Sari la conținut

Masaj erotic


marius_or

Postări Recomandate

  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

La ce-ti folosesc recenziile cand stii clar ca nu merita sa mergi la ea. Obisnuia (nu stiu daca si acum e la fel) sa stea prin mall-uri, gen Auchan, Era, Lotus, pe la cafenele, si se "lauda" in gura mare cu ce face, pe cine cunoaste, ce i-a facut lu' ala, cum l-o rezolvat pe alalalt, ce teapa i-o tras la una, etc... numai chestii academice

  • Like 3
Link spre comentariu

Azi am fost la doamna ....ce pot zice ... facut un dus la hotel dupa Care domnisoara a sarit direct la Ionel fara Masaj , zic hai incet doar ai zis masaj oral si normal daca o am mare !!! Bun zice fata inca 100 pt normal ok Scot suta ma face primul nr oral inghite tot !! Cand imi revin dupa tigara zice ok te Mai astept si eu pai nr fii normal , aaa nu 100 plus e pt oral neptotejat... ba fata treci la normal zic eu si ghici ce iesi Gigi din Dulap si imi fute niste pumni in cap de nu stiu cum sa fug cum eu am arte martiale , lovesc Odata cu piciorul pica jos ei ii dau una dupa cap pica jos somn ambii iau bani si plecat fusai si nu inainte de a face pishu pe amandoi in camera ... precise locatie Felix .. zdreanta de evitat doar daca te poti apara

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Azi am fost la doamna ....ce pot zice ... facut un dus la hotel dupa Care domnisoara a sarit direct la Ionel fara Masaj , zic hai incet doar ai zis masaj oral si normal daca o am mare !!! Bun zice fata inca 100 pt normal ok Scot suta ma face primul nr oral inghite tot !! Cand imi revin dupa tigara zice ok te Mai astept si eu pai nr fii normal , aaa nu 100 plus e pt oral neptotejat... ba fata treci la normal zic eu si ghici ce iesi Gigi din Dulap si imi fute niste pumni in cap de nu stiu cum sa fug cum eu am arte martiale , lovesc Odata cu piciorul pica jos ei ii dau una dupa cap pica jos somn ambii iau bani si plecat fusai si nu inainte de a face pishu pe amandoi in camera ... precise locatie Felix .. zdreanta de evitat doar daca te poti apara

Daca te opreai la "iau bani si plecat" te credeam.

Dar partea cu "pishu" e cam trasa de coada.

Ma rog... tu stii ce-ai facut si ce nu.

Oricum, nasoala experienta.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...