Sari la conținut

Alexandra 0758147993


daulabuci

Postări Recomandate

  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Mai Silvy nu stiu ce ai urmarit sa obtii facand afirmatiile care le ai facut si locul unde le ai facut[nu pe topicul tau] dar

1) cine are ceva vechime pe forum , stie ca fenomenul de care ai pomenit exista de cand e lumea si pamantul si forumul, deci nu ai zis nimic nou dar tre sa si probezi ce ai zis, mai ales ca ai ales sa faci asta la gazde acasa

2) ti ai ales perfect orasul, Oradea cred ca e pe primul loc la numarul de fete care au venit in vizita, si din astea marea majoritate au revenit, deci daca avea cineva ceva cu ele sau cu oricare fata, nu cred ca mai reveneau[excludem Bucurestiul evident]

3) pe topicul tau de timisoara, ziceai ca te ai lasat de din astea, nu stiu ce ti venii

4) tu ai venit aici expansiva , dornica de afirmare, te ai bagat in seama  cu baietii si cu fetele, si  poate daca ele nu te au placut prin stilul tau - asta nu inseamna ca au ceva cu tine - 99,9 % din oameni apreciaza bunul simt [chiar daca fata are peste si nu neaga expliccit ca nu are] ,nu zic ca nu ai bun simt, dar daca "shedeai blanda oleaca ashe", apoi aia  nu inseamna ca nu ieseai in evidenta mai devreme sau mai tarziu cu serviciile

 

5) Imi cer scuze Alexandrei, ca topicul ei a ajuns cancan

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Mai Silvy nu stiu ce ai urmarit sa obtii facand afirmatiile care le ai facut si locul unde le ai facut[nu pe topicul tau] dar

1) cine are ceva vechime pe forum , stie ca fenomenul de care ai pomenit exista de cand e lumea si pamantul si forumul, deci nu ai zis nimic nou dar tre sa si probezi ce ai zis, mai ales ca ai ales sa faci asta la gazde acasa

2) ti ai ales perfect orasul, Oradea cred ca e pe primul loc la numarul de fete care au venit in vizita, si din astea marea majoritate au revenit, deci daca avea cineva ceva cu ele sau cu oricare fata, nu cred ca mai reveneau[excludem Bucurestiul evident]

3) pe topicul tau de timisoara, ziceai ca te ai lasat de din astea, nu stiu ce ti venii

4) tu ai venit aici expansiva , dornica de afirmare, te ai bagat in seama  cu baietii si cu fetele, si  poate daca ele nu te au placut prin stilul tau - asta nu inseamna ca au ceva cu tine - 99,9 % din oameni apreciaza bunul simt [chiar daca fata are peste si nu neaga expliccit ca nu are] ,nu zic ca nu ai bun simt, dar daca "shedeai blanda oleaca ashe", apoi aia  nu inseamna ca nu ieseai in evidenta mai devreme sau mai tarziu cu serviciile

 

5) Imi cer scuze Alexandrei, ca topicul ei a ajuns cancan

:bow  :bow is my fault,sorry :innocent  :girly

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Parca am citit ceva undeva de anal ...ca accepta numai modest dotati...deci....sunat..insistat dar ceva nu-in regula cu telul. Nu suna ...pare a se inchide te uiti , vezi ca suna dar nu se aude nimic apoi se inchide pe bune.Scrisori primeste? Pe MIRC sta?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...