Sari la conținut

Colega noua , am nevoie de initiere .


Postări Recomandate

  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

In partea stanga a profilului apare "Vizualizari X " . Cum pot vedea cine a vizitat profilul ?

 

Multumesc "cavalere " !

Domnita se pot vedea care au fost ultimii 5 vizitatori vizualizand propriul profil sau profil  cuiva interesat nu si toate vizualizarile avute de cine sunt facute.

Ai un cont camm proaspat,dar daca ai avea cateva zeci de mii de vizualizari, chiar ai avea timp si chef sa ii verifici pe toti in numele curriozitatii sau pt ce ti-o folosi tie asa ceva?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Domnita se pot vedea care au fost ultimii 5 vizitatori vizualizand propriul profil sau profil  cuiva interesat nu si toate vizualizarile avute de cine sunt facute.

Ai un cont camm proaspat,dar daca ai avea cateva zeci de mii de vizualizari, chiar ai avea timp si chef sa ii verifici pe toti in numele curriozitatii sau pt ce ti-o folosi tie asa ceva?

Pentru asta trebuie sa faca insa o setare la profil. Trebuie sa bifeze optiunea "Arata ultimii X vizitatori la profilul meu".

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Domnita se pot vedea care au fost ultimii 5 vizitatori vizualizand propriul profil sau profil  cuiva interesat nu si toate vizualizarile avute de cine sunt facute.

Ai un cont camm proaspat,dar daca ai avea cateva zeci de mii de vizualizari, chiar ai avea timp si chef sa ii verifici pe toti in numele curriozitatii sau pt ce ti-o folosi tie asa ceva?

cred ca era curioasa sa vada daca am vizitat-o  :laugh2

nu , draga domnita , ca nu-mi plac virginele  :rax2

  • Like 9
  • Minus 16
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...