Sari la conținut

Diana din Aiud


cs05lynu

Postări Recomandate

Salut tuturor

E prima mea recenzie si sper sa fie de folos celor care cauta ceva in Aiud.

Ieri,fiind in drum spre Turda dinspre Alba,vad cu coada ochiului o tipa fainuta la autostop in Aiud.Ii spun sa urce si imi zice ca merge la Turda.Mi-am dat seama imediat ce a urcat ca e tigancusa si ce face in Turda.Am inceput cu povesti si s-a destins imediat.Tipa e vorbareata.Se lauda ca are clienti fideli si ca a lucrat in Portugalia la strada.Tot ea spune ca nu i-ar place sa munceasca pentru ca se castiga putin si ca ii place ce face.

Tipa e bruneta,cu toti dintii in gura si ALBI,spre deosebire de maimutele care stau pe centura.

Din una in alta ii spun ca m-a facut curios si ca vreau sa vad marfa pe care o lauda atat.Ajunsi in Turda imi arata pe unde sa merg spre locul actiunii,pe un camp ferit de lume.Fiind soare si aprox 25 de grade imi spune sa o facem afara.Curios,ma conformez,nu inainte de a-i da 50 de lei.Atat mi-a cerut pentru un combinat.

Iesiti din masina ,scot obiectul muncii deja in pozitia regulamentara,pune prezervativul,se apleaca si il ia in gura.Nimic spectaculos.Dupa aproximativ un minut se ridica,isi da jos pantalonii si se apleaca pe capota masinii in pozitia capra sprijinindu-se in palme si imi zice sa o fut.Are un fund numa' fain.Incep sa i-o trag.Ii place sa ii dai palme peste buci si se umezeste destul de fain.La un moment dat imi spune sa ma opresc si vine partea misto.Imi spune sa o las sa faca ea restul.Si tot in aceeasi pozitie ,capra,incepe sa ma futa ea cu niste miscari pe care nu ma asteptam sa le vad la una de pe strada.Miscari de du-te vino combinate cu opturi si gemete.Si acum mi se scoala cand ma gandesc.Am terminat glorios in ritmurile astea in timp ce stateam cu mainile in solduri si ma uitam pe cer cum trecea un avion.

Partea proasta e ca nu are servetele.Noroc ca aveam ru in masina.Partea buna e ca eram primul client si mirosea a curat.

A fost o experienta chiar tare cu o tipa dezinhibata care spune ca ii place sa se futa.

Zicea ca merge in Turda la giratoriu (vis a vis de Cofetaria Dana) si ca merge maxim de 2 ori pe saptamana,atunci cand ramane fara bani.Are un pic de burta dar in pozitia capra nu ai treaba.Compenseaza prin miscari.

Mi-a dat nr de cel si i-am zis ca o sa mai merg pe la ea dar doar in Aiud,pentru ca nu am chef sa fut dupa altii pe strada si sa stiu ca nu are servetele sa se stearga.Asa,in Aiud stiu ca vine de acasa curata(sper).Zicea ca in Aiud nu stie nimeni cu ce se ocupa.Prietenii stiu ca lucreaza ca ospatarita in Turda.

Eu recomand sincer.Nu stiu daca pot pune numarul ei de tel aici.O gasiti in Turda.E ingrijita,bruneta cu parul lung si intins.

Spor la futut tuturor

  • Like 1
Link spre comentariu

Locuieste in aiud a spus si ca ai putea sa te intalnesti cu ea si acolo. Dar presteaza la turda pt ca prietenii si familia nu stiu ca practica prostitutia, ei stiu ca lucreaza ospatarita in turda. Asa a zis colegu mai sus. Deci o poti intalni si in aiud daca iti raspunde la tel

Link spre comentariu

Salut tuturor

E prima mea recenzie si sper sa fie de folos celor care cauta ceva in Aiud.

Ieri,fiind in drum spre Turda dinspre Alba,vad cu coada ochiului o tipa fainuta la autostop in Aiud.Ii spun sa urce si imi zice ca merge la Turda.Mi-am dat seama imediat ce a urcat ca e tigancusa si ce face in Turda.Am inceput cu povesti si s-a destins imediat.Tipa e vorbareata.Se lauda ca are clienti fideli si ca a lucrat in Portugalia la strada.Tot ea spune ca nu i-ar place sa munceasca pentru ca se castiga putin si ca ii place ce face.

Tipa e bruneta,cu toti dintii in gura si ALBI,spre deosebire de maimutele care stau pe centura.

Din una in alta ii spun ca m-a facut curios si ca vreau sa vad marfa pe care o lauda atat.Ajunsi in Turda imi arata pe unde sa merg spre locul actiunii,pe un camp ferit de lume.Fiind soare si aprox 25 de grade imi spune sa o facem afara.Curios,ma conformez,nu inainte de a-i da 50 de lei.Atat mi-a cerut pentru un combinat.

