Sari la conținut

MAYA - 19 ANI - MILITARI RESIDENCE - 0726 650 197 sau 0756.247.917


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
MAYA, draguta, 22 ani, ofer masaj de relaxare domnilor generosi intr-o ambianta placuta la Mall Plaza, 20 Apr 11:00

 

 

Foto (5)    Selecteaza

 
    

 

Vizitat fata si ramas la futai! LOcatia drumul taberei intersectia Timisoara-Brasov, taxa 70 finalizarea. 150 ora

Am ales o finalizare cu durata de 30 de minute (dupa cum mi-a spus la telefon ) Este incepatoare in domeniu va zic din start si asta e un mare plus pentru ea, nu comenteaza nu face figuri la pozitii s.a.m.d   Foarte draguta, vreo 165 inaltime ,nu pot sa pun o poza dar daca dati search pe goagal cu numarul ei, la imagini apare cu fostul sot si o prietena

O mare greseala pe care a facut-o si i-am atras atentia a fost ca dupa ce am sunat-o si nu a raspuns, m-a sunat ea de pe alt numar !!! I-am atras atentia sa nu mai procedeze asa! In locatie mai e o caprioara, pe care am vazut-o ( e si ea draguta)

Actiunea : oral cu incercari de deep dar v-am zis ca e incepatoare , normal , se implica geme stramta, curata , fara mirosuri, epilata, terminat Cim dar fara sa inghita. mie mi-a placut si voi reveni cu siguranta cand am drum prin zona mult desi e un pic cam skinny pentru dorintele mele

daca am omis ceva imi cer scuze

note

locatie 8 (nu mi-a dat papuci la baie)

fata - fizic 8-9 bruneta par lung frumoasa

corp 8 ( i-ar mai trebui cateva kilograme)

oral -8

normal 10

fk-10 (ii place sa fie sarutata )

anal nu face

 

PS e proaspata mamica si are sanii foarte sensibili, 

 

Forza DINAMO !

 

 

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

MAYA, draguta, 22 ani, ofer masaj de relaxare domnilor generosi intr-o ambianta placuta la Mall Plaza, 20 Apr 11:00

 

 
Foto (5)    Selecteaza
 
    

 

Vizitat fata si ramas la futai! LOcatia drumul taberei intersectia Timisoara-Brasov, taxa 70 finalizarea. 150 ora

Am ales o finalizare cu durata de 30 de minute (dupa cum mi-a spus la telefon ) Este incepatoare in domeniu va zic din start si asta e un mare plus pentru ea, nu comenteaza nu face figuri la pozitii s.a.m.d   Foarte draguta, vreo 165 inaltime ,nu pot sa pun o poza dar daca dati search pe goagal cu numarul ei, la imagini apare cu fostul sot si o prietena

O mare greseala pe care a facut-o si i-am atras atentia a fost ca dupa ce am sunat-o si nu a raspuns, m-a sunat ea de pe alt numar !!! I-am atras atentia sa nu mai procedeze asa! In locatie mai e o caprioara, pe care am vazut-o ( e si ea draguta)

Actiunea : oral cu incercari de deep dar v-am zis ca e incepatoare , normal , se implica geme stramta, curata , fara mirosuri, epilata, terminat Cim dar fara sa inghita. mie mi-a placut si voi reveni cu siguranta cand am drum prin zona mult desi e un pic cam skinny pentru dorintele mele

daca am omis ceva imi cer scuze

note

locatie 8 (nu mi-a dat papuci la baie)

fata - fizic 8-9 bruneta par lung frumoasa

corp 8 ( i-ar mai trebui cateva kilograme)

oral -8

normal 10

fk-10 (ii place sa fie sarutata )

anal nu face

 

PS e proaspata mamica si are sanii foarte sensibili, 

 

Forza DINAMO !

 

0765045232

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am vb cu ea la telefon ieri seara, a vorbit foarte frumos.

 

Dupa voce nu pare deloc de etnie.

 

70l fin, 150h, FK, oral nep, cim... cam tot ce vrei.

 

Era insa peste ora 20.00 si a zis ca in acea seara nu mai are cand sa ma primeasca.

 

N-a mai vizitat-o chiar nimeni?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...