Sari la conținut

0758518042 elena


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

a luat un prieten acum o luna jumate de la ea iar ieri am fost si eu ca de aici a plecat discutia . oralul til face foarte tare cu dintii parca ar vrea s aiti rupa prezervativul ca atunci cand o bagi sa nu mai te protejeze . 

stiam de el ca a luat dar nu stiam de la cine si na cum suntem prosti si te sperii pe moment zici ca nu te mai duci si dupa tot acolo ca tie nu ti se intampla am avut ghinionul sa dau tot de ea . in sf eu cred ca nu am luat nimic am terminat in prezervativ si nu era spart nu curgea nimic dar nu as mai repeta vrodata experienta , nici nu e cine stie ce incercati altceva daca nu va place sa riscati

problema e ca nu cred ca poti gasi multe bune in vl pana acum am gasit 2 alea din constanta dar au plecat si alea din nord iza parca dar si cere pe masura .. sunt mai bune naiba alea de la lotru , cel putin e una pana in brezoi de zici ca e fotomodela . dar nu prea presteaza cum trebuie .. deci in mare cred ca ma mut pe sb sau ag sa vad daca am mai mult noroc :)

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Pozele sunt ale ei?Mie mi se pare cusuta cu ata alba.Daca chiar vroia sa te imbolneveasca,sau sa iti sparga prezervativul puteasa il intele cu acul inainte sa sosesti tu la ea.Direct prin ambalaj.....iar in timpul actului sexual,din cauza fisurii,se rupea.....asa ca.....nu stiu ce sa zic.Da si tu detalii mai ample legat de locatie....etc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...