Sari la conținut

Caut colega !


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Caut colega de apartament , dacă este vreo domnișoară interesata mă poate suna pentru mai multe detalii ! 0799596691

La ce detalii te referi?

La procentul care trebuie sa-ti revina tie din incasarile lor?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Mada zice bine, bazat pe experientele anterioare...

Eu ti-as recomanda-o pe annah care si asa nu are locatie, dar la ce caractere aveti, bataie ce iti da anushka nu ai sa vezi nici in ringul de kick boxing.

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Mada zice bine, bazat pe experientele anterioare...

Eu ti-as recomanda-o pe annah care si asa nu are locatie, dar la ce caractere aveti, bataie ce iti da anushka nu ai sa vezi nici in ringul de kick boxing.

Nu îți sta mai bine cu gura închisă ? Dacă vrea sa mă sune .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu îți sta mai bine cu gura închisă ? Dacă vrea sa mă sune .

Ar fi culmia sa ni stea bini doar noua...iara tu sati viezi di vrajelili tali ! Sau ai uitat dija cum comientezi tu pi la topingurili cielorlalti feti ? Moi alies alia buni !!!

 

Io zik sal suni pi Costy...ka doar ie fanu tau ! Sigur tie cupliaza pientru tona di iarna ku Mihaela di la Far !!! Si poati sa fak asta...ka doar or fost colieji la gradinita impriuna !

 

:)))))))

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

La valoarea ta,  vrei sa faci ...share la ...locatie ...? Sa fim seriosi.

Stii vorba aia ...”rahat amestecat” atunci cand sunt mai multi(e) laolalta. Cand sălășuiesc, altfel este sex in grup sau orgie ... :laugh2

In plus din ...cotizatia pe care o percepi, per ora, cred ca tit poti permite sa stai singurica, intr-o locatie decenta.

Acum nu aspira si tu la un ...duplex.

Succes !

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Posibil sa aibe nevoie de o colega ,dar care sa o pastoreasca ea .Poate a inceput sa prinda miros de peste si ceva solzi ,de aia are nevoie de o colega . :laugh2  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

alexa2

Curvar Ucenic

 

Curvar Ucenic

16 Postari:

Inscris la:

01 July 2016

Reputatie: 14

 

Trimis 06 July 2016 - 02:50 PM

 

"din constanta ma retrag. am lucrat cu ea numai 4 zile si mi a facut gesturi precum din 450 lei a inceput sa se tipe la mine sa ii dau 200 ca tariful meu este de 250. Pai daca este de 250,cer si omului de 250 sau daca tot <ardem> atunci imparteam ce avem pe plus chiar si asa fiind mult spus. Si de alte dati din 100 euro pe care ia ii lua in mana mie imi dadea 50 euro si 100 lei. Dar faza cu asta e tariful tau mi a pus capat.de asta nu inteleg ce tot vrea cand ea este castigata,plus ca am platit si ap pt 2 zile si am plecat fara niciun ban. gesturi de genu este in stare sa faca. eu nu sunt obisnuita cu mancatoria asta de asta am lasat o in pace sa si faca treburile"

  • Like 6
  • Minus 7
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bagamias...no tinut frina !!! :))))))))

 

Ia zi Cretulino Mincinoasa kum iexploatai tu...ka ciel moi ordinar peste rapitor...biete copilitie vinite si ieli la mari vara sa cistigie un ban cinstit si muncit !!!

 

Dai ku frina akuma...da spier sa ai ABS ! :)

  • Like 4
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...