata pe cine să înjure.

Apropo, ăștia fără culoare(nu ca asta contează) de unde ați apărut? Ca pana acum in afara unuia singur care tot face recenzii nu am văzut sa fi fost prezenti pe aici.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Sunt curios, toți incantații ăștia care cer numărul de telefon, adresa de facebook, ce părere ati avea voi daca ne-am apuca să postam si numerele si adresele voastre? Numărul ei nu e unul public(nu e postat nicăieri în anunțuri, ziare, net,...) asa că ala care le tot postează în coduri, postări ascunse,... poate sa-l posteze alături de al lui. Sa știe și fata pe cine să înjure.

Apropo, ăștia fără culoare(nu ca asta contează) de unde ați apărut? Ca pana acum in afara unuia singur care tot face recenzii nu am văzut sa fi fost prezenti pe aici.

Da' ce cocos , trebuie sa postam 24 din 24 sau fim prezenti la orice topic ?? Noi suntem dastia de mancam cacat cu lingurita , nu ca altii cu polonicu . Gen avocatii poporului :)) :)) :)) . 

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Halal de acest forum. Ati sarit pe fata, de parca ar fi fost datoare cu ceva! Am scris clar ca fata cere discretie !!!

Unde e acel moderator principial, care baneaza ?

Inteleg, nu are interese.

Am scris clar, daca vreti detalii, accesati site-ul. S-a gasit unu destept care s-a laudat ca are telefonul damezei... si daca l-a dat la stanga, si la dreapta ...

E treaba fetei, cum vorbiti, asa va are ))).

In loc sa fie unii politicosi si sa profite de bunaciune, stati si da-ti cu presupusul...

Pe viitor, gura mica si egoism la maxim, cine intelege, ferice de el, restul la piata )))

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...