Sari la conținut

Deni Arad


ionicadoru

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Mai nu fi rautacios Deny e o super de fata sunt prieten pe fb cu ea :rax2 ma bucur tare ca este real anuntul :serenade te pupacesc Deny si ne vd curand :serenade

 

Ceau, dacă te rog nu esti drăguț si îmi trimiți un mesaj cu link-ul de Facebook al ei. Nu de alta dar vreau sa vad mai multe poze cu ea înainte să merg la ea. Ms mult

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
Descriere

Ma numesc Denisa, am 21 de ani ,1.80 ,60 sani nr. 3 . Dornica de a oferi placere imbin utilul cu placutul . Ofer sex normal protejat in poziti preferate,anal,sex oral ,69,cuni anii pasiv ,uro activ,ofer si pretind igiena maxima .. Pozele mele sunt reale te astept sa te convingi!! Pupici . Nu fac deplasari!!

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Am vizitat-o de curand, din pacate. Asa imi trebuie daca nu am avut incredere in toate recenziile negative pe care le are.

 

Locatie: la AREDuri in spate la stadionul uta. Ared 16, mi se pare. Apropo mi se pare ca acest complex de blocuri e Red Light Distrctul aradului, atatea cuiburi sunt aici. Nota generala 9

Mai are o colega de apartament si mi-a spus ca apartamentul de deasupra ei e tot cuib.

Aspect: fizionomia se vede in pozele reale. Are cateva kilograme in plus. Nederanjant. Sani medii dar Ok, rotunzi, tari. 1,80 inaltime.

Atitudine: nota 2. In picioare nu poate sta. Nu prea ai voie sa-i atingi sanii. "Nu-i place". Nu am insistat, am fost amabil dar la sfarsit tot eu primesc reprosuri. Se dezbraca repede, putin scarbita de tine, totul pe graba.

FK nu.

Preturi 100 numarul. Anal sau oral neprotejat se platesc in plus, 50 fiecare.

Igiena 10

 

NU RECOMAND, pentru atitudine.

Mai si scria ea mai sus ca e rea doar cu nesimtiti. Ceva de genul. Eu am fost amabil.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:londra
  • Oras:londra

Dragi tovarasi, sunt genul te om care prefera sa faca recenzii negative, prefer sa atentionez si pe altii sa nu fie naivi la vorbele spuse la telefon sau pozele puse pe net si cand defapt fata respectiva nu are nimic in comun cu realitatea ea fiind pusa pe facut bani si prostit clienti si doar atat, fara sa ofere un minim de respect.

Deni este fix tipul de fata

Nu merita nici muie sa-i dai,nici sa te plateasca ea,

Am avut neplacerea sa o vizitez,

0 gfe

0 implicare dupa ea era destul sa-i dai banii, ca doar mai trebuie sa si faca ceva de ei?

Tupeu jegos pe ea la maximm, colega ei sta in celalta camera cu pestisorul, motiv pentru care am zis in gandul meu sa n-o pleznesc,este isterica cu tine daca indraznesti sa o atentionezi ca e pe langa meserie

Rog de trecut la de evitat

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Nu fac anal neprotejat!!! Nu stiu ce ai inteles tu . Imi dau seama cat de ok ai fost daca ai primit reprosuri . O seara buna

"Anal sau oral neprotejat se platesc in plus" am scris. "neprotejat" se refera la oral doar. Greu de realizat, intradevar.

Cine ar astepta din partea ei sa recunoasca ca e DE EVITAT. Normal ca noi toti mintim si avem pretenti exagerate.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...