Sari la conținut

0720433015 46 ani


Postări Recomandate

Doamna este neserioasa, o sun si raspunde o voce adormita si plictisita imi insira serviciile si locatia si stabilim o intanlire in 30 de min. Ajung in 30 de min in fata blocului cu Altex de la obor si sun cam 15 min de 10 ori, ii las si mesaj ca am ajuns punctual la programare, dar neserioasa nu raspunde. Am tranversat jumate de bucuresti pt o teapa.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier

Doamna este neserioasa, o sun si raspunde o voce adormita si plictisita imi insira serviciile si locatia si stabilim o intanlire in 30 de min. Ajung in 30 de min in fata blocului cu Altex de la obor si sun cam 15 min de 10 ori, ii las si mesaj ca am ajuns punctual la programare, dar neserioasa nu raspunde. Am tranversat jumate de bucuresti pt o teapa.

 

cam aceea este regula acolo ... primu venit primu servit.

data viitoare sa iei mai multe nr de tel cu tine ... in caz ca una nu mai raspunde treci mai departe

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am sunat. Stabilisem sa ne vedem in o ora. Interactiunea de la telefon nu a fost extraordinara, dar am zis sa incerc. Mai aveam un pic si ajungeam sa intru in bloc. Vorbea extrem de repede la telefon si efectiv nu am inteles indicatiile, am rugat-o sa repete anumite detalii, la care femeia a inceput sa ma admonesteze pe un ton agresiv. Nu suport asa ceva . Nu am jignit-o, am vorbit frumos. Daca a reusit sa ma enerveze de la telefon, era clar ca nu aveam ce cauta acolo. I-am spus ca nu ne mai vedem si am inchis direct.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fost sapt asta, ok cu programarea, singura in celebrul cuib deasupra la Altex. Dameza este buna de ciocane la cei 46 ani, eu zic ca interesanta ptr amatorii de milf, nota 7 per general. Suge bine pula, dorsal si pussy ok, igiena buna. As mai reveni o data cand am drum pe acolo...repet ca este doar ptr amatorii de milf. 100 lei fin sau 150 lei ora.

Spor la buci!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns eu la dameză săptămâna aceasta. Locația e fostul lăcaș al Denisei sau Ancăi, o locație de nota 9+.

Dameza, undeva pe la 1.70, tâțe cam 2 (asta ar fi un minus), fața de muncitoare la Apaca, gen "Nu vrem bani, nu vrem valută, îl vrem pe Roman să ne fută ! "

Făcut duș împreună, sărutat, fingherit, de toate, ca șaorma.

Trecut în pat, supt, pompat, terminat.

Numărul 2, la fel... Doar că terminând mai greu, am dat în ea ca surdu-n tobe !

Niște note:

Locație, cum am spus: 9+

Aspect dameză: 7

Ora: 8

Normal: 8

GFE: 0 (nu mă inresează, dacă vreau să conversez mă duc în altă parte)

De vizitat, dar nu de revenit.... Un preț corect ar fi 100 lei / oră.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

Salutare comunitate. Cam acum 2 saptamani fiind cu treabă in capitala, am vizitat-o si eu pe doamna Dana.

Asadar încântat de poze am sunat, voce calda răbdătoare m-a rugat sa confirm cu jumatate de ora inainte, sunat din nou de confirmare când mi s-au prezentat si detaliile despre adresă. Locația este deasupra deasupra magazinului Altex undeva la o scara între altex si un magazin vodafone.

Apartamentul este curat, open space, baia foarte curata cu cada mare cu hidromasaj, geluri de dus, prosop alb mare curat primit inainte de dus.

Doamna este inalta undeva pe la 1,73-1,75, bruneta, este frumusica la fata, corp frumos, sani nr.2-3, carnea tare, picioare lungi. M-a asteptat îmbrăcată intr-o rochiță scurtă, rosie, pantofi cu toc si parul prins. Am avut o scurta discutie despre serviciile care le ofera, după care am mers la dus pentru igienizare.

Actiunea: Când m-am întors de la dus, s-a asezat in brațele mele si am inceput sa ne sărutăm cu patos, am dezbracat-o, ne-am intins in pat, m-am ocupat putin de sânii ei, după care am coborât cu sărutări pe tot corpul. I-am lins cu pofta păsărică doamnei, (are labii proieminente),se umezeste destul de tare, apoi am trecut la un 69, are tehnica foarte buna la oral.

Nu am mai rezistat mult si am cerut prezervativ si am trecut la normal unde am schimbat mai multe pozitii pana am finalizat.

Mers din nou la dus, revenit, am mai stat un pic de vorbă, după care am reînceput cu sărutări apoi am avut parte de cel mai bun oral de pana acum.

A inceput foarte soft,cu fel de fel de artificii, alternând cu momente de deep, atentie deosebita la ouă, lins, scuipat, batut cu ea peste fata, trecut iar la parte de soft si a tinut-o tot asa pana am finalizat in gurita.

Pentru mine a fost o experienta agreabilă si frumoasa,drept pentru care consider ca este de revenit.

Gfe-9 ai ce discuta cu ea este foarte prietenoasă si lipicioasa;

Fk-9 este destul de implicată;

normal protejat-9 se misca destul de bine, da contre;

oral-9 foarte bun cu CIM;

pret -150 ora cu doua finalizare.

Timp petrecut aproximativ o ora si 20 minute.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am trecut si eu in vizita pe la ea :

 

se tine bine pentru varsta ei , 

un singur numar oral , facut ok ...are tendinta sa foloseasca mana dar raspunde ok la indicatii 

nu te grabeste , se poarta ok cu tine ...usor de ajuns ca zona

concluzie : nimic spectaculos , pe mine nu m-a atras 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

am trecut si eu in vizita pe la ea :

 

se tine bine pentru varsta ei ,

un singur numar oral , facut ok ...are tendinta sa foloseasca mana dar raspunde ok la indicatii

nu te grabeste , se poarta ok cu tine ...usor de ajuns ca zona

concluzie : nimic spectaculos , pe mine nu m-a atras

Tot singura in locatie sau mai erau noutati?
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am sa scriu :date

Cineva spunea ca este apartamentul unde a locuit prietena mea Anca in perioada cand a cules-o de pe strada pe Denisa , imi pare rau dar nu  este aceiasi locatie. Dana arata foarte bine pentru varsta ei,este o tipa inalta la 1.70 ,carnea tare pe ea,un pic de burta,una peste alta cam de nota 8, curata cu pielea frumos mirositoare,unghiile ingrijite,o femeie cocheta.

locatie 9

Gfe 10 , ne cunoastem de ceva ani 

oral ,nu stiu

normal 9

Cadou 200 am stat vreo doua ore si ceva

Da o recomand doritorilor de milf 

  • Like 15
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

sal'tare

 

sa-nteleg ca face si masaj??? banuiesc ca nu unul profi, dar orsh'cat.................

Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

Cineva spunea ca este apartamentul unde a locuit prietena mea Anca in perioada cand a cules-o de pe strada pe Denisa , imi pare rau dar nu este aceiasi locatie. Dana arata foarte bine pentru varsta ei,este o tipa inalta la 1.70 ,carnea tare pe ea,un pic de burta,una peste alta cam de nota 8, curata cu pielea frumos mirositoare,unghiile ingrijite,o femeie cocheta.

locatie 9

Gfe 10 , ne cunoastem de ceva ani

oral ,nu stiu

normal 9

Cadou 200 am stat vreo doua ore si ceva

Da o recomand doritorilor de milf

Ti-a luat ceva timp :hmmm

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...