Sari la conținut

Natalia 0785188173


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

mikyduță, nu-ți pute bă deloc hamsteru ăla mort pe care-l ai sub nas? se vede că ești învățat cu duhoarea, având în vedere mediul în care trăiești!  :laugh2

te-ai pupa singur pe poola sa traiesti in mediul meu , jughinite-ar damblaua sa te jughineasca :laugh2

hamsterul ti-l dau tie daca tot esti pasionat

  • Like 6
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara ,

Am fost cu Natalia saptamana trecuta si astazi

 

This girl is very pretty and friendly

She has a nice body and pretty face

Oral sex is quite good , not using too much hands

Cunnilingus is ok without any smell and she shows she was quite receptive to the use of my tongue on her clit

Sex normal is different position : her on top, missionary and doggy

The best was on missionary , when i feel my dick going deep in her wet and strech pussy

Finish in her mouth where she did not losse any drop of my cum

 

Conclusion

Location: 9

Aspect : 9 , i like her legs and her nice little ass

Oral : 9

GFE : 9 with caress and FK

Normal :9

 

I recommand and i will come back

Even more after we meet today , i send her a message 1 hour after because i wanted to return to her and have sex again with her but unfortunatelly she was busy with another client :-(

Congratulation to rewiew,so you stay a completion to understand ? But how you pay ? Thx

  • Like 7
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

Am fost si eu la acesta Natalia. Nu inteleg de ce e asa agitatie pe aici cu ea ca nu e nimic deosebit. Probail cineneva incearca sa o promoveze, cinestie, as spune mai multe dar.....:

Note

aspect 7

igiena 6 nu a facut dus in prezenta mea si a avut sigur client inaintea mea, ca m-a rugat sa mai astept 5 minute sa coboare respectivul

oral 8 banal

normal 6 rigida ca o papusa gonflabila

GFE: 6 grabita sa termine.

 

Per total, 250 lei aruncati aiurea

  • Like 9
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Am fost si eu la acesta Natalia. Nu inteleg de ce e asa agitatie pe aici cu ea ca nu e nimic deosebit. Probail cineneva incearca sa o promoveze, cinestie, as spune mai multe dar.....:

Note

aspect 7

igiena 6 nu a facut dus in prezenta mea si a avut sigur client inaintea mea, ca m-a rugat sa mai astept 5 minute sa coboare respectivul

oral 8 banal

normal 6 rigida ca o papusa gonflabila

GFE: 6 grabita sa termine.

 

Per total, 250 lei aruncati aiurea

Daca ar fi sa ne ghidam dupa zecile de posturi ale lui cinestie de pe topicul nataliei....e foarte clar cine vrea sa o "promoveze", doar ca acum a schimbat strategia... Daca "liviu58" le promova deschizand topicuri pentru ele...acum a schimbat strategia, deschid ele topicurile. Iar "clientul" pe care-l asteptai sa coboare, sigur era pestisorul.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca ar fi sa ne ghidam dupa zecile de posturi ale lui cinestie de pe topicul nataliei....e foarte clar cine vrea sa o "promoveze", doar ca acum a schimbat strategia... Daca "liviu58" le promova deschizand topicuri pentru ele...acum a schimbat strategia, deschid ele topicurile. Iar "clientul" pe care-l asteptai sa coboare, sigur era pestisorul.

Incepem din nou sa ne certam ? sau ne oprim aici ?

  • Like 7
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Nici eu nu inteleg care deliaro. Eu doar i am raspuns celui care a facut recenzia. cine a avut de spus ceva pe acest topic, a postat o data, de doua ori si gata. Tu ai postat de 50 de ori... Poti sa fii pestele oricui sau promotorul cui vrei tu..e treaba ta. Doar nu mai nega, ca este evident ceea ce faci..

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ceaveti ma?  :laugh2

mai bine rugati fata sa puna si ea o poza cu tatele ... nu de alta dar nu is convins ca are asa ceva :)

Ba cuba eu nu vreau poze cu tatele  eu vreau cu miju ca mie imi place in mij nu intre tate , mai ales csa dacate uiti seamana perfect cu prietena mea Mayabruneta sau cu Ania bruneta

  • Like 7
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...