Sari la conținut

Delia,colega lui Amy


delia_19

Postări Recomandate

  • Oras:SOMEWHERE
  • Oras:SOMEWHERE

Voi reveni cu recenzie detaliata, pe scurt fata de nota 10,foarte draguta si da e frageda. Hmm .

Maine pleaca , dar va reveni peste 3 saptamani.Abia astept.Raport calitate pret super.

Asta pe scurt maine detaliez.Bafta cine o mai prinde.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:SOMEWHERE
  • Oras:SOMEWHERE

Dorinta de a vizita aceasta domnisoara , este datorita recenziilor pro facute de confutaciosii anteriori.Programarea a fost facut la nr de tel din topicNorocul a fost din partea mea, pentru ca a raspuns din prima,o voce placuta,chiar sexy si m-a rugat sa revin cu un telefon inainte de programare pentru confirmare.Programarea a fost respectata si ajungand la adresa domnitei am fost poftit sus la apartament,unde sta cu o colega Amy.Ajungand la usa speram sa fie precum au descris-o colegii.Este.A deschis usa o gagica foarte frumoasa,draguta si m-a inviata in camera.Discutat una alta,m-a servit cu apa sau suc ,dar am refuzat politicos si m-amcerut la baie pentru inprospatare.Neavand apa calda am fost nevoit sa ma spal cu apa rece,asta e,nu e vina ei.Dupa revenire in camera a fugit si Delia sa se faca fresh.La intoarcere in camera a dat prosopul jos si puteam admira acel corp frumos.Am stabilit regurile jocului si ne-am apucat de treaba.Rugamintea mea a fost sa se puna pe spate, sa ii pot descoperi corpul ,sani frumosi si fermi ,chiar superbi,coborat pe abdomen cu saruturi pana la piersica ei curata,epilata,cateva pupaturi pe fundic si a inceput ea cu un oral foarte bun,maxim de umed foarte placut,timp in care o mangaiam pe fund,sani si pasarica.A pus prezul si a venit peste mine,sanii se lipeau de pietul meu si gemea,dar cum gemea.Ma simteam actorul principal al unui film pentru adulti.Trecut apoi pe burta cu picioarele lipite si fundicul putin ridacat,foarte placut,priveliste fromoasa.Am ridicat-o finut in doggy si am continuat asa,pozitie in care puteam masa pe fundic.Cand am simtit ca nu mai pot,am dat jos guma si am finalizat in gura ,unde nu s-a grabit sa o scoata.Primit servetele umede,dar nu am putut merge la baie pentru ca a sosit un confrate la Amy.Dupa putina asteptare am multumit pentru tot si am luat ramas bun.

 

Locatie 10,baie curata,geluri de dus,prosop curat,un -ar fi apa calda,dar nu e vine ei

Aspect 10 nu e chiar febletea mea dar nu pot da mai putin,poze reale,frumoasa,

Gfe 9,nu fk,saruturi pe corp da,geme da si inca cum,draguta,nu foarte vorbareata

On 9 foarte umed,cim,are potential,

Np 10 ,nu comenteaza,da contre,

Halat 10, on np cim 100 lei +50 ca merita

Recomandat Da,are potential mare

Revenit sigur,

Delia si Amy revin peste 3 saptamani .Sper.

 

Iti multumesc Delia ,esti o draguta.

  • Like 14
Link spre comentariu

Dorinta de a vizita aceasta domnisoara , este datorita recenziilor pro facute de confutaciosii anteriori.Programarea a fost facut la nr de tel din topicNorocul a fost din partea mea, pentru ca a raspuns din prima,o voce placuta,chiar sexy si m-a rugat sa revin cu un telefon inainte de programare pentru confirmare.Programarea a fost respectata si ajungand la adresa domnitei am fost poftit sus la apartament,unde sta cu o colega Amy.Ajungand la usa speram sa fie precum au descris-o colegii.Este.A deschis usa o gagica foarte frumoasa,draguta si m-a inviata in camera.Discutat una alta,m-a servit cu apa sau suc ,dar am refuzat politicos si m-amcerut la baie pentru inprospatare.Neavand apa calda am fost nevoit sa ma spal cu apa rece,asta e,nu e vina ei.Dupa revenire in camera a fugit si Delia sa se faca fresh.La intoarcere in camera a dat prosopul jos si puteam admira acel corp frumos.Am stabilit regurile jocului si ne-am apucat de treaba.Rugamintea mea a fost sa se puna pe spate, sa ii pot descoperi corpul ,sani frumosi si fermi ,chiar superbi,coborat pe abdomen cu saruturi pana la piersica ei curata,epilata,cateva pupaturi pe fundic si a inceput ea cu un oral foarte bun,maxim de umed foarte placut,timp in care o mangaiam pe fund,sani si pasarica.A pus prezul si a venit peste mine,sanii se lipeau de pietul meu si gemea,dar cum gemea.Ma simteam actorul principal al unui film pentru adulti.Trecut apoi pe burta cu picioarele lipite si fundicul putin ridacat,foarte placut,priveliste fromoasa.Am ridicat-o finut in doggy si am continuat asa,pozitie in care puteam masa pe fundic.Cand am simtit ca nu mai pot,am dat jos guma si am finalizat in gura ,unde nu s-a grabit sa o scoata.Primit servetele umede,dar nu am putut merge la baie pentru ca a sosit un confrate la Amy.Dupa putina asteptare am multumit pentru tot si am luat ramas bun.

 

Locatie 10,baie curata,geluri de dus,prosop curat,un -ar fi apa calda,dar nu e vine ei

Aspect 10 nu e chiar febletea mea dar nu pot da mai putin,poze reale,frumoasa,

Gfe 9,nu fk,saruturi pe corp da,geme da si inca cum,draguta,nu foarte vorbareata

On 9 foarte umed,cim,are potential,

Np 10 ,nu comenteaza,da contre,

Halat 10, on np cim 100 lei +50 ca merita

Recomandat Da,are potential mare

Revenit sigur,

Delia si Amy revin peste 3 saptamani .Sper.

 

Iti multumesc Delia ,esti o draguta.

 

ÃŽți mulțumesc și eu, mă bucur ca te-ai simțit bine. Sper sa ne revedem curând. Te pupic 💋

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna seara!

Ma bucur ca am reusit sa ajung din nou in Oradea.

Din diverse motive locatia nu se mai afla in cartierul Prima, ci in cartierul Rogerius (locatia exacta la telefon).

Mentionez ca serviciile au ramas aceleasi, de altfel si preturile (preturile nu sunt negociabile):

100 L/fin oral+normal

200 L/ora oral+normal

NU FAC ANAL!!! Va rog nu insistati.

Dusul/mica igienizare in locatia mea sunt OBLIGATORIU/OBLIGATORIE.

 

Programarile se pot face la nr de telefon 0735539471 (nu rasp la sms/nr privat), de altfel si prin P.M.-ul lui Amy.

 

Va astept sa ne cunoastem/revedem !!

Pupici 💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

   Revenirea Deliei in Oradea nu o puteam rata, astfel ca azi dimineata la ora destul de matinala ( iti multumesc Bobocel ca m-ai primit asa de repede) eram deja in bratele ei, bucuros de aceasta revedere.          Atitudinea, GFE-ul, superbi ei sani, funduletul sexy, parul ei lung negru revarsat asupra mea m-au facut sa traiesc din nou momente extraordinare alaturi de ea.

      La fiecare vizita de-a mea Delia a reusit sa ma surprinda cu ceva nou. De asta data m-a surprins cu o noua tehnica la oral ( ceea ce face ca nota de  9.5 cat i-am acordat in recenzia anterioara acum e 10 curat) :) dar si la normal cand era in pozita lady on top prin contractiile pasaricii asupra juniorului meu. Chiar  si dupa ce am terminat in aceasta pozitie a continuat cu aceste contractii fapt ce a contribuit la prelungirea starii de euforie in care ma aflam. 

   Multumesc Bobocel. 

 

http://2.bp.blogspot.com/-oPE6fWb9y4o/T6g33J_oyRI/AAAAAAAAGsI/uU4ZpAkbHfY/s320/1211.gif

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu

Revenirea Deliei in Oradea nu o puteam rata, astfel ca azi dimineata la ora destul de matinala ( iti multumesc Bobocel ca m-ai primit asa de repede) eram deja in bratele ei, bucuros de aceasta revedere. Atitudinea, GFE-ul, superbi ei sani, funduletul sexy, parul ei lung negru revarsat asupra mea m-au facut sa traiesc din nou momente extraordinare alaturi de ea.

La fiecare vizita de-a mea Delia a reusit sa ma surprinda cu ceva nou. De asta data m-a surprins cu o noua tehnica la oral ( ceea ce face ca nota de 9.5 cat i-am acordat in recenzia anterioara acum e 10 curat) :) dar si la normal cand era in pozita lady on top prin contractiile pasaricii asupra juniorului meu. Chiar si dupa ce am terminat in aceasta pozitie a continuat cu aceste contractii fapt ce a contribuit la prelungirea starii de euforie in care ma aflam.

Multumesc Bobocel.

 

http://2.bp.blogspot.com/-oPE6fWb9y4o/T6g33J_oyRI/AAAAAAAAGsI/uU4ZpAkbHfY/s320/1211.gif

 

Cu plăcere Adrian. Ma bucur că te ai simțit bine și de aceasta data. PUPICI 😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu

Draguta,frumoasa,finuta,scumpa,atitudine,sexy,super,sunt cuvintele care imi vin in minte cand ma gandesc la ea.Revin cu recenzie cand o sa am timp.

Iti multumesc Delia,esti o draguta.

ÃŽți mulțumesc și mă bucur ca te-ai simțit bine. Te pup 😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...