Sari la conținut

Bruneta slim - 0753662505


Postări Recomandate

  • Oras:Pe ici, pe colo
  • Oras:Pe ici, pe colo

Si cum la aceasta categorie nu era inca niciun thread, am sa deschid eu unul.

Saptamana trecuta dornic de ceva nou am incercat colega titularei acestui thread : http://nimfomane.com/forum/index.php?/topic/7537-brunetica-tanara-0753662505/. Am sunat la acelasi nr de telfon deoarece amandoua folosesc acelasi nr de telefon si mi-am facut programare (nu stiu cu care dintre ele am vorbit) si am plecat spre locatie.

 

- Numarul de telefon : 0753662505 acelasi cu al colegei.

- Tarifare - ora 100 de ron, face masaj de relaxare si finalizare prin sex normal protejat.

- Locatia : un apartament pe Str. Vasile Lupu, etaj superior, ap. cu 2 sau 3 camere, destul de curatel dar se pare ca asternuturile nu se schimba prea des.

- Serviciile : masaj de relaxare cu finalizare prin sex normal numai protejat

- Aspectul fizic : donsoara are 19 anisori, cam 1,70 m, bruneta, par mediu prins la spate in coada, dantura ok, este zambitoare, m-a asteptat intr-o rochita scurta neagra si incaltata in ceva pantofi cu toc, ten foarte alb (ar trebui sa mearga pe la strand mi-am zis eu in gand).

- Poze : nu exista cu ea.

- Detalii despre prestatie : A inceput prin a-mi cere banii inainte (si eu prost i-am dat, boul de mine). Deoarece facusem dus de acasa si i-am comunicat, a zis sa ma dezbrac si sa ma intind pe pat. S-a dezbracat si ea si am vazut o pereche de sani bestiali, marimea 2,5, ascutiti frumos, cu areole mari si sfarcuri erectile (probabil) pe care abia astempatam sa-i molfai putin si sai mozolesc ... Hmmm.

Se pune pe pat si incepe sa ma maseze usor cu ceva ulei de copii Baby Johnson (parca) pe spate, pe picioare, pe maini, apoi ma roaga sa ma intorc si incepe sa ma maseze pe fata. In tot acest timp incercam sa vorbesc cu ea, cum ii place, cum prefera, stiti voi, incercam sa leg o conversatie pentru ce va urma si tot incarcam sa o mangai, dar cand ajungeam la sani sau la pasa imi dadea mana la o parte. Dupa masajul care cred ca a durat cam vreo 25 de minute (destul de placut dar fara vreo urma de ceva profesionist) doar asa ca o mangaiere si de gadileala (nu le are cu masajul delocfata), ia un prezevativ si il pune pe gicutu. Gicutu bleg de tot, pai ce sa faca si el. Ii spun fetei ca trebuie un preludiu asa, atunci incepe stresul, nu imi pui mana pe sani, nu ma atingi la pasarica, nu ma saruti ... plm, parca eram intr-un vis urat. Pai si cum plm vrei sa ma excit si sa te fut daca gicutu doarme. M-a masat putin cu ulei si apoi mi-a pus prezervativul, dupa care am pus-o capra si de nervi am dat ca surdu in tobe chiar daca gemea putin (asa sa ma descarc si de nervi si de zama) pana am terminat. M-am imbracat si inainte sa plec, pe hol a iesit colega si cand colo ce sa vezi – ditamai GUVIDELE in bucatarie, statea la masa (binenteles ca m-am facut ca nu il vad si nu am schitat nimic).

Note : Oral = nu face, Anal = nu face, Masaj = 1, Normal = 0, FK = 0, GFE = -1.

- Concluzia finala : nu se merita sa aruncati banii pe asa ceva chiar daca este tanara, deci NU RECOMAND.

Mai bine mergeti la un masaj erotic.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am vizitat-o si eu astazi pe don'soara.Fratele The Boss are perfecta dreptate,bani dati degeaba.Aceleasi preturi,aceleasi servicii...Nu am vazut nici un guvide pe acolo in schimb atitudinea fetei cat si igiena m-au facut sa nu mai dau pe acolo vreodata.Implicarea este zero si chiar daca arata bine la corp acest lucru te face sa te sictiresti.Dadeam in ea de zor si ea statea ca vaca intinsa pe spate si se uita la TV dar dupa privire era clar ca gandurile ii erau departe.Referitor la igiena,desi nu s-a simtit nici un miros neplacut pe durata actului atunci cand m-am dus la baie sa imi dau jos caciulita m-a izbit mirosul acela intepator de pasarica nespalata,sau mai bine zis de peste.Asta spune multe si despre igiena fetei,oricum nu este prima fata pe care o stiu ca se spala peste tot mai putin acolo jos nu.Referitor la partea cu guvidele nu pot sa zic nimic pentru ca nu am vazut nimic dar totusi am o banuiala intrucat dupa ce am sunat la usa si pana mi s-a deschis a trecut cam mult si s-au auzit oarece usi si scaune care se miscau prin bucatarie.Subscriu la parerea lui The Boss...nu va duceti ca de 1 mil cat costa toata distractia puteti face altceva.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Confirm in totalitate cele spuse de cei care au postat inaintea mea. Chiar daca este frumusica si arata binisor la corp, atitudinea fetei lasa mult, mult de dorit. Nu exista nici un fel de implicare, notele mele sunt 0 (ZERO) la toate serviciile oferite (care dealtfel nici nu sunt prea multe). Intr-un cuvant, bani aruncati pe fereastra. Se pare ca the_boss a avut mult noroc prima data cand a intalnit-o pe colega acestei fete, care raspunde la acelas nr. de telefon

Referitor la prezenta vreunui GUVIDE, personal nu l-am vazut dar este posibil sa existe intrucat si la mine a durat cam mult pana mi-a deschis usa si am auzit si eu miscari de scaune prin bucatarie.

 

CONCLUZIA: DE EVITAT, eu unul n-am sa mai dau niciodata pe acolo.

Link spre comentariu
Vizitator Scrat
Reputație: 0

Atentie ca fetele s-au mutat acum in Trivale, pe calea Dragasani ultimul bloc pe dreapta. Mai locuiesc cu o tipa la vreo 28-30 de ani care are ea anunt in Curierul. Am sunat si cand am ajuns acolo am vazut-o pe tipa asta din thread acolo si mi-a spus ca si cealalta bruneta vine si presteaza cu ele acolo.

Revin maine cu o postare si nr de telefon din ziar.

Link spre comentariu
Vizitator Scrat
Reputație: 0

Spuneam ca revin cu un nr de telefon al aleia din Trivale unde s-au mutat alea 2 brunete cu masaj si finalizare prin noirmal protejat dar ... din pacate nu am mai gasit anuntul in ziar, oricum v-am spus adresa iar din cate imi amintesc (ca nu salvez nr in telefon) nr de tel se termina sigur cu ......756 la sfarsit, de asta sunt sigur.

Fata de 28-30 de ani este bruneta cu ceva gene de marocanca (ten putin masliniu), cam 1,65 si 60 kg, par mediu, neatragatoare, face oral nepro fara CIM (asa mi-a spus) si normal pro, pret 50/fin cu 100/ora. Mie sincer nu mi-a placut cum arata asa ca am gasit o scuza si m-am tirat rapid. Locatia cam nasoala, mica si cam murdara, pe Calea Dragasani, ultimul bloc pe dreapta, etaj si usa cu clanta ... lipsa (rupta).

In concluzie nu recomand.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...