Sari la conținut

Maria&Rebecca 0727255806


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dornice de aventura te asteptam in locatia noastra pentru a-ti oferii clipe de neuitat in compania noastra.

 

Seriviciile noastre sunt de contact oral protejat sau neprotejat in functie de igiena partenerului. Sex normal protejat, masaj erotic, masaj de relaxare, diferite fantezii. 

 

Pretul unei finalizari este de 130 de lei, iar pentru o ora ce poate include 2 finalizari este de  250 de lei, iar ca locatie Piata Alba Iulia.

 

Pentru un show in compania noastra pretul unei finalizari este de 200 de lei, iar pentru o ora 400 de lei.

 

Va pupam si va asteptam puisori.

post-221155-0-96522400-1477316090_thumb.jpg

post-221155-0-42452300-1477316119_thumb.jpg

post-221155-0-00360700-1477316140_thumb.jpg

post-221155-0-10992400-1477316261_thumb.jpg

post-221155-0-85837200-1477316676_thumb.jpg

post-221155-0-25688700-1477316730_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am reprogramat. Sa vedem daca se merita. Daca mai iau o teapa....e clara treaba....dar pozele imi spun ca merita riscul....

Ne poți găsii si la numărul acesta :0721393723... imi pare rau in caz de nu am răspuns poate am avut treaba ceva... nu suntem doar pe "treaba" mai avem si noi alte treburi, scuza-ne in caz de ți-am stricat planurile
Link spre comentariu
  • Oras:Pestera
  • Oras:Pestera

Acum am plecat de la domnisoara.....tipa este exact cea din poze, Maria, cea cu stelute tatuate este buna rau si lipicioasa, au fost cateva faze naspa, dar normalul e senzatie, e buna in draci si stie sa te futa. Una dintre probleme este faptul ca baie canci....spalat cu servetele umede, pacat ca accepta asa ceva....dush dupa mine sigur nu a facut....deja se imbracase si astepta pe altul....si surpriza maxima a fost pestisorul din sufragerie care nu avea o treaba statea si fuma cu inca 2 tipe....eu am ramas pt ca sunt obisnuit cu ei....ma invart in mediul asta....multora dintre voi poate plecau in secunda 2.....cand am iesit din camera ma astepta si un pittbull in usa :)) dar ma tin balamalele bine....am avut noroc ca am si eu caine si probabil ii miroseam placut.....caine si pestele par blanzi....dar nu e bn sa te risti :)) daca aveti sange in instalatie puteti merge linistiti....la sfarsit l-am salutat, dar voia sa fie dur si nu a raspuns :)))

 

Note :

 

Locatie : 4 datorita lipsei dusului, a fumului si a animalelor si amfibienilor :)))

Oral : pro si slab...nu e chiar punctul ei forte....7

Normal : 10 mi-a placut prea mult de ea, se uda natural, e buna rau de pula, tate senzatie, cand sta sus te fute si ea grav si traieste cu tine acolo cu ochii inchisi, mici gemete....ca cu o pustoaica de liceu

Atitudine : 5

Gfe : 8

 

De revenit....poate daca schimba toate inconvenientele....

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum am plecat de la domnisoara.....tipa este exact cea din poze, Maria, cea cu stelute tatuate este buna rau si lipicioasa, au fost cateva faze naspa, dar normalul e senzatie, e buna in draci si stie sa te futa. Una dintre probleme este faptul ca baie canci....spalat cu servetele umede, pacat ca accepta asa ceva....dush dupa mine sigur nu a facut....deja se imbracase si astepta pe altul....si surpriza maxima a fost pestisorul din sufragerie care nu avea o treaba statea si fuma cu inca 2 tipe....eu am ramas pt ca sunt obisnuit cu ei....ma invart in mediul asta....multora dintre voi poate plecau in secunda 2.....cand am iesit din camera ma astepta si un pittbull in usa :)) dar ma tin balamalele bine....am avut noroc ca am si eu caine si probabil ii miroseam placut.....caine si pestele par blanzi....dar nu e bn sa te risti :)) daca aveti sange in instalatie puteti merge linistiti....la sfarsit l-am salutat, dar voia sa fie dur si nu a raspuns :)))

Note :

Locatie : 4 datorita lipsei dusului, a fumului si a animalelor si amfibienilor :)))

Oral : pro si slab...nu e chiar punctul ei forte....7

Normal : 10 mi-a placut prea mult de ea, se uda natural, e buna rau de pula, tate senzatie, cand sta sus te fute si ea grav si traieste cu tine acolo cu ochii inchisi, mici gemete....ca cu o pustoaica de liceu

Atitudine : 5

Gfe : 8

De revenit....poate daca schimba toate inconvenientele....

Interesant! Multumim de recenzie. Eu personal clar nu o sa ma duc desi sunt si eu tot Pesti :)) probabil plecam din prima daca ma lasa pestele si....caine... :))
Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

Acum am plecat de la domnisoara.....tipa este exact cea din poze, Maria, cea cu stelute tatuate este buna rau si lipicioasa, au fost cateva faze naspa, dar normalul e senzatie, e buna in draci si stie sa te futa. Una dintre probleme este faptul ca baie canci....spalat cu servetele umede, pacat ca accepta asa ceva....dush dupa mine sigur nu a facut....deja se imbracase si astepta pe altul....si surpriza maxima a fost pestisorul din sufragerie care nu avea o treaba statea si fuma cu inca 2 tipe....eu am ramas pt ca sunt obisnuit cu ei....ma invart in mediul asta....multora dintre voi poate plecau in secunda 2.....cand am iesit din camera ma astepta si un pittbull in usa :)) dar ma tin balamalele bine....am avut noroc ca am si eu caine si probabil ii miroseam placut.....caine si pestele par blanzi....dar nu e bn sa te risti :)) daca aveti sange in instalatie puteti merge linistiti....la sfarsit l-am salutat, dar voia sa fie dur si nu a raspuns :)))

 

Note :

 

Locatie : 4 datorita lipsei dusului, a fumului si a animalelor si amfibienilor :)))

Oral : pro si slab...nu e chiar punctul ei forte....7

Normal : 10 mi-a placut prea mult de ea, se uda natural, e buna rau de pula, tate senzatie, cand sta sus te fute si ea grav si traieste cu tine acolo cu ochii inchisi, mici gemete....ca cu o pustoaica de liceu

Atitudine : 5

Gfe : 8

 

De revenit....poate daca schimba toate inconvenientele....

Felicitari pt. recenzie !!!  Deci daca stau cu :fish12  in locatie, aceste fete trebuie trecute la DE EVITAT !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Pestera
  • Oras:Pestera

Da, eu unul nu am vazut cainele initial, eram cu ochii doar pe smecheras, sa vad ce gesturi face, sa stiu la ce sa ma astept, ii recunosc usor...am 2 ani de puscarie :))) nu e o lauda, dar am trecut prin situatii si mai rele si in plus aveam pistol in geanta....daca vedeam cainele sincer nu ramaneam nici eu, putea sa ma santajeze la final cu cainele sa nu ma lase sa ies....oricum cand am iesit, ma fixase si el cu privirea fara sa spuna nimic....imi parea cunoscuta fata lui....dar nu parea periculos.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, eu unul nu am vazut cainele initial, eram cu ochii doar pe smecheras, sa vad ce gesturi face, sa stiu la ce sa ma astept, ii recunosc usor...am 2 ani de puscarie :))) nu e o lauda, dar am trecut prin situatii si mai rele si in plus aveam pistol in geanta....daca vedeam cainele sincer nu ramaneam nici eu, putea sa ma santajeze la final cu cainele sa nu ma lase sa ies....oricum cand am iesit, ma fixase si el cu privirea fara sa spuna nimic....imi parea cunoscuta fata lui....dar nu parea periculos.

Ea spune ca ti ar fi zis ca e un simplu prieten. Si ca nu i cainele ei. E adevarat?

Link spre comentariu
  • Oras:Comuna cu Tramvai
  • Oras:Comuna cu Tramvai

Da, eu unul nu am vazut cainele initial, eram cu ochii doar pe smecheras, sa vad ce gesturi face, sa stiu la ce sa ma astept, ii recunosc usor...am 2 ani de puscarie :))) nu e o lauda, dar am trecut prin situatii si mai rele si in plus aveam pistol in geanta....daca vedeam cainele sincer nu ramaneam nici eu, putea sa ma santajeze la final cu cainele sa nu ma lase sa ies....oricum cand am iesit, ma fixase si el cu privirea fara sa spuna nimic....imi parea cunoscuta fata lui....dar nu parea periculos.

Te duci cu pistolul la tine ?! :eek

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...