Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator robby r
Reputație: 0

Nu cred sa mai fie valabil promovarea cu puncte reputatie, acum promovarea se face in functie de numarul de postari cel putin asa apare in regulament  Categorii de utilizatori si drepturile asociate

 

Ranguri acordate automat

§  Curvar Ucenic: Acest rang este acordat la inscrierea pe forum

§  Maistru Curvar: la 40 posturi ,poate atasa imagini la Galerie, poate edita profilul.

          §  Serious Contributor promovare la 200 de posturi, pot acorda pana la 3 puncte de reputatie pozitive in decurs de 24 de ore, au Mesaje Private si chat activat.

§  VIP Member la 1000 de posturi ,pot acorda pana la 40 puncte de reputatie pozitive in decurs de 24 de ore, au Mesaje Private si chat activat.

§  Platinum Member - la 5000 de posturi pot acorda pana la 50 puncte de reputatie pozitive in decurs de 24 de ore, au Mesaje Private si chat activat.                                                                                                                                                                                         Sau poate sunt valabile ambele modalitati de promovare dar atunci as intreba de ce am fost retrogradat ?! am avut contul galben (serious contributor) si acum am maistru curvar si tot odata mi-a fost editat numele din Robby R in robby r ?!! poate ne lamureste Pisicuts.

 

 

Am vazut care sunt ragurile acordate automat dar cand intri in sectriunea privata Constanta apare altceva.... de aici rezulta o problema, care intr-un fel sau altul consider ca trebuie remediata.

Pe aceasta cale poate ca un moderator vede si poate remedia aceasta problema.

Multumesc.

Stai linistit se rezolva acuma suntem in asteptare :D

Link spre comentariu
Vizitator robby r
Reputație: 0

Am vazut care sunt ragurile acordate automat dar cand intri in sectriunea privata Constanta apare altceva.... de aici rezulta o problema, care intr-un fel sau altul consider ca trebuie remediata.

Pe aceasta cale poate ca un moderator vede si poate remedia aceasta problema.

Multumesc.

Remediere rapida si simpla

upgrade

prin

paysafecard

  :) 

   

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...