Sari la conținut

Adina siliconata simpatica 0730646969


Vizitator batranul george

Postări Recomandate

Vizitator menache
Reputație: 0

Primul venit primul servit!!!sambata seara imi fac programare la ea!!!o sun si ii spun ca ajung in 15 min!!!ajung in fata blocului si revin cu telefon si ii spun ca am ajuns!!!ea foarte mirata ma întreaba "da chiar ai ajuns?" si pe fundal se aude interfonul sunând !!ce credeți ca a urmat? Mi a închis telefonul in nas!!!raman in fata blocului si mai caut pe net alte variante!!!nu prea am găsit si dupa 5 min revin cu telefonul la ea....bineinteles imi respinge semn ca fata era ocupată!!!dupa alte 5 6 minute revin cu telefon si ca si cum nimic nu s ar fi întâmplat imi raspunde si imi spune ca pot urca!!!acum m am gândit 10 11 minute....de la sunatul interfonului la ultimul apel la are a răspuns e clar Fast fuck!!!nu am urcat....pentru ca nu e serioasă nu respecta programările !!!trageti si voi concluziile

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator menache
Reputație: 0

spre zero

si daca sunt câteva trebuie sa iti faci programare de pe o zi pe alta ceea ce pentru mine e cam greu datorită programului!!!oricum le numeri pe degetele de la o mana
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Naspa daca procedeaza asa...clar ca are clienti multi si probabil succesul i s-a urcat la cap...

Cand arati asa bine ai fite de vedeta. Cica lucreaza noaptea. La ore tarzii e greu sa gasesti ceva bun, drept urmare raman multe ciurucuri (mai sunt si exceptii). Asa ca profita de situatie cum are ea chef.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am ajuns si eu la Adina, arata bine fata dar ca prestatie e cam slabut.

Ca aspect e foarte draguta la fata, bruneta slim cu par lung, sani frumosi, nota 9 pt aspect.

Oralul il face si neprotejat, atat timp cat il face il face destul de bine, problema e ca vrea sa treaca repede pt asta, nota 7 pentru oral, daca nu s-ar grabi la asta ar fi mai mult.

La normal accepta cam orice pozitie, sta cum o pui, dar dupa ce s-a pus in pozitia aia nu se mai misca :))) , tot 7 si pentru normal.

Tarif: mie mi-a comunicat 100 ron o finalizare / 15 min, 200 ron o finalizare / o ora, dar vad ca altii  au mai zis si alte preturi, sau au fost 2 finalizari intr-o ora, sau chiar 2 in jumate de ora. Eu am ales o ora, am terminat cam in 30 de min

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cum ai reusit colegule, ca mie la telefon mi-a raspuns numa mesageria :(

Am vrut sa vad si eu ca e frumusica asa cum ati spus si voi care ati vizitat-o...

Tarif la 15 min?!?!...

Incearca noaptea, dupa 20, nu stiu nici eu exact ce program are dar mi-a zis si mie ca lucreaza noaptea. Legat de tarif, mie asta mi-a zis dar vad ca la alti colegi au mai fost si alte tarife si jumate de ora.

Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

Daca nu respecta programarile si pune clientul sa bata drumul degeaba pana la ea, atunci clar e de evitat.  Titlul topicului ar trebui schimbat, sa scrie Adina siliconata neserioasa si tepara !!!

Link spre comentariu
Vizitator saamm24
Reputație: 0

am reusit sa ajung dupa mai multe incercari...mai bine nu ajungeam :)))

Locatie-8(cam dezordine)

Fata:fata8-9(nemachiata)

Corp:8,sani9(slaba,mult mai slaba ca in poze,cand o pui capra nu prea ai de ce sa tii :))))

Actiunea:oral-2min,cam scandura :))

               normal-3min,capra...dupa 3 min mi-a zis sa incerc sa termin...whaaaaat???

cu dus,cu futai,cu ajuns in masina 15min :)))

raport calitate pret=praf

eu m-am excitat mai mult pt ca seamana cu o vecina,tot siliconata cu tatuaje,altfel nu cred ca puteam sa termin

de revenit-eu clar nu

si pozele nu cred ca sunt ale ei

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Am vizitat d-soara noaptea. Am programat vizita cu 15 min inainte. M-a indrumat rapid in zona Rond Alba Iulia. O d-soara subtirica cu sani frumusei, siliconati si cu destul de multe tatuaje. Prezenta agreabila dar usor grabita.  Inauntru era ceva fum de tigara.

Locatia: 7 -garsoniera cu pat in regula dar fumul scade nota

Fata : fatza 8, corp 8,5- fund micut dar simpatic, sani frumosi

Oral: ok, la obiect, s-a dedicat si eu am terminat mai rapid decat ma asteptam :))

Atat am de oferit , sper sa va fie de ajutor!

100 lei/ 1 finalizare.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Am fost si eu la ea intradevar frumoasa

Face CIM si COF pe care le taxeaza cu 50 lei extra

Pentru 100 face si anal pe care eu nu l-am reusitt acum dar cu siguranta o savil incerc

mai lucreaza pe nr asta?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost si la Adina

 

Locatia:   2  langa Naturalia, camera ok, da problema la dus, ca vine apa calda greu si nu are rost sa fac dus.. ca are servetele umede

 

Adina:    10 nu stiu ce cred altii, da in opinia mea e de 10+++ , slim, frumoasa la fata un curulet de pus in rama, sani mari ... plm mare pacat de ea

 

Actiunea : 8  - nu a fost grabita, da de la faza cu dusu nu prea mai aveam chef... capra si end

 

Igiena : 1 (am dat un punct pt faptul ca nu mirosea nasol ... da lipsa dusului .... )

 

De revenit/recomandat: nu/nu (un dus rapid consuma 3 min maxim .... macar te stropesti putin cu apa si tot e ceva)

 

Cu respect

Mafci

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

da, am fost zilele trecute. Buna de pula, saraca la vorba. Exact cum imi plac mie in ultima vreme.

 

preturile aceleasi ca cele mentionate mai sus, experienta Batranului George se muleaza perfect pe a mea. Nicio problema la programare, nu m-a grabit (am stat in jur de o ora)

 

Lucreaza doar noaptea. Nu face fk, nu are gfe, nu comunica mai mult de cateva cuvinte de complezenta dar nici nu e acra. Daca nu ai o problema cu toate astea o sa ai o experienta ok.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...