Sari la conținut

Natalia 0785188173


Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Salutare fratilor. Am fost si eu acum 2 zile la Natalia si nu mai e nici 50% din ce a fost.

 

Am sunat-o cu cateva ore inainte si am stabilit o intalnire, programare respectata.

Intru in camera, intreb din nou de servicii ca sa nu ma trezesc dupa ca spune ca ea aia nu mai face, aia nu etc.

Se dezbraca ea usor si descopar ca sanii nu mai exista, de fapt sunt dar foarte stafiditi, cred ca mai degraba poti spune ca e doar pielea.

In fine, trec peste asta si incepe ea un sex oral neprotejat cu ceva bale pe acolo, dupa incercam cateva pozitii (doggy, misionar, lingura..) si finalizez in caciulita.

 

Decartez cei 150 ron pentru finalizare si plec.

 

Ajung acasa imi fac un dus si descopar ceva pete rosii mici la nivelul capului pulii si in apropiere cand e belit.

Nu stiu ce e dar daca nu dispar in 1-2 zile o sa consult un medic. Asa ca fratilor aveti grija !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Salutare fratilor. Am fost si eu acum 2 zile la Natalia si nu mai e nici 50% din ce a fost.

 

Am sunat-o cu cateva ore inainte si am stabilit o intalnire, programare respectata.

Intru in camera, intreb din nou de servicii ca sa nu ma trezesc dupa ca spune ca ea aia nu mai face, aia nu etc.

Se dezbraca ea usor si descopar ca sanii nu mai exista, de fapt sunt dar foarte stafiditi, cred ca mai degraba poti spune ca e doar pielea.

In fine, trec peste asta si incepe ea un sex oral neprotejat cu ceva bale pe acolo, dupa incercam cateva pozitii (doggy, misionar, lingura..) si finalizez in caciulita.

 

Decartez cei 150 ron pentru finalizare si plec.

 

Ajung acasa imi fac un dus si descopar ceva pete rosii mici la nivelul capului pulii si in apropiere cand e belit.

Nu stiu ce e dar daca nu dispar in 1-2 zile o sa consult un medic. Asa ca fratilor aveti grija !

nu am

vorbit niciodată urat,,,după ce dați muie fără prezervativ la toate astea de 2 lei vi la mine și hop' natalia este bolnava! stai linistit ca nu îmi

permit sa ma îmbolnăvesc sau sa dau ceva la cineva! ai grija unde umbli sau folosește prezervativ!

Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Salutare fratilor. Am fost si eu acum 2 zile la Natalia si nu mai e nici 50% din ce a fost.

 

Am sunat-o cu cateva ore inainte si am stabilit o intalnire, programare respectata.

Intru in camera, intreb din nou de servicii ca sa nu ma trezesc dupa ca spune ca ea aia nu mai face, aia nu etc.

Se dezbraca ea usor si descopar ca sanii nu mai exista, de fapt sunt dar foarte stafiditi, cred ca mai degraba poti spune ca e doar pielea.

In fine, trec peste asta si incepe ea un sex oral neprotejat cu ceva bale pe acolo, dupa incercam cateva pozitii (doggy, misionar, lingura..) si finalizez in caciulita.

 

Decartez cei 150 ron pentru finalizare si plec.

 

Ajung acasa imi fac un dus si descopar ceva pete rosii mici la nivelul capului pulii si in apropiere cand e belit.

Nu stiu ce e dar daca nu dispar in 1-2 zile o sa consult un medic. Asa ca fratilor aveti grija !

Am uitat sa-ti spun ca pe langa faptul ca o fac protejat,doua zile nu am lucrat si ghici cand nu am lucrat? Tocmai cand spui tu ca ai venit la mine,deci ai facut recenzie falsa pe langa ca minti cu nerusinare 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...