Sari la conținut

Super Tzatze-0760955992


intens

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vizitat si eu aceasta faptura gingasa. Fiind in trecere prin Pitesti, am ales sa caut ceva interesting, am vazut pozele don’soarei si mi-am amintit ca am mai avut eu tentativa de a o vizita. Am sunat-o, m-a ghidat catre fosta locatie, am ajuns, am parcat in terasa (ca deh...sunt ghiolban) si am purces la futut. Habar n-am ce detalii sa mai dau...cert este ca fata mi-a depasit toate asteptarile.

Notele:

Locatie : 9.50 -> hotel, curat, baie ok, pat mare si ok;

Aspect : 10 -> mi-a placut si la fata si la corp, nu e loc de virgula’n nota;

GFE : 10 -> vorbareata, politicoasa, haioasa, nu a obiectat la nici o pozitie/fantezie, n-a comentat nici cand s-a ales cu 1kg de amaraciune de la parfumul meu (de fapt ne-am amarat aman2);

OP/ON : 10 -> nu am mai dat 10 pt oral...il merita pe deplin, a fost exact cum imi place si ceea ce asteptam (nu sunt pretentios, dar de cele mai multe ori, multe nici atat nu pot face corespunzator);

NP : 10 -> dupa o buna perioada de timp, curgeau apele pe aman2, dar mi-a placut ca nu s-a dat batuta, practic m-a futut de mi-au iesit ochii;

Decartat : 200;

Timp : am fost ultimul client si cred ca am stat aproape 2 ore (ce-i drept, am si vorbit o gramada).

Concluzie : a devenit nr. 1 pt mine si o sa trec ori de cate ori am ocazia.

Sanatate!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...