Sari la conținut

MAYA - 19 ANI - MILITARI RESIDENCE - 0726 650 197 sau 0756.247.917


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da... sa vezi ce fericire o sa fie cu "Capra". Trec pe la toate fetele de pe forum, le spovedesc, (aici e relativ, ca nu o sa spuna nimic despre clienti) si sa vezi bucurie atunci,,, il bag pe pe "mutu" pe pastila albastra si iau la hectar tot ce prind. Iti dai seama .. un strop de spovedanie, o iertaciune mica acolo, le pun patrafiru' pe cap, le zic vreo 2-3 vorbe de bine, un pic de aghiazma pe botic si pe la zonele intime si sunt "boboc". Cred ca o sa mi se acreasca de la atatea buci!!! Imi bag concediu medical ce pula mea, ca trebuie sa o bag in revizie si apoi ITP.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

dnsoara manager daca nu ma insel la inceput acum cateva luni activai la cuplu pe anuntul.ro tot in mil rezidence 

 

Imi pare rau, dar eu nu am activat niciodata in acest domeniu ca si cuplu si nu am un partener cu care sa pot oferi servicii de cuplu. Probabil cineva mi-a folosit pozele. Daca as fi activat ca si cuplu, mi-as fi facut poze selfie langa partener :)

 

cuplu chiar casatoriti :D

 

 

Acum am vazut si eu acest anunt pt prima oara. Am explicat mai sus ce cred ca s-a intamplat.

 

Astazi pe AT am avut neplacerea sa imi vad pozele profesionale folosite de alta domnisoara, care oferea servicii in zona Unirii...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imi pare rau, dar eu nu am activat niciodata in acest domeniu ca si cuplu si nu am un partener cu care sa pot oferi servicii de cuplu. Probabil cineva mi-a folosit pozele. Daca as fi activat ca si cuplu, mi-as fi facut poze selfie langa partener :)

 

 

 

Acum am vazut si eu acest anunt pt prima oara. Am explicat mai sus ce cred ca s-a intamplat.

 

Astazi pe AT am avut neplacerea sa imi vad pozele profesionale folosite de alta domnisoara, care oferea servicii in zona Unirii...

Care poze profesionale ca pe aici nu le-am vazut.

Daca nu au fost publice, de unde ti le-a(u) furat?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Care poze profesionale ca pe aici nu le-am vazut.

Daca nu au fost publice, de unde ti le-a(u) furat?

 

Poze profesionale, pe care le folosesc pe alt numar de telefon, cu care ma promovez pe site-urile din strainatate, pt a oferii servicii de outcall, pentru straini.

 

Nu le-ai vazut niciodata aici, si nici nu le vei vedea vreodata.

Link spre comentariu
Vizitator bewild99
Reputație: 0

Cum spui tu ideea ca eu v.am sunat ,nu am ajuns la voi mi.am adus aminte cand am vazut poza la profil dnsoara manager si am comunicat cuplu etc faceti etc etc dar am preferat ana orlando :) aveai anunt si singura si la cuplu acum cateva luni..

La poze furate ce sa zic ai dreptate esti prea bucata sa iti fure careva pozele :))

Link spre comentariu
Vizitator bewild99
Reputație: 0

Si pentru restul tovarasilor promovatii toate uratele si deformatele si va vaitati de ce cere una aceptabila 150 sau 200 una buna 300 ..400 pai daca esti batut la cuie sa dai 100 la una care merita 50 nu va vaitati voi le promovati ma iau dupa multe anunturi din cauza comentarilor voastre aiurea si cand ajung acolo ma ia durerea de cap ori nu stiti cum arata o bukata ori nu prea aveti femei in viata reala ... scuze offtopic dnsoara manager ...

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum spui tu ideea ca eu v.am sunat ,nu am ajuns la voi mi.am adus aminte cand am vazut poza la profil dnsoara manager si am comunicat cuplu etc faceti etc etc dar am preferat ana orlando :) aveai anunt si singura si la cuplu acum cateva luni..

La poze furate ce sa zic ai dreptate esti prea bucata sa iti fure careva pozele :))

 

Eu ti-am explicat ca nu eu eram fata pe care ai fi intalnit-o daca ai fi mers la domnisoara care a dat anuntul. Majoritatea domnisoarelor care ofera servicii cu un partener, ofera si singure.

 

La poze furate, am uitat ca sunt singura persoana plinuta si nu mai exista decat fete 90-60-90 pe AT si Publi 24.  Pozele pe care eu le folosesc pe anuntul de outcall au fost furate de o tipa care probabil era asemanatoare la aspectul fizic.

 

Hai sa inchidem subiectul. Mai bine scrie o recenzie. Zi frumoasa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...