Sari la conținut

2 ugly would-be cougars in Dristor: 0740703959


Postări Recomandate


  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Fermecat de pozele din ce in ce mai curajoase ale sectiunii de servicii diverse din stim noi care site online, am dat o fuguta acu vreo cateva seri sa inspectez conformitatea pozelor si eventual sa si inchid un deal prin Dristor langa a2a gura de metrou intr-un bloc in care doar cei foarte zgarciti pot supravietui. Animat de speranta ca totusi continutul e mai de pret decat ambalajul, am mers pana a vedea ca in spatele acelui anuntz erau de fapt DOUA CAPCANE cam jalnice, clar peste 30, dolofoane si strambe pe unde nu ar trebui care te primeau intr-o casa ce numa in filmele alea psiho/horror mai vezi. Asa ca nu m-am mai descalatat si am facut stanga imprejur bollborsind un adio si o binecuvantare in timp ce le auzeam si pe ele in spate urandu-mi asemenea Binetze!

 

Capcanele alea doua vor 150 sa stea de vorba cu tine o ora. Exista si varianta prescurtata la jumate de pret. Eu nu am ghicit nicio posibilitate de GFE, dar sa zicem ca aici as putea fi subiectiv. Pana la urma nu am considerat ca merita dealul. Asa ca am foldat. Si poate ar fi bine sa stie si altii...ca-i pacat de combustibil si aglomeram orasul asta aiurea,

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...