Sari la conținut

Oana "noua in sibiu"0742878645


Postări Recomandate

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Scuze "david23david23" se pare ca a ramas logat contul tau aseara si eu am raspuns la un mesaj fara sa imi dau seama ca e contul tau...sper sa nu te superi

Avaiiii ce mai incurca fatuca asta conturile pe aici...aveau dreptate colegii cand banuiau anumite conturi ca sunt tot alea anei....sau poate e guvidu'....

David a fost la mine aseara si a venit vb despre forum la o tigara....sa conectat de la mine sa imi arate niste comm si nici el nu s.a deconectat cand a plecat si eu nu mi.am dat seama si asa am postat de pe contul lui...inca odata scuze David sper sa nu te superi

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Si a venit din Sibiu la tine hahaha parcă ziceai că esti plecată dar na unii au creieri varza sau gandesc cu pula :)

Ha ha ha production.

Saracul david mai are da supt.Baftă.

 

Da Adrian a venit din Sibiu la mine aici la Pitesti defapt zice ce e in trecere dar e treaba lui unde se duce. Ce e asa greu de crezut stai linistit ca am clienti din Pitesti care vin in Sibiu constant nu te mai mira sau indoi fara sa sti. Si faza cu telefonul e treaba fiecariua ce telefon isi cumpara nu trebiie sa ne dam unii mari sau sa radem repede de altii ca nu au...dar chiar are telefon destept la statutul lui doar ca il lasa in lasase in masina...in fine...

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Adriane tu chiar nu te poti abtine fara jigniri

"Saracul david mai are da supt.Baftă."

Ce vrei sa arati ca sti sa vb vulgar. Poate ar trebui sa ti pentru tine sa nu expui aici...

Ma simt aiurea ca isi ia baiatu asta injuraturi aici din vina mea...

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Si pula mea are gust de banane dar nu mai zi la nimenea ramane intre noi.

Sunt cate unii "supraoameni" care totdeauna stiu ei sigur cum sta treaba si ce se intampla peste tot...mereu isi dau ei seama dinainte foarte culti baietii stiu mereu ei la cat e ceasu...vedeti ca poate va mai inselati baieti in fine daca am cu cine ca din discutiile pe care le.am mai citit aici pe foruml sin Sibiu se cam obisnuieste diferit fata de altii....bravo lor celor ce nu se complica sa isi faca cont aici pe Sibiu sa faca recezii...nu se complica baieti destepti se stiu ei...va pup

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Ce oameni rai ...fereasca D-zeu de cei mincinoși ;)

Adrian eu consider ca se pot spune opinii sau pareri si intr-un mod civilizat fara jigniri si injuraturi....intradevar poate consider doar eu...aici torusi e un forum cu alt obiectiv, nu pentru injuraturi si jigniri dar vad ca se acepta...pacat

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Adrian eu consider ca se pot spune opinii sau pareri si intr-un mod civilizat fara jigniri si injuraturi....intradevar poate consider doar eu...aici torusi e un forum cu alt obiectiv, nu pentru injuraturi si jigniri dar vad ca se acepta...pacat

Am stat să citesc ultimele postări. Ești proastă de puți, stai in banca ta. Și conturile vi le-ați făcut împreună? Anne23 și David23, amândoi aveți 23 de ani, nu?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Scuze Dragă.Când ajungi in Sibiu dacă vrei ne putem intâlni să ne impacăm :* să iti las si o recenzie frumoasă,nu trebuie să iti faci reclamă singură ;) .

Dacă esti corectă cu cine trebuie ai doar de câstigat.

Tepe sunt peste tot in jurul nostru.

 

PS:David poti să o sugi fara să o uzi :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:România
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:România

Bai nu stiu ce sa zic , eu am fost la ea tocmai din cauza "misterului" care pandea si pandeste pe forum, daca era sa fie teapa plecam la fel de frumos cum am si mers, dar pe mine m-a surprins tipa, chiar a fost joviala, povestitoare. Actul sexual in sine a fost unul bun. Am intrebat-o de forum si mi-a raspuns simplu ca nu are cont si ca urmeaza sa-si faca. Acum nu stiu ce sa zic dar vad ca fata proasta nu e, din cate am inteles este si independenta, rau nu arata. Dar fata vad ca ori sufera de dubla personalitate ori a vrut sa-si faca un pic de reclama dar nu si-a nimerit useri. Oricum eu incerc sa fiu impartial pentru ca experienta mea cu ea a fost cat se poate de buna.

Link spre comentariu

  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Dragilor eu de maine 06.03 activez in Sibiu, la aceeasi adresa de la Avantgarden. Pentru programari ma puteti suna la acelasi nr de tel cu645 la sf. Va pup si va astept cu drag.

Sa aveti o primavara minunata.

Bine ai venit  :69
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...