Sari la conținut

Crys lori, in vizita la pitesti 0769533512


Vizitator crys lori

Postări Recomandate

Vizitator elvisxxx80
Reputație: 0

Deocamdata sunt la Craiova, miercuri o sa revin.Si inca nu am schimbat locatia elvixxx

Buna Lori, poate reusesti sa schimbi locatia actuala cu una mult mai calduroasa si mai curata daca gasesti, dar cu siguranta ai sa gasesti, te asteptam inapoi la Pitesti ca vreau sa ne vedem...la hotel te deplasezi?
Link spre comentariu
Vizitator elvisxxx80
Reputație: 0

locatia actuala e ok :) caldura era destula si in plus e oarecum si discreta cat de cat :)

Parerea mea ca nu este chiar atat de discreta pt ca e cam expusa curiosilor si daca vii cu masina se vede din strada pr ca nu prea ai unde sa parchezi asa mai discret, dar oricum per total tinand cont de cat de bine s-au simtit in compania ta cei care te-au vivizitat nu prea mai conteaza :))
Link spre comentariu
Vizitator elvisxxx80
Reputație: 0

Baieti am revenit, am si colega alexa35, dac va intereseaza showuri lezbi

Sunteti amandoua in aceeasi locatie sau vine si Alexa numai la cerere pt show lesbi? Un tarif pt show cu amandoua care ar fi?Combinatia fatala Lori si Alexa! Wow :))
Link spre comentariu
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI

Combinatia fatala Lori si Alexa! Wow :))

 

trebuia sa-mi spui si mie ca asta e o combinatie fatala , practic am picat in capcana fara sa stiu in ce ma bag :slap2

Cand am sa-mi revin am sa va dau ceva amanunte , deocamdata nu va pot spune decat  atat :

                                         20 + :hooray

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...