Sari la conținut

Noua...senzuala...pasionala-0760955988


intens

Postări Recomandate

  • Oras:Cuba
  • Oras:Cuba

Am fost ieri , are camera la metropol in centru , cand am ajuns acolo am sunat si mi-a spus la ce etaj sa urc , am gasit foarte usor .

Pozele sunt reale , ii apartin in totalitate chiar daca in poze nu se vede este frumoasa si la fata , chiar arata bine . Poate ca este si ceva formalism a insistat sa-i spun cat stau ca sa-si faca programul , am ales sa stau o finalizare si atat .

Oralul neprotejat , dupa cateva incercari a reusit sa o ia pe toata in gura si chiar a mai repetat figura asta de cateva ori , nu s-a atins de oo , normal protejat mai multe pozitii , ce-l putin pe la spate mi s-a parut cel mai bine , finalizat in pozitia aceasta .

Se vede ca are un corp bine lucrat , sanii micuti chiar nu ma deranjat aspectul acesta . Oricum trebuie sa te misti repede , chiar tine cont de timpul alocat , eu am stat cam 20 de minute cred ca asta inseamna un numar , halatul 100 lei , pentru finalizare orala se plateste extra nu stiu daca si pentru anal , nu am intrebat . Am simtit nevoia sa va impartasesc acesta experienta deoarece cred ca a fot mai diferita fata de fetele triste pe care le-am mai vizitat .

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Venit de la ea acum 10 minute!Fata e ok,vesela in primul rand,amabila.Mau deranjat 2 chestii,sanii cam mici si sia comandat o cafea pana sa incepem si a venit ala cu cafeaua chiar in mijlocul actiunii.😑 Sia cerut scuze mia facut un oral ca sami revin dar totusi...Oral nota 8 nu ma impresionat,normal 8 nu prea se lubrifiaza,gfe 9 accepta FK.E de revenit doar pentru atitudinea ei amabila.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

Ieri am ajuns si eu la aceasta fata super ok din toate punctele de vedere . am sunat la nr din titlu am stabilit o ora la care ea a putut si pot spune ca merita toti banii imi place mult ca are corp de sportiva ☺

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Ieri am ajuns si eu la aceasta fata super ok din toate punctele de vedere . am sunat la nr din titlu am stabilit o ora la care ea a putut si pot spune ca merita toti banii imi place mult ca are corp de sportiva ☺

Colegu, te rog, fa si tu o recenzie mai concludenta, ca poate sntem doritori si vrem sa aflam mai multe.

Multumesc! :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Salut futaciosilor,intr-o seara m-a luat ăsta micul tars,am sunat la fata după anunțul din publi24.Am ajuns la locație primit cu foarte multa amabilitate,am socializat putin și după acțiune un oral bine executat și umed,trecut la pasarica cu mișcări foarte frumoase și gemete reale de plăcere,bubuit în balonas,runda 2 început tot cu un oral și finalizat pe sânii ei.

Halatul 200 lei

Locația este foarte accesibilă ,zona centru Metropol atunci,acum cică are locație dar încă nu am ajuns

Oral-10

Normal -10

Merita încercat , sigur o să mai revin!

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut

Multumesc frumos pentru recenziile voastre dragii mei! As vrea sa stiti ca am locație noua unde va astept la fel de calduros...este centrala...nu mai activez la metropol... noul meu nr de telefon este 0760955988... Referitor la una din recenzii...nu fac finalizare corporală, doar orala! Pozele de pe site imi apartin si va astept pe ce-i seriosi si discreti in locația mea intimă si curata!!!! Va multumesc,va pup si va astept!

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

'lovestebine' reclama buna-i faci,dar nu prea-i cum spui tu.am fost si eu si locatia este undeva in centru,100 ron finalizarea daca vrei sa ai finalizare orala nu ti se spune la inceput ca-i contra cost,ti se spune chiar in mijlocul actiunii.FK nu exista,Oral slab,se ajuta cu mana si la normal sta in toate pozitiile.nu este nimic spectaculos,doar pentru un futai rapid.altceva..slab!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut

Buna dragii mei...rasp încântata la recenziile voastre...indiferent cum ar fii ele.. e adevarat...nu fac fk cu oricine...e in functie de compatibilitate,cât despre fin orală nu contest ca nu ar fii asa cum spune "Agricultorul"...nu toti intreabă de ea! Imi cer scuze daca nu m-am făcut înțeleasă mereu! Va multumesc frumos tuturor!!!😙😙😙😙

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Multumesc frumos pentru recenziile voastre dragii mei! As vrea sa stiti ca am locație noua unde va astept la fel de calduros...este centrala...nu mai activez la metropol... noul meu nr de telefon este 0760955988... Referitor la una din recenzii...nu fac finalizare corporală, doar orala! Pozele de pe site imi apartin si va astept pe ce-i seriosi si discreti in locația mea intimă si curata!!!! Va multumesc,va pup si va astept!

Esti cam amabila...sper sa te tina cat mai mult !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...