Sari la conținut

daca e reala , are trup misto . telefon 0740345617


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

E pentru prima data când fac o recenzie, sper sa va ajute.

Am făcut o vizita acestei domnișoare acum ceva timp (nu știu cu exactitate când)...... are locație undeva in spatele pieței nord, pe strada Prieteniei.... susțin ca pozele nu ii sunt reale, ori sunt prea bine photoshopate, e diferența de la cer la pământ cu ceea ce văd in poze și ce am văzut la fata locului, dacă ai ochi de cunoscător se vede diferența și între pozele postare de situl publi24. Chiar dacă pozele nu ii sunt reale, când mi a deschis usa am observat ca e o fata destul de frumoasa și atrăgătoare. Are forme cât de cât conturate.

Normal: 7 : nu am văzut implicare, probabil nu avea nici o stare prea buna.

Oral: 7,5 :nimic nou, mai are de învățat.

Gfe: lasă de dorit, repet, poate nu avea nici o stare prea buna.

De evitat! Sa pună poze reale sa știm de la început cu ce ne confruntam.

Link spre comentariu

sunt pozele  mele reale ,nu imi pun pozele altcuiva,si imi pare rau kingsieze probabil nu mai gasit intr-o stare foarte buna ,de obicei nu am reclama proasta ceea ce imi pare rau ca ti-ai format parerea asta :)

 

batute-ar pula plina de cacat peste gura de curva proasta ca masacrezi limba romana..japita analfabeta.

Link spre comentariu

Linares....se scrie BATEA-TE-A, de la verbul A BATE....in niciun caz BATUTE-AR !

Pe tine te cam face KO limba romana...

 

Mai ia de aici...nu meriti sa pierd timpul cu tine...dar esti penibil ca te bagi ca musca in anusul armasarului...http://www.dailymotion.com/video/x2yjhr3

https://www.facebook.com/pages/Dragoste-Batute-Ar-Vina-Love-Guilt-Hit-You/1419076215058065

...si mai sunt destule dar cred ca te-ai lamurit...,PROFESORE,..asa-i ?

Link spre comentariu
  • Oras:Comănești
  • Oras:Comănești

E "batu-te-ar", linares, vat69 e mai destept si ca tine, si ca mine.

Faptul ca jignesti nu denota inteligenta, din contra...

" te bagi ca musca in anusul armasarului "... =))

Eu stiam de "ca musca-n pizda vacii",dar tu esti gay,ti-e gandul la anusuri si armasari, acum am inteles de unde atata agresivitate in limbaj.

FORTZA FIE CU TINE! :D

Link spre comentariu

E "batu-te-ar", linares, vat69 e mai destept si ca tine, si ca mine.

Faptul ca jignesti nu denota inteligenta, din contra...

" te bagi ca musca in anusul armasarului "... =))

Eu stiam de "ca musca-n pizda vacii",dar tu esti gay,ti-e gandul la anusuri si armasari, acum am inteles de unde atata agresivitate in limbaj.

FORTZA FIE CU TINE! :D

bine profesore..pacat ca n-ai terminat 4 clase..dar esti tare-n cloantza..hai chiar nu te jenezi deloc ?

Link spre comentariu

Ma uit la voi , unii , sunteti rupti de realitate , mergeti la curve si le spalati in pizda de le vine si lor sa vomite la ce povestesc , iar aici pe forum toti sunteti mari profesori de limba Romana , mari intelectuali, dar lingeti pizdele mai mult decat animalele blidele ! Saracii de voi !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...