Sari la conținut

Natalia 0785188173


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Te vizitam... sa-ti trag o m**e, evident... daca nu erai promovata excesiv si necalitativ de acelasi fraier.

cate clone ai 5/6 nu ai curaj sa intri de pe contul tau? tu esti decat '' justitiar'' nu si futacios

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

cate clone ai 5/6 nu ai curaj sa intri de pe contul tau? tu esti decat '' justitiar'' nu si futacios

am un singur cont. ma confuzi. nu sunt peste, promoter sau manager. dar nu stiu de ce... toti acestia fug de mine.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

am sa ma opresc deocamdata dar ai grija cum te porti

ma port cum vreau...cum pot... Nu imi voi cenzura vreodata ceea ce vreau sa spun...la adresa oricui .aici...mai cu seama la adresa ta! Pentru tine acest site si aceasta activitate sunt un mod existential (pana la un moment dat)....pentru mine nu!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Esti frustrat pana in panzele albe...si mai rau...temator de orice cuvant iti este adresat..., este singura explicatie pentru comportamentul si reactiile tale.. Poti sa dai cate minusuri vrei, cei care vor citi ce-am scris eu...si ceea ce scrii tu....vor trage singuri concluziile!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Vizionare placuta..e frumos sa vezi oameni cu frica in san... :)

m-a obisnuit  deja   cu  nepasarea unora  si nu stiu la ce gen de frica te referi   :hmmm

 

in linii mari iti dau dreptate  

  • Like 16
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

m-a obisnuit  deja   cu  nepasarea unora  si nu stiu la ce gen de frica te referi   :hmmm

 

in linii mari iti dau dreptate  

nu stii ca nu ai de unde sa stii, zice ca el este militian si eu peste in linii mari ,i-am raspuns ca ar trebui sa ma suga un pic

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

nu stii ca nu ai de unde sa stii, zice ca el este militian si eu peste in linii mari ,i-am raspuns ca ar trebui sa ma suga un pic

eu ti am spus ca nu toti sunt bucatari....de polonicul caruia sa ne fie frica la amenintarile lor... Concluzia ca eu sunt militian...iti apartine... Iar limbajul si jignirile....pentru mine nu sunt un prilej de a-ti raspunde la fel...

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

oricum nu am inteles ce te-a suparat atat de tare...ca am spus ca esti singurul client...si ca o promovezi... Dar stii tu ce stii... Daca eram in locul tau, fara a avea vreun motiv de a escalada discutia la cel mai josnic nivel...stateam relaxat... Dar tu ai avut motive temeinice....si le stiu si eu care sunt acelea...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

nu stii ca nu ai de unde sa stii, zice ca el este militian si eu peste in linii mari ,i-am raspuns ca ar trebui sa ma suga un pic

facand o comparatie de limbaj , nu ai dreptate

eu ti am spus ca nu toti sunt bucatari....de polonicul caruia sa ne fie frica la amenintarile lor... Concluzia ca eu sunt militian...iti apartine... Iar limbajul si jignirile....pentru mine nu sunt un prilej de a-ti raspunde la fel...

ati ajuns sa va certati pa pizda  :slap2

  • Like 20
  • Minus 14
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...