Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Cleo masaj 0740176620

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
2660 raspunsuri in acest thread

#2661 demon si inger

demon si inger

Serious Contributor

• Maistru Curvar
  • 153 Postari:
  • Inscris la:
    06 September 2012
  • Reputatie: 543

Postat Astazi, 09:59

Să trăiți confrați futaciosi, am purces deunăzi la salon ,unde am intrat cu Natalia.Natalia o fatuca brunetă, de înălțime medie,paru lung,frumușică,sânii potriviți,fundu voluptos,corpul voluptos ai de ce prinde,o apariție interesantă .Deocamdată inainte de toate, tin sa precizez ca Natalia este la început ,este noua in domeniu si are nevoie sa acumuleze experienta ,de aceea nu o sa tastez evoluția Nataliei pas cu pas .Natalia mie imi place ,are ceva ce ma atrage ,probabil si privirea naivă care caută ceva care sa se agațe ,si strângerea picioarelor cand se excita si tot timpul aveam grija sa nu ma pun cu mâna pe păru ei despletit sa i prind părul sub braț ,corelat cu ceva ce are in ea cu ceva cu ce sa nascut ,ce nu au maseouzele obișnuite.Natalia este foarte comunicativă, sociabila ,are inca contraste in vorbire ,cand este dulce cand este putin acră, dar asta este datorită faptului că nu are deloc experienta in domeniu.La masajul erotic este vocală si incearca sa iti furnizeze fantezii imaginare(zâmbesc cand ma gandesc ca asa era si Alina la inceputuri)In rest ,curata ,miroase frumos si zic eu ca este un mare plus pentru salon si trebue putin ajutată sa isi gaseasca calea ,sa intre in nucleul puternic Cleo ,deoarece cred ca aduce un mare plus salonului o vad ca pe ceva aparte.Nu o notez decât peste câteva luni ,cand o sa acumuleze experienta daca ,bineînțeles o sa ramana deoarece cum stim Salonul Cleo are mootoul"Clientul nostru,stăpânul nostru!

Aceasta postare a fost editata de demon si inger: Astazi, 10:06

• 1

IN FIECARE FEMEIE TRAIESTE UN INGER,UN DEMON,O INTELEAPTA,O PRINTESA SI O SCORPIE .CEEA CE TREZESTI ACEEA VEI SI PRIMI!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

4 useri citesc topicul

0 membri, 4 vizitatori, 0 utilizatori anonimi