Sari la conținut

Delia,colega lui Amy


delia_19

Postări Recomandate

  • Oras:SOMEWHERE
  • Oras:SOMEWHERE

La prima vizita am spus ca nu e febletea mea.Acum,dupa trei intalniri,tot mai mult ma atrage.Prin felul ei in care ma abordeaza,prin atitudine,senzualitate,finete.Pentru mine e printre putinele fete,la care m-as duce in fiecare zi.

 

Am sunat la nr.0754676554,mi-a raspuns cu o voce placuta,am stabilit intalnirea.

 

Zona cartier prima

 

Locatie 10 usor de gasit DA, loc de parcare DA,baie curata DA, Prosop DA, Gel Dus DA ,pat comod DA,dar cam scartaie , miros de tigara NU, regim hotelier NU, discomfort termic NU

 

Aspect 10: la Fata ii dau 10 draguta,zambareata, Sani 10 , Fund 10 Picioare 10, m-as uita dupa ea pe strada DA, Cosmetic/manichiura DA, coafura speciala NU, operatii estetice NU ,tatuaje NU ,Poze reale DA.

 

Igiena 10 epilata DA , curata DA, parfumata DA , a facut dus inainte DA, simtit miros suspect NU ; fum de tigara NU

 

 

Atitudine 10, invitat pahar de apa DA , vorbareata DA, atasament DA ,te grabeste NU, telefonul pus pe silentios DA.

 

GFE 10 NU sarut pe buze, NU FK, DA sarut in ureche, DA sarut pe corp, DA imbratisari, DA alinturi. NU retinuta

 

Preludiu 10,sarutari multe pe corp,mangaieri,sarut in ureche,pe gat.

 

Oral 10 DA neprotejat ,DA incearca deep, DA scuipa, DA foarte umed, DA atentie la zonele adiacente , DA 69, NU pune prez cu gura , NU am simtit dintii.

 

Normal 10 NU a comentat , DA priveliste frumoasa, DA contre, DA initiative, DA implicare. DA geme, DA te atinge, DA te trage in ea , DA accepta pozitii.

 

Cadou 100 lei un nr.on,np. 30 min d2d

 

Mereu plec multumit de la Delia,sper sa ramana mai mult la oradea.

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am vizitat-o si eu pe Delia, convins de recenziile bune si intradevar nu am plecat dezamagit.

 

Nu stau sa descriu toata experienta (2 numere), las notele sa vorbeasca de la sine:

 

Locatie 10

Aspect 9 (pozele sunt reale, dar mie imi plac mai slim si cu toate acestea Delia arata bine, sa nu fiu inteles gresit)
Igiena 10
Atitudine 10
GFE 10
Preludiu 10
Oral 10
Normal 10

Cadou 200/h - d_t_d aprox. 50 min.

 

Pret/calitate: Bun

De revenit: Da

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutare confutaciosi.Fiind prima recenzie va rog nu sariti prea tare.

Convins de alegerea buna, am sunat pentru o sedinta de placeri.A raspuns dupa cateva incercari cu o voce placuta si am stalilit intalnirea.

Locatie cartier Prima.

Ajungand in locatie ,am fost servit cu apa sau suc ,dupa care am fugit la baie sa ma fac fresh.Revenind in camera am fost asteptat de Delia,inca era in chilotei si sutien,dar repede s-a scapat de ele.Sarutandu-ne pe corp ea a coborat pana la jr. si la rasfatat cu un oral foarte umed si placut.Montat prezu si s-a suit pe mine,un calarit super bun ce mi-a tras,am continuat in misionar,si terminat in doggy.

 

Aspect 9,5 fata 9,5,fund 10,picioare 9,sani 10*,are par foarte frumos

Atitudine 10,foarte draguta,servit cu apa/suc,vorbeste civilizat

Gfe 9,lipicioasa,gafaie foarte placut,dar imi vinea sa o sarut pe buze.

Locatie 9,apartament nou,frumos,era bine daca avea ceva oglinzi in camera,scartaie patul,baie ok,geluri de dus,prosop curat.

Cadou 10, 100 lei on,np 30 min

De recomandat ,DA

De revenit ,DA,sigur revin la ea,numai sa mai revina ea in Oradea.

Acestea fiind spuse ,puteti da cu bota.

Hamfau tare si trai bun.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ-NAPOCA
  • Oras:CLUJ-NAPOCA
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Multumim pentru informatie.

O sa tinem cont, si pe viitor nu iti vom mai recomanda fete care isi pun poze false.

Te rugam sa ne ierti ca a trebuit sa iti pierzi vremea citind anunturi, informatii si recenzii la fetele cu poze false.

Inca o data ne cerem mii de scuze!

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...