Sari la conținut

Florica


chrome78

Postări Recomandate

  • Oras:Oravita
  • Oras:Oravita

Buna,

 

pe la Florica, a trecut cineva?

Eu am fost in martie , si  m am simtit bine.

A venit in intampinarea mea (ca nu am gasit blocul) undeva in spate la Kaufland in Vlaicu.

avea blugi si camasa, dar sub nimic, asta m a excitat putin (mai ales ca mi a si zis)

am stat putin la taclale in bucataria mica, m a servi cu suc dar am refuzat politicos, apoi am trecut in locul de sotilitati.

Aici am dezbracat o eu,si am inceput sa i fac un oral, aveam o pofta in minee.

apoi cand nu am mai rezistat, am luat o la un NP, capra, cu cracii pe umeri, in lingurita, apoi iar capra.

Mi a facut si ea un 69 dar nu prea reusit.

Nu a reusit sa ma termine.

I am lasat halat : 200 ron /putin peste 1 h am stat.

Totul ar fi fost ok daca nu vedeam ca imedia a doua zi mi au iesit pe capul penisului puncte mici rosii

(lucru ciudat pt ca mirosea super bine, si la pasarica proaspat epilata miroasea a curat curat)

Anal a zis ca nu face.

Chestia e ca m as mai duce la ea, dar imi e frica sa nu mi mai apar ceva pe capul de jos.

Voi ce ziceti?

a mai fost cineva pe la ea?

atasez pozele ei

post-220284-0-03030700-1476280611_thumb.jpg

post-220284-0-14472700-1476280619_thumb.jpg

post-220284-0-66532200-1476280627_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

puncte rosii si eu aveam intro perioada pe capul penisului, chiar eram plin intro vreme, eu fac amor doar cu nevasta-mea neprotejat, deci nici o noutate,  e vorba de frecare in exces si supraexcitare.  care mai aveti astfel de probleme , stati linistiti, e normal.

Link spre comentariu
  • Oras:Oravita
  • Oras:Oravita

puncte rosii si eu aveam intro perioada pe capul penisului, chiar eram plin intro vreme, eu fac amor doar cu nevasta-mea neprotejat, deci nici o noutate,  e vorba de frecare in exces si supraexcitare.  care mai aveti astfel de probleme , stati linistiti, e normal.

eu cred ca de la ea, ca dupa ce am facut sex cu nevasta mea , eu avand punctele alea rosii pe capul penisului, pe ea a inceput sa o manance pasarica de nu mai stia ce sa faca dupa sex si in timp ce faceam o ustura.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oravita
  • Oras:Oravita

chrome78,eu zic sa o lasam pe florica sa vina cu oferta fiindca eu am sunat-o la nr. de telefon pe care l-ai afisat, si nu a parut deloc dispusa la vreo prestatie,m-a intrebat cine sunt cum ma cheama, dupa ce am raspuns intrebarilor ei  a inchis

curios dar..ok~

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...