Iesiti din masina ,scot obiectul muncii deja in pozitia regulamentara,pune prezervativul,se apleaca si il ia in gura.Nimic spectaculos.Dupa aproximativ un minut se ridica,isi da jos pantalonii si se apleaca pe capota masinii in pozitia capra sprijinindu-se in palme si imi zice sa o fut.Are un fund numa' fain.Incep sa i-o trag.Ii place sa ii dai palme peste buci si se umezeste destul de fain.La un moment dat imi spune sa ma opresc si vine partea misto.Imi spune sa o las sa faca ea restul.Si tot in aceeasi pozitie ,capra,incepe sa ma futa ea cu niste miscari pe care nu ma asteptam sa le vad la una de pe strada.Miscari de du-te vino combinate cu opturi si gemete.Si acum mi se scoala cand ma gandesc.Am terminat glorios in ritmurile astea in timp ce stateam cu mainile in solduri si ma uitam pe cer cum trecea un avion.

Partea proasta e ca nu are servetele.Noroc ca aveam ru in masina.Partea buna e ca eram primul client si mirosea a curat.

A fost o experienta chiar tare cu o tipa dezinhibata care spune ca ii place sa se futa.

Zicea ca merge in Turda la giratoriu (vis a vis de Cofetaria Dana) si ca merge maxim de 2 ori pe saptamana,atunci cand ramane fara bani.Are un pic de burta dar in pozitia capra nu ai treaba.Compenseaza prin miscari.

Mi-a dat nr de cel si i-am zis ca o sa mai merg pe la ea dar doar in Aiud,pentru ca nu am chef sa fut dupa altii pe strada si sa stiu ca nu are servetele sa se stearga.Asa,in Aiud stiu ca vine de acasa curata(sper).Zicea ca in Aiud nu stie nimeni cu ce se ocupa.Prietenii stiu ca lucreaza ca ospatarita in Turda.

Eu recomand sincer.Nu stiu daca pot pune numarul ei de tel aici.O gasiti in Turda.E ingrijita,bruneta cu parul lung si intins.

Spor la futut tuturor

Link spre comentariu

Salutare tuturor.

Am luat-o odata la un oral. Il face cam cu dintisori dar se straduie sa finalizeze. E foarte senina si impacata cu meseria asta. Tura viitoare incerc si eu un normal daca e atat de laudata la partea asta. Si mai nou nu e singura, vine cu sora ei, despre care zice ca are 18 ani. Spor si noroc tuturor.

Link spre comentariu
Vizitator 1280ionut
Reputație: 0

Salutare tuturor.

Am luat-o odata la un oral. Il face cam cu dintisori dar se straduie sa finalizeze. E foarte senina si impacata cu meseria asta. Tura viitoare incerc si eu un normal daca e atat de laudata la partea asta. Si mai nou nu e singura, vine cu sora ei, despre care zice ca are 18 ani. Spor si noroc tuturor.

ce locatie are

Link spre comentariu
Vizitator 1280ionut
Reputație: 0

Vis a vis de cofetaria/pizzeria Dana. Dar vine destul de rar.Partea buna e ca e curatica. Am sondat-o cu degetul intre picioare si mirosea a p...zda curata.

pt mine e mai apropiat Aiudul ,daca cumva o mai vezi si poti sa-i ceri un nr de tell ar fi super ,cel postat aici nu merge

Link spre comentariu
Vizitator 1280ionut
Reputație: 0

Azi i-am dat o muie. mai bine facuta ca prima data. Mi-a aratat poze cu sora ei care e mai frumoasa dar despre care zice ca nu face oralul atat de bine ca ea. La fel de curata in pizda. Azi (13 ian) e la treaba.

multumim pt promptitudine 

Link spre comentariu
Vizitator 1280ionut
Reputație: 0

salut ionut,vad ca esti ft activ pe forum si asta e bine ,ai reusit sa obti nr dianei din aiud..l-as vrea si eu daca se poate si il ai.ms

eram curios mai mult sa vad ce e de capul ei ,ieri am tras o fuga pana la Turda vazand mesajul amicului nostru Yesterday ,fata era acolo ,nu e genul meu, nust ce sa spun nu m-as duce cu tipa aia la una mica ))) ,acum fiecare cu gusturile lui ,nu am oprit mi-a fost deajuns o privire doar dar la Stejaris cred ca asa i spune erau doua rapandule din care una brunetica hmmm era okk nu am oprit nici acolo pt ca erau multi si cred ca le gasesti cand e vremea frumoasa pana spre seara  Nu prea opresc la centuriste cateodata cand mi se pare mie o tipa mai ok  ,anul trecut spre Orastie la izvorul rece am dat de o tipa ,i-am si spus tu esti dintr-o poveste ajunsa in alta poveste ,locul tau nu e in povestea asta  era o tipa la inceput de drum frumusica cu bun simt ,am fost de cateva ori cu ea pt ca se merita ,acum nu mai stiu ce e prin zona aceea nu am mai fost   Deviza e daca cauti vei gasii    parerea  mea  bruneta mai durdulie de la stejaris daca dai de ea  se merita 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...