Sari la conținut

* MARI * 0734.245.080 - AM REVENIT


Postări Recomandate

Vizitator unul-oarecare
Reputație: 0

In decursul timpului, am citit multe topice, chestii pe acilea. Eu unul ma inclin in fata voastra, a femeilor care recunosc, ce e de recunoscut, si isi cunosc adevarata valoare in societate, si nu in munca pe care o depun!

 

Cineva......spunea un lucru: (citez)

 

" "Parerea mea despre femei este una foarte proasta. Nu am avut esecuri in dragoste deoarece nu am iubit niciodata si nici nu o sa iubesc, dar am observat prieteni suferind din cauza panaramelor ordinare care fug dupa bani si masini si mai ales clubareala.

Fiecare vrea vedeta, sa fie o papusa barbie in centru atentiei.

As vrea sa fie clar un lucru, asta pentru femei: nu sunt misogin si poate nu toate sunteti la fel dar majoritatea va incadrati in acel soi de buruieni.

Normal ca pe net sunteti toate printese si fecioare nevinovate dar in realitate calcati inimi in picioare pentru lucruri materiale care oricum nu o sa le aveti pentru ca “ala cu BMW” nu o sa iti dea tie masina, el o sa iti dea altceva… pentru ca va vindeti ieftin si lui ii convine.

Iar la urma dupa toata treaba asta cautati “baiatul perfect” dar nu il gasiti pentru ca baietii buni fug de voi si toata viata o sa fie un circ si un circuit de masini ;) "

Acum ce-ți vine? Să-l contrazici sau să-i dai dreptate?

Așa-s femeile, cum le vede omul nostru, sau problema e în altă parte?

Știți ce cred eu? Că alergați după cai verzi pe pereți. Cred că cel care alege o prințesă din asta cu silicon și-n creier este la fel de prințesă și el.

Cred că așa cum aleargă ea după ‘cela cu BMW, vorba omului, așa aleargă și băieții aceia după ea.

Pentru că voi nu vreți, dragii mei, femei, consoarte, companioane, parteneri. Voi vreți trofee.

Și trofeele se câștigă. Dar nu numai o dată. Trofeele sunt vânate constant și se câștigă tot timpul.

Și dacă la un moment dat ți-ai dorit un trofeu și l-ai câștigat… nu e rău, bucură-te de victorie.

Dar nu te îndrăgosti de trofeu, taică, ar fi bine să ai clar în cap conștiența faptului că la anul cupa Uefa Champions League merge la altă echipă… "

Link spre comentariu

In decursul timpului, am citit multe topice, chestii pe acilea. Eu unul ma inclin in fata voastra, a femeilor care recunosc, ce e de recunoscut, si isi cunosc adevarata valoare in societate, si nu in munca pe care o depun!

 

Cineva......spunea un lucru: (citez)

 

" "Parerea mea despre femei este una foarte proasta. Nu am avut esecuri in dragoste deoarece nu am iubit niciodata si nici nu o sa iubesc, dar am observat prieteni suferind din cauza panaramelor ordinare care fug dupa bani si masini si mai ales clubareala.

Fiecare vrea vedeta, sa fie o papusa barbie in centru atentiei.

As vrea sa fie clar un lucru, asta pentru femei: nu sunt misogin si poate nu toate sunteti la fel dar majoritatea va incadrati in acel soi de buruieni.

Normal ca pe net sunteti toate printese si fecioare nevinovate dar in realitate calcati inimi in picioare pentru lucruri materiale care oricum nu o sa le aveti pentru ca “ala cu BMW” nu o sa iti dea tie masina, el o sa iti dea altceva… pentru ca va vindeti ieftin si lui ii convine.

Iar la urma dupa toata treaba asta cautati “baiatul perfect” dar nu il gasiti pentru ca baietii buni fug de voi si toata viata o sa fie un circ si un circuit de masini  ;) "

Acum ce-ți vine? Să-l contrazici sau să-i dai dreptate?

Așa-s femeile, cum le vede omul nostru, sau problema e în altă parte?

Știți ce cred eu? Că alergați după cai verzi pe pereți. Cred că cel care alege o prințesă din asta cu silicon și-n creier este la fel de prințesă și el.

Cred că așa cum aleargă ea după ‘cela cu BMW, vorba omului, așa aleargă și băieții aceia după ea.

Pentru că voi nu vreți, dragii mei, femei, consoarte, companioane, parteneri. Voi vreți trofee.

Și trofeele se câștigă. Dar nu numai o dată. Trofeele sunt vânate constant și se câștigă tot timpul.

Și dacă la un moment dat ți-ai dorit un trofeu și l-ai câștigat… nu e rău, bucură-te de victorie.

Dar nu te îndrăgosti de trofeu, taică, ar fi bine să ai clar în cap conștiența faptului că la anul cupa Uefa Champions League merge la altă echipă… "

Unul-oarecare... Foarte adevarat (din pacate, astia sunt oamenii care se renasc de milioane de ani ...pe pamant... si mai au..cateva zeci de milioane). Felicitari :kiss3

Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

Cod, "altfel" nu am :no2

daon mama ma-si de treaba, dak poposesc pe la dunareni sau topalu toate putzoicele are telefoane jmekere de face poze si tu o faci pa nefericita?

pune mana pa telefon si baga o poza la oglinda. vezi ca jmekeriile astea de telefoane face poze kan oglinda si se numeste selfiuri (adik dak nai oglinda)

mai nou facebooku te lasa sa editezi poza inainte de a posta si poti sa-ti acoperi muianu cu fatza de balaur dak doresti sa nu te recunoasca lumea.

 

da pulimii ce vrea sa vada si asa creste si la tine incasarile

 

 

ia uite acilea o fata care a facut un selfie de scoala toate pulile din morti, poate iei si tu exemplu de la ea

 

http://nimfomane.com/forum/uploads/monthly_05_2017/post-196353-0-88499500-1494394676.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

 

ia uite acilea o fata care a facut un selfie de scoala toate pulile din morti, poate iei si tu exemplu de la ea

 

http://nimfomane.com/forum/uploads/monthly_05_2017/post-196353-0-88499500-1494394676.jpeg

Mănca-i-aș pizda ei și toată fața că frumoasă e Delia asta. Adjudecat clar când ajung acasă !!! Bă deci am zis !

 

Topingul ăsta nu are poză calumea, mă duc la Delia !!!

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...