Sari la conținut

Super Tzatze-0760955992


intens

Postări Recomandate

Vizitator ionuutzuu
Reputație: 0

Nu știu de ce e denumit thread-ul "super tzatze"... Eu am poreclit-o Dubai :))) Am fost și eu la domnișoara, locația la Metropol și nu mi s-a părut chiar asa de sufletista. Sunt frumoși sânii dar totodată mititei, cel puțin pt. gusturile mele.

Link spre comentariu
  • Oras:Intre văi
  • Oras:Intre văi

Ofer servicii de calitate domnilor cu bun simt.

Sex oral adanc neprotejat (in functie de igiena),normal protejat,locatie centrala.

100 lei finalizarea / 200 lei ora + masaj.

Vino la mine si garantez ca vei reveni cu drag.

 

 

frumos specimen de femeie....

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna seara,

 

Marturisesc ca ii urmaresc topic-ul de ceva timp dar nu am putut ajunge pana azi la ea.

La prima vedere o fata draguta,mignona,slabuta cu sanii mari.Ca actiune e foarte bine la normal,receptiva la ce se intampla,se implica,te face sa te simti bine.

Un mare plus pentru ea,am primit cel mai bun oral din viata mea.

Note:

-aspectul fetei 9

-oral 10++

-normal 10

Locatie Metropol,nr. de tel este cel din topic.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Misiune imposibila sa mai dai de fata asta....peste 20 de apeluri...ori e prea cautata ori nu mai vrea sami raspunda...nu stiu ce sa zic....mie dor de vremurile cand ajungeam in oras si sunam si imi raspundea din prima.acum nici ea nici andreea de la metropol(cred ca stiti la care ma refer) nu mai sunt de prins la telefon.Am si zis ca in afara de astea 2 nu ma mai duc ca nu merita alta!bafta tuturor!

Link spre comentariu

Misiune imposibila sa mai dai de fata asta....peste 20 de apeluri...ori e prea cautata ori nu mai vrea sami raspunda...nu stiu ce sa zic....mie dor de vremurile cand ajungeam in oras si sunam si imi raspundea din prima.acum nici ea nici andreea de la metropol(cred ca stiti la care ma refer) nu mai sunt de prins la telefon.Am si zis ca in afara de astea 2 nu ma mai duc ca nu merita alta!bafta tuturor!

 

E prea cautata. Si eu am prins-o foarte greu.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...