Sari la conținut

Natalia 0785188173


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu sa iti spun un motiv anume , poate nu i-a placut vocea ta , abordarea , insistenta , etc .  Cand nu " te vrea" , te plimba , ca nu are liber , ca nu lucreaza , etc .

Dar asa fac toate fetele ,depinde mult de tonul cu care vorbesti 

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Sa traiti,

 

Am fost si eu zilele astea la Natalie. programarea a fost facuta cu 30 min inainte telefonic

Ajuns in zona, mi-a luat vreo 10 minute sa gasesc blocul defapt. Pentru cei care citesc - este o alee mai micuta unde se afla blocul fetei.

Am ajuns sus, iar la usa imi deschide o domnisoara frumoasa, zambitoare

Nu am stat mult, i-am inaintat cadoul, am intrat la dus si a inceput actiunea. am avut parte de un reverse cowgirl, iar foarte excitant a devenit totul cand am descoperit oglinda din camera : :laugh2 . S-a miscat foarte bine deasupra mea. Am terminat in caciula si apoi am stat la o tigara. Durata d2d: ~35 minute

Halat: 150 ron/1 finalizare

Locatie: 8

Igiena: 10

GFE: 10+ - te face sa te simti cu o amanta

Normal: 10

Oral: 10 - cu atentie la oO

Aspect fata: 10, exact cum imi place

 

De revenit? CLAAAR

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Sa traiti,

 

Am fost si eu zilele astea la Natalie. programarea a fost facuta cu 30 min inainte telefonic

Ajuns in zona, mi-a luat vreo 10 minute sa gasesc blocul defapt. Pentru cei care citesc - este o alee mai micuta unde se afla blocul fetei.

Am ajuns sus, iar la usa imi deschide o domnisoara frumoasa, zambitoare

Nu am stat mult, i-am inaintat cadoul, am intrat la dus si a inceput actiunea. am avut parte de un reverse cowgirl, iar foarte excitant a devenit totul cand am descoperit oglinda din camera : :laugh2 . S-a miscat foarte bine deasupra mea. Am terminat in caciula si apoi am stat la o tigara. Durata d2d: ~35 minute

Halat: 150 ron/1 finalizare

Locatie: 8

Igiena: 10

GFE: 10+ - te face sa te simti cu o amanta

Normal: 10

Oral: 10 - cu atentie la oO

Aspect fata: 10, exact cum imi place

 

De revenit? CLAAAR

Mulțumesc mult! Te pup și te mai aștept cu drag
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Natalia, tocmai am vorbit la telefon. Iti confirm ca sunt BOJOCI (numarul se termina cu 825). Ma bucur ca s-a eliminat confuzia si ca m-ai scos din Black List. Nu am fost la tine niciodata. Te vei convinge la fata locului. Ramane "sa ma strecori" intr-o "fereastra" saptamana asta (bineinteles daca e posibil).

 

Doresc sa ajung la tine deoarece ma innebunesc picioarele tale (ultimele poze) si abia astept sa le ador...

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

Natalia, tocmai am vorbit la telefon. Iti confirm ca sunt BOJOCI (numarul se termina cu 825). Ma bucur ca s-a eliminat confuzia si ca m-ai scos din Black List. Nu am fost la tine niciodata. Te vei convinge la fata locului. Ramane "sa ma strecori" intr-o "fereastra" saptamana asta (bineinteles daca e posibil).

 

Doresc sa ajung la tine deoarece ma innebunesc picioarele tale (ultimele poze) si abia astept sa le ador...

Adica cum adori tu picioarele unei femei frumoase? Chiar sunt curios.... :laugh2  :laugh2 PS nu cred ca ai fost pe o lista neagra, pur si simplu a fost ea mai ocupata si nu a avut timp sa iti raspunda. Nu te autovictimiza, da? :no2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Adica cum adori tu picioarele unei femei frumoase? Chiar sunt curios.... :laugh2  :laugh2 PS nu cred ca ai fost pe o lista neagra, pur si simplu a fost ea mai ocupata si nu a avut timp sa iti raspunda. Nu te autovictimiza, da? :no2

Natalia mi-a confirmat telefonic ca eram pe Black List. Deci?

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...