Sari la conținut

salon masaj


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

buna eram amre fan RONNY ( BLUE MOON)  , am luat 2 tzepe de la ei apoi nu am mai mers , m am reprofilat spre red lips , dar nicia colo odata era una nebuna  ceva fetish ave ain cap , si una una grasa , ce sa zic naspa rau au ajuns , dar daca ma pueti ajuta cu un salon unde sa merg cu placere , va rog s ascrieti

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

buna eram amre fan RONNY ( BLUE MOON)  , am luat 2 tzepe de la ei apoi nu am mai mers , m am reprofilat spre red lips , dar nicia colo odata era una nebuna  ceva fetish ave ain cap , si una una grasa , ce sa zic naspa rau au ajuns , dar daca ma pueti ajuta cu un salon unde sa merg cu placere , va rog s ascrieti

:slap2

post-124552-0-97984800-1475354539_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buna seara am si eu o intrebare 

am fost anul trecut la un salon undeva aproape de iulius mall , spre gheorgheni zorilor.

NU retin numele si nefiind clujean nu mai tin minte strada exact, as vrea sa revin maine ca am treaba in cj ,dar nu stiu unde :)) poate ma ajuta cineva

 

Dacă promiți că, după, faci o recenzie, îți spun eu despre ce salon e vorba...

Hai că oricum nu mă prea încred în promisiuni: Cleo e în zona despre care vorbești: http://nimfomane.com/forum/topic/7683-cleo-masaj-0740176620/

  • Like 3
  • Minus 11
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...