Sari la conținut

Natalia 0785188173


Postări Recomandate

Vizitator soorgteu
Reputație: 0

Eram super tipsy sa merg la Natalia de ceva timp, incantat de poze, chiar daca imi imaginam ca nu are sani. In fact, are dar cam uscati ca dupa nastere la unele persoane. really not sexy to me. Nu cred ca mai revin. 

 

Loc 8   usor de ajuns si parcat, dar departe de mine 

Apt 8   cu gel, baie curata, dar cu colega, ceea ce mie numi place 

Fata 7   ok bruneta
Corp 9   bine proporționata, slim dar fara tate, cam scofalcite

Igiena 9 dus inainte, fara mirosuri
Oral 9  un oral bun, cu linx adiacent
Sex 8   cur misto, v misto flat abdoment 

Gfe    nu caut, dar nu ceva extraordinar, si are colega unde pt mine e din start un fel de turn down stiind ca pot sa aud voci masculine pe hol

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator soorgteu
Reputație: 0

Eram super tipsy sa merg la Natalia de ceva timp, incantat de poze, chiar daca imi imaginam ca nu are sani. In fact, are dar cam uscati ca dupa nastere la unele persoane. really not sexy to me. Nu cred ca mai revin. 

 

Loc 8   usor de ajuns si parcat, dar departe de mine 

Apt 8   cu gel, baie curata, dar cu colega, ceea ce mie numi place 

Fata 7   ok bruneta
Corp 9   bine proporționata, slim dar fara tate, cam scofalcite

Igiena 9 dus inainte, fara mirosuri
Oral 9  un oral bun, cu linx adiacent
Sex 8   cur misto, v misto flat abdoment 

Gfe    nu caut, dar nu ceva extraordinar, si are colega unde pt mine e din start un fel de turn down stiind ca pot sa aud voci masculine pe hol

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator soorgteu
Reputație: 0

Eram super tipsy sa merg la Natalia de ceva timp, incantat de poze, chiar daca imi imaginam ca nu are sani. In fact, are dar cam uscati ca dupa nastere la unele persoane. really not sexy to me. In rest toate OK daca cauti un fast fck. 

Loc 8   usor de ajuns si parcat, dar departe de mine 

Apt 8   cu gel, baie curata, dar cu colega, ceea ce mie numi place 

Fata 7   ok bruneta
Corp 9   bine proporționata, slim dar fara tate, cam scofalcite

Igiena 9 dus inainte, fara mirosuri
Oral 9  un oral bun, cu linx adiacent
Sex 8   cur misto, v misto flat abdoment 

Gfe    nu caut, dar nu ceva extraordinar, si are colega unde pt mine e din start un fel de turn down stiind ca pot sa aud voci masculine pe hol

Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Esti disponibila ca am incercat sa te sun ... iar din pacate a intrat messageria ...

probabil ai sunat in acelasi timp in care suna altcineva! Nu am de ce sa tin telefonul inchis! Te pup
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator albertosiculus
Reputație: 0

Buna seara Stimabililor.

 

Ademenit de pozele sexoase al Nataliei si de dorinta de a gusta un pic din tineretea si fragezimea Domnisoarei, am decis sa-mi incerc norocul si sa o contactez...............am avut noroc si ne-am intalnit.

Natalia este o Domnisoara frumusica, slabuta, chiar a-si pute spune fragila, dar sexy si prietenoasa.

Dupa o tigara , un pahar de apa si un dus revigorant, am trecut in camer de actiune.

In prima repriza am avut parte de un oral protejat ( la cererea mea ) placut . Cel mai mult mi-a placut grija Domnisoarei pentru outele mele. Tratamentul cu lins si supt a fost sublim. Finalizarea a fost in doggystyle . Un pic cam repede, dar neh, se mai intampla.

In pauza am beneficiat de un mic masaj de revigorare si am schimbat cateva idei,

Etapa a doua a inceput cu gustatul savarinei si am finalizat in pozitia clasica a misionarului.

Note.

Locatie - 9 curata si destul de usor de gasit

Aspect general - 8,5 - frumusica, piele fina, ochisori superbi, pasarica gustoasa si fundulet apetisant. Din pacate o defavorizeaza sanii si din punctul meu de vedere ar fi bine daca ar reusi sa mai puna pe ea cateva kilograme ( parere personala ).

Oral - 9 - chiar daca a fost protejat a fost placut

Normal - 9,5 mi- a placut implicarea Domnisoarei

GFE - 10 - lipicioasa, prietenoasa si pozitionata ca sa te faca sa te simti bine

Tarif - 250 /ora

Per total oexperienta placuta.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:B.
  • Oras:B.

Am fost la Natalie inainte sa revina. Adica acum ceva luni; daca nu s-a schimbat , bravo ei. Fata e sexy si are un libido foarte ridicat; cel putin pe mine ma privea direct in ochi si ma calarea de parca asta mi-ar fi fost ultima dorinta inainte de executie. (desi eu sunt genul care prefera sa domine)
Am avut norocul sa ma conduca cateva etaje bune din cauza unor probleme tehnice; era sa ma ia ameteala pe scari pentru ca nu puteam sa ma uit decat la fundul ei. E un pic raraita si asta sa spun drept m-a cam excitat,
Oral nu am cerut; fata e draguta - 9 , destupata 10, fund 9.5, sani 7, atitudine 10, curata 10.
Eu nu revin de teama, mi-a fost frica sa nu mi-o rupa - pare amuzant insa nu este; m-a calarit in reverse cowgirls de a trebuit o opresc. E o pozitie periculoasa pe care nu o recomand. Insa amatorii de senzatii tari poate pot fi interesati de domnisoara   

 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Buna seara Stimabililor.

 

Ademenit de pozele sexoase al Nataliei si de dorinta de a gusta un pic din tineretea si fragezimea Domnisoarei, am decis sa-mi incerc norocul si sa o contactez...............am avut noroc si ne-am intalnit.

Natalia este o Domnisoara frumusica, slabuta, chiar a-si pute spune fragila, dar sexy si prietenoasa.

Dupa o tigara , un pahar de apa si un dus revigorant, am trecut in camer de actiune.

In prima repriza am avut parte de un oral protejat ( la cererea mea ) placut . Cel mai mult mi-a placut grija Domnisoarei pentru outele mele. Tratamentul cu lins si supt a fost sublim. Finalizarea a fost in doggystyle . Un pic cam repede, dar neh, se mai intampla.

In pauza am beneficiat de un mic masaj de revigorare si am schimbat cateva idei,

Etapa a doua a inceput cu gustatul savarinei si am finalizat in pozitia clasica a misionarului.

Note.

Locatie - 9 curata si destul de usor de gasit

Aspect general - 8,5 - frumusica, piele fina, ochisori superbi, pasarica gustoasa si fundulet apetisant. Din pacate o defavorizeaza sanii si din punctul meu de vedere ar fi bine daca ar reusi sa mai puna pe ea cateva kilograme ( parere personala ).

Oral - 9 - chiar daca a fost protejat a fost placut

Normal - 9,5 mi- a placut implicarea Domnisoarei

GFE - 10 - lipicioasa, prietenoasa si pozitionata ca sa te faca sa te simti bine

Tarif - 250 /ora

Per total oexperienta placuta.

Mulțumesc frumos! :*
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...