Sari la conținut

Restaurante/baruri discrete


Postări Recomandate

  • Oras:marasti
  • Oras:marasti

Salutare,

 

Oare pe unde se poate iesi prin Cluj sa mananci ceva si sa existe intimitate. Gen, iei pranzul cu amanta si nu vrei sa te vada toti din jur ce faci si cu cine esti. Dar un barulet mai discret unde poti sta linistit? Stiti ceva de genul prin centru? Aveti ceva recomandari pentru mine?

Totodata, afara de hotelul din Gruia si cel de pe Plevnei, stiti locuri care pot fi inchiriate pentru o tavaleala scurta?

 

Multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu

Servus!Incearca localul Panoramic pe strada Serpuitoare ,cartierul Gruia.Acolo merge lumea selecta a Clujului si ai de asemenea intimitate.O alta varianta ar fii Restaurantul ,,Hora,, de pe strada Moise Nicoara,cartierul Andrei Muresanu .Este un restaurant mic dar cochet si ascuns de privirile curiosilor,mancarea este traditional romaneasca.O a 3 a varianta ar fii restaurantul Sinaia din cartierul Grigorescu ,strada 1 Dec 1918 ,este pe langa Somes ,relativ discret.Daca ai nevoie de un apartament discret pt o tavaleala pot sa ti ofer eu un apartament discret pe strada Closca aproape de Pta M Viteazu ,se poate inchiria si pt cateva ore.Sper ca sfaturile mele te au ajutat.Daca esti interesat ,scrie mi un mesaj pe nr 0736 899 044 ,acolo iti voi comunica nr meu de Whatsapp.O seara frumoasa,Anita :kiss3 

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

Tu nu ai nevoie de restaurante cochete si mici. Tu ai nevoie de restaurante care au Camere retrase, unde nu prea circula lumea.

Uite, din exeplul divei eu nu m-as duce la Panoramic nici in ruptul capului. Desi poate fi frumos/unii il considera romantic chiar, acolo, asa cum zice diva, aproape zilnic sunt mese de business cu clienti din afara Clujului. Nu vrei sa ai surpriza sa dai peste o astfel de masa festiva a unui cunoscut.

 

Iti dau trei optiuni in centru,poate surprinzatoare: Bulgakov, Napoca 15, Roata(cel din centru de pe Sindicatelor)

Bulgakov: Are o sala la etaj de care putina lume stie si care nu e tot timpul deschisa. Vorbesti inainte si ceri rezervare acolo, dar nu la ore de varf(gen pranz)

 

Napoca15: Restaurantul e impartit intr-o multitudine de camarute mici. In plus, din nou exista la eraj o sala care in general o pastreaza pt evenimente. O sa te coaste putin rezervatul, dar o sa fiti doar voi.

 

Roata: Chiar in capatul localului este o camera izolata, cu doua mese, unua din ele nu se vede decat daca intrii efectiv in sala.Pentru un bacsis, poti vorbi cu osaptarii sa nu lase lumea la masa respectiva, atata timp cat nu e lume in local(cu exceptia pranzului sau in unele seri in mod normal nu e mai nimeni acolo)

  • Like 5
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:marasti
  • Oras:marasti

Corect talisker, despre asta ziceam. Multumesc pentru informatii. La Panoramic si Sinaia este exclus, la fel si la toate localurile expuse sau cunoscute. Foarte bune recomandarile, le voi lua in calcul.

Agent, casa maramureseana e la subsolul de la Sora? Mai stiu eu una pe la Regionala.

Ce hoteluri/pensiuni stiti sa inchirieze camera pentru cateva ore?

 

Anita, multumesc si pentru pontul cu apartamentul, incerc sa iti trimit azi un sms dupa ce ma mai eliberez.

  • Like 1
Link spre comentariu

Corect talisker, despre asta ziceam. Multumesc pentru informatii. La Panoramic si Sinaia este exclus, la fel si la toate localurile expuse sau cunoscute. Foarte bune recomandarile, le voi lua in calcul.

Agent, casa maramureseana e la subsolul de la Sora? Mai stiu eu una pe la Regionala.

Ce hoteluri/pensiuni stiti sa inchirieze camera pentru cateva ore?

 

Anita, multumesc si pentru pontul cu apartamentul, incerc sa iti trimit azi un sms dupa ce ma mai eliberez.

Servus,