Sari la conținut

Nou..in Tm..sexy si frumoasa..0727267865


Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Ajuns in Timisoara am decis sa caut o domnisoara. Am sunat la numarul din anuntul de pe publi24. Mi-a raspuns o voce ok, am intrebat de servicii, si mi-a spus 100 ron finalizarea. Am intrebat de oral neprotejat si mi-a spus ca e extra 50 Ron.

Am stabilit sa ajung la ea, am sunat din fata blocului si m-a ghidat sa urc la etajul 1. Pozele sunt reale, desi e putin mai slabuta decat pare in poze. Intrat in camera a inceput surpriza. Finalizarea este 150 ron. Am dat banii, a iesit din camera si i-a predate unei "codoase" care statea pe hol si raspundea la telefoane. Cand s-a intors eu ma dezbracasem, ea ma primise in sutieni si bikini. Fara sa faca nimic mi-a tras din prima un prezervativ pe soldatul netrezit si a inceput in oral de nota 4. Slab de tot. Dupa vreo 5 minute de supt slab s-a sculat si s-a pus peste mine miscandu-se scurt si foarte rapid. Soldatelul a "cazut" si m-a intrebat: "Pai ce facem acum?" I-am spus ca nu prea sunt obisbuit de sex oral cu prezervativ si sa faca in oral neprotejat. Mi-a replica scurt ca ea nu face, desi la telefon a spus ca face si ca face dar costa 50 in plus peste 100...bani pe care-I dadusem deja. A spus ca nici oral protejat nu mai face, deoarece ea nu mai pune grua pe acel prezervativ si nici nu mai schimba altul. Asa incat m-am enervat si am plecat fara sa termin.

Concluzia: nu recomand. Este poate pentru tineri infierbantati care vin deja superexcitati la usa, si vor doar sa verse sperma undeva..Nici in fel de implicare, sa te excite sau asa ceva..

Note:

Aspect fizic: nota 8 (cam slabuta si sanii mici)

Fata: draguta

ON: nu a vrut sa faca desi m-a mintit la telefon ca face si a luat si banii extra (50 Ron)

OP: 4 - habar nu are de asa ceva...mai mult semana cu o laba facuta de un iepure

NP: fara implicare, grabita si foarte repede cu miscari scurte la pozitia LOT

GFE: 4

Halatul 150 ron

Apartament: asa si asa; la baie nu am ajuns pentru ca venisem direct din dus de la hotel

Toata actiunea a durat doar 10 minute, si am plecat total nemultumit

post-132810-0-18500000-1476537709_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu

E tare faza cu prezervativul, unu de caciula, poate ar fi bine sa mergem la noi cu o gentuta in care sa avem un kit de supravietuire:

 

- cutie cu prezervative

- papuci de baie

- gel dus

- halat

- lista e deschisa

 

Domnita presteaza la dublu cu Alexia:

 

http://nimfomane.com/forum/topic/76735-nouvrei-sa-te-simti-barbat-vino-sa-o-faci-cu-doua-fete-sexy0729601971/

  • Like 1
Link spre comentariu

Am ajuns si eu pe la duduie. Sta cu inca doua in apartament, zice ca e bucuresteanca si o cheama Denisa.

Actiunea a fost slaba si fara implicare-6

Baia curata si prosop curat-9

OP-6

NP-7, am schimbat 3 pozitii

Pret -100 lei \finalizare

E buna pentru cei care prefera genul slim pentru palmares doar.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...