Sari la conținut

Propunere subforum: gagicute cu circuit inchis (doar prin recomandari)


randunica

Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Nu pare nerealist, problema este intrarea la ele... Ca sunt multi care ar da, ca pana la urma iesi mai bine sa o platesti sa iti indeplinesti nebunia decat sa incepi cu cheltuieli gen: iesiri la restaurante, cluburi, cadouri...

Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  Daca o fomista, ca e curva declarata, ca-i curva undercover/civila, prinde un idiot care sa-i dea 10 bastoane pe ora, voi chiar credeti ca o sa-l mai recomande si la alte matracuci la fel de lesinate dupa bani, bai verilor voi pe ce lume traiti ?  :hmmm

 Treziti-va mai verilor din visele astea umede si penibile, c-aveti o varsta, nu mai sunteti puberi.

 Banuiam eu ceva, dar ajung sa cred cu convingere ca pizda, chiar le ia complet mintile multora.  :no2

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asta e un fel de scam, o prosteala destul de bine gandita.

Pe circuit inchis inseamna pe circuit inchis, adica printre smecheri. Iar pentru aia trebuie sa fie vreo asistenta TV, vreo vedeta locala, vreo tarfa cu notorietate. Nu vreo zdreanta careia nu-i ajung banii de barosaneala, asa ca se gandeste sa-si vanda ocazional pizda.

Asta cu sectiune pe forum pe circuit inchis egal tarfe care vor sa prosteasca niste fraieri. "Nu o sug oricarui fraier, sunt exclusivista." 

Incat sa nu o consideri o tarfa oarecare si sa o tratezi ca atare ci sa aiba pretentii de amanta pe bani multi.

Plus ca daca e pe circuit inchis, nu mai faci review s-o faci de cacat daca e neserioasa sau tepara. Iti iei teapa si o treci la tacere.

Se lucreaza psihologic pentru ca automat o consideri altceva fata de prostituatele obisnuite. Vrajeala. Ca-si vinde pizda "pe circuit inchis" sau ca o vinde pe net, la liber, tot aia e.

E pe baza de fidelizare, poate chiar de amorezare cat de cat.

 

+1 V-SHIPS.

  • Like 20
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Adica, Randu' iese prin cluburi, nu? :D

 

Primul care pune punctu' pe <i>.

 

P.S.: sa nu uitam cine a deschis topicu'.

Sa nu uitam activitatea de pimp a initiatoarei.

Sa nu uitam.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Adica, Randu' iese prin cluburi, nu?:D

Pfyai ce bine ar fi... N am mai fost intr un club de la balul bobicilor din facultate.

Am mai fost la karaoke de trei ori anul asta :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Grünau
  • Oras:Grünau

Stiti cate fete faine si nimfomane undercover exista care nu au anunturi pe siteuri?

Nici eu nu stiu cate...

Dar stiu ca sunt!

Si unele ffffooooooaaaaarte misto!

Bre, io te iubesc cu motan cu tot. Da am o nelamurire. Daca ie fete cu circuit inchis si le punem public, nu contrazicem ideea de circuit inchis? Zic si io... Si te pup pe toate buzele!
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Bre, io te iubesc cu motan cu tot. Da am o nelamurire. Daca ie fete cu circuit inchis si le punem public, nu contrazicem ideea de circuit inchis? Zic si io... Si te pup pe toate buzele!

Recunosc...

Cam ai dreptate...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Bre, io te iubesc cu motan cu tot. Da am o nelamurire. Daca ie fete cu circuit inchis si le punem public, nu contrazicem ideea de circuit inchis? Zic si io... Si te pup pe toate buzele!

 

 

Recunosc...

Cam ai dreptate...

 

Randunico, spune-i cetateanului, ca nu vreau a-i zice amiral, ca pentru asta Motanu' Suprem ti-o dat PM, si i-o dat si lui, adica amiralului (nah, ca-m zis-o), ca prin PM sa-i trimiti coordonatele fetelor, adica, asa pe intelesul unuia ca el, ... longitudinea & latitudinea.

Link spre comentariu
  • Oras:Grünau
  • Oras:Grünau

Randunico, spune-i cetateanului, ca nu vreau a-i zice amiral, ca pentru asta Motanu' Suprem ti-o dat PM, si i-o dat si lui, adica amiralului (nah, ca-m zis-o), ca prin PM sa-i trimiti coordonatele fetelor, adica, asa pe intelesul unuia ca el, ... longitudinea & latitudinea.

Da io nu vreau la circuit închis. Fut cu tot poporul. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Randunico, spune-i cetateanului, ca nu vreau a-i zice amiral, ca pentru asta Motanu' Suprem ti-o dat PM, si i-o dat si lui, adica amiralului (nah, ca-m zis-o), ca prin PM sa-i trimiti coordonatele fetelor, adica, asa pe intelesul unuia ca el, ... longitudinea & latitudinea.

Daca dai un zambet

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Daca dai un zambet

 

Adica asa ceva doresti tu de la mine?

Bine, hai sa o fac si pe asta, sa atasez emoticoane.

E prima data, sincer, dar pentru tine Randu', o fac si pe asta.

Poftim:

:kiss2(kisses, ca zambet nu am gasit)

:) (am gasit, in fine, si smile face).

 

Noah, amu-i bine, da?

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...