Sari la conținut

0760486531 sau 0762323831 Sensibila si tandra


Postări Recomandate

Vizitator proxenet
Reputație: 0

Dooar astazi poti sa profiti de ocazia aceasta , 50 de lei finalizarea
ORAL cu finalizare , NORMAL , , SUNAMA IUBIRE NU VEI REGRETA ))))))
Ne desparte doar un telefon

post-212825-0-48696600-1495030481_thumb.jpg

post-212825-0-92625100-1495030481_thumb.jpg

post-212825-0-26067200-1495030482_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator unul-oarecare
Reputație: 0

Pacat ca nu exista o recenzie adevarata. Numai mizerii am citit pe aici. Nici la ea nu se incumeta nimeni....boooon! E bine de stiut!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pacat ca nu exista o recenzie adevarata. Numai mizerii am citit pe aici. Nici la ea nu se incumeta nimeni....boooon! E bine de stiut!

Mah Unulie...iți zişe Amelia...dak şti kum să pui probliema...grăsunica asta iți va da futaiu dreaq !!! Ku cam tăt ci vria muşchiu tău !!!

 

;)

  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator unul-oarecare
Reputație: 0

Mah Unulie...iți zişe Amelia...dak şti kum să pui probliema...grăsunica asta iți va da futaiu dreaq !!! Ku cam tăt ci vria muşchiu tău !!!

 

;)

Nu sunt misogin si nici marlan, dar daca acea "ea" nu-mi inspira incredere, nu prea am tragere de inima...

Link spre comentariu
  • Telefon: alesul_gemeni
  • Oras:Constanta
  • Telefon: alesul_gemeni
  • Oras:Constanta

salutare tuturor! Am fost azi pe la scumpa din acest topic,domnisoara arata sexy,inalta,corpolenta asa cum imi place mie cu sani frumosi si fund de brazilianca.

 oral :10

normal :10

gfe:8

amenda 100 nr

de revenit cu siguranta am sa revin in curand te pup scump!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Este aceeasi nespalata ordinara... cu atitudine de mahala de Chisinau...

 

Coime, faci spam. Ia uite ce recenzie i-ai facut la inceputul anului:

 

 

Salutare tuturor,

 

Ajungand din nou in orasul de pe malul marii am decis sa apelez la un serviciu profesional. Scormonind batranul telegraf online am dat peste anuntul domnitei.  Pun mana pe tel, sun si stabilesc intalnire in 15 min.

Zis si facut, in 15 min ajung la ea, undeva langa China Mall, ma pofteste in camera si ne intindem la un pahar de  vorba, timp in care ea imi prezinta toata oferta sa. Pot spune ca domnisoara este destul de draguta,  arata destul de bine (sanii nu sunt punctul ei forte) cu un fundulet criminal si niste ochi verzi de toata frumusetea. Sociabila, mi-a povestit putin despre ea (faptul ca este din R. Moldova etc). Am decis sa aleg 1 numar - normal (nu sunt fan inelul maron) si am trecut la treaba. Tot ce pot spune este ca oralul este de nota 10 cu felicitari...tot tacamul ce vezi in filmele de specialitate, deepthroat, limbute pe oua, scuipat pe cap, etc. Totul a fost placut cu gemete (cam fortate), limbute pe corp din partea ei, in diverse pozitii. Normalul nu s-a ridicat la standardele oralului si am decis s-o las sa-si faca magia cu gurita.

Ne-am luat la revedere cu promisiunea de a o mai contacta cand sunt pe malul marii.

 

Pe scurt:

 

GFE: 8

Sociabilitate: 8

Aspect fizic 8 (arata destul de bine)

Oral: 10+ cu felicitari (bonus este finalizarea in gurita)

Normal: 8

Halat 70

Veridict: Am sa revin la ea si o recomand macar odata.

 

Salutare tuturor,

 

Ajungand din nou in orasul de pe malul marii am decis sa apelez la un serviciu profesional. Scormonind batranul telegraf online am dat peste anuntul domnitei.  Pun mana pe tel, sun si stabilesc intalnire in 15 min.

Zis si facut, in 15 min ajung la ea, undeva langa China Mall, ma pofteste in camera si ne intindem la un pahar de  vorba, timp in care ea imi prezinta toata oferta sa. Pot spune ca domnisoara este destul de draguta,  arata destul de bine (sanii nu sunt punctul ei forte) cu un fundulet criminal si niste ochi verzi de toata frumusetea. Sociabila, mi-a povestit putin despre ea (faptul ca este din R. Moldova etc). Am decis sa aleg 1 numar - normal (nu sunt fan inelul maron) si am trecut la treaba. Tot ce pot spune este ca oralul este de nota 10 cu felicitari...tot tacamul ce vezi in filmele de specialitate, deepthroat, limbute pe oua, scuipat pe cap, etc. Totul a fost placut cu gemete (cam fortate), limbute pe corp din partea ei, in diverse pozitii. Normalul nu s-a ridicat la standardele oralului si am decis s-o las sa-si faca magia cu gurita.

Ne-am luat la revedere cu promisiunea de a o mai contacta cand sunt pe malul marii.

 

Pe scurt:

 

GFE: 8

Sociabilitate: 8

Aspect fizic 8 (arata destul de bine)

Oral: 10+ cu felicitari (bonus este finalizarea in gurita)

Normal: 8

Halat 70

Veridict: Am sa revin la ea si o recomand macar odata.

 
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Poi staaaai mah nenea Ciocan...ie simpla triaba !!! ;)

 

Di anu nou, pi 1 ianuarii 2017...nenea Nick the Dick importa o noua grasunica di pisti Prut si o adusea la malu Mari Negre. An mai 2017 grasunica so saturat sa se moi futa în cur pi caramele si restu caskavalului sal ia iuby Nick...asa ka io dat la muii...probabil ku amenintari di dosare penale !!!

 

Normal ka Nick so razgindit si io dato pi invers acusa aci...ka se zbati ka pestele pi uscat...ka munca ie grea...si iel nari pizda sa o vînză !!!

 

;)

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...