Sari la conținut

Cleo masaj 0749630013 si 0749399319


Postări Recomandate

Pupincuristule Demon ai aparut iara ?esti purtător de cuvânt al salonului?Oana a fost o maseuza model a lui Cleo.citeste topicul Daniela intrebari si răspunsuri, a avut si are admiratori doar ca tu esti nici nu stiu cum sa iti zic.Un pupincurist ,te crezi un purtător de cuvânt al lui Cleo .Lasa naibi reclama ta proasta.NrmalCle comenteaza atata timp cat publucitatea ta e gratis.Acum ceva timp te ai retras au democrat Cleo din cauza si sindicatului ,te ai retras la alt salin unde ai inceput aceleași fraze identice despre acel salin.Nu ti a mers ai revenit.TACI NAUBI DIN GURA.A,si cei care aveti chef de un masaj bun va pot recomanda cv.

Link spre comentariu

Nu mor caii cand vor câinii.Hai sa lămurim niște lucruri.OANA ,daca Cleo are nevoie de tine o sa te sune,dar nu cred sa o faca deoarece ai îndoctrinat aproape toat fetele cu energie negativă,ai facut din salon un site de matrimoniale si tu ai vrut sa fi patroana.Acum cand nu esti la salon ,lucrurile sunt pe un făgaș normal și e bine la salon .În orce job conteaza calitatea muncii,si la Cleo tot așa este,ai calitate și depui efort și pasiune ești răsplătit cu aceași masura.Daca mergi pe șmecherie și fentezi munca esti răsplătit cu aceeași monedă. Cine nu îndeplinește aceste criterii minimale nu are ce cauta la Cleo.Nu merge cu gugu lugu și bila bla .Nu merge ca i faci ochii dulci la client si il mângâi pe spate cu unghiile si trece ora si sa vina altu repede si sa lase si ciubuc mare.Prestezi masaj de relaxare și erotic cu tehnici de masaj și îți dai silința și pui pasiune si depui efort ,ești de Cleo daca ești pe șmecherie te elimini singura.Daca Cleo o vrea pe OANA eu nu am nimic impotriva.Bun sa lăsăm negura care unele o produc si sa vina soarele deoarece azi este 8 Martie si urez tuturor maseouzelor de la Cleo ''La mulții Anii'' si o sa vin la Diana sa aduc ceva dulce la toate fetele.

demon si inger  26 februarie,adca saptamana trecuta :  "A vorbi pe cineva de rau nu denota decat frustrare si educatie proasta". Nu te mai aseza in 4 labe,ca iti cresc sanii!!! Oare cat o sa mai latri pe aici?!

Link spre comentariu

Oana

demon si inger  26 februarie,adca saptamana trecuta :  "A vorbi pe cineva de rau nu denota decat frustrare si educatie proasta". Nu te mai aseza in 4 labe,ca iti cresc sanii!!! Oare cat o sa mai latri pe aici?!

.Și dacă i se leagă gura sa nu latre,dă din labuțe și gesticulează...
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator amalia40
Reputație: 0

Buna dimineata, Cleo !

 

Ma primiti si pe mine intr-o zi cateva ore, doar sa privesc un masaj erotic facut unui barbat ? Ca un fel de internship :) Mentionez ca nu sunt interesata sa va fac concurenta sunt doar curioasa cum se comporta barbatii pe acolo ( cu acordul lor, desigur).

 

Multumesc,

A.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Buna dimineata, Cleo !

 

Ma primiti si pe mine intr-o zi cateva ore, doar sa privesc un masaj erotic facut unui barbat ? Ca un fel de internship :) Mentionez ca nu sunt interesata sa va fac concurenta sunt doar curioasa cum se comporta barbatii pe acolo ( cu acordul lor, desigur).

 

Multumesc,

A.

Salut Amalia, 

 

Am citit postarile tale din celalalt thread si mi-ar face placere sa participi la o sedinta de masaj. In conditiile in care exista chimie intre noi poate chair o sa iti fac eu un masaj la o alta intalnire. Vreau sa mentionez ca am 28 de ani sunt casatorit, foarte DISCRET, am corp atletic. Mi-ar placea sa continuam discutia in privat fara nici o obligatie. In caz ca vrei sa continuam discutia te rog sa-mi dai un semn pe mail la [email protected].

 

PS: iti recomand site-ul yandex.com pentru un cont de mail discret fara verificare telefonica.

 

Am in plan sa merg la un masaj saptamana urmatoare.

 
O zi faina :) 
Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Buna dimineata, Cleo !

 

Ma primiti si pe mine intr-o zi cateva ore, doar sa privesc un masaj erotic facut unui barbat ? Ca un fel de internship :) Mentionez ca nu sunt interesata sa va fac concurenta sunt doar curioasa cum se comporta barbatii pe acolo ( cu acordul lor, desigur).

 

Multumesc,

A.

Ai facut multi curiosi, cred ca poti sa incepi de la 400 ora :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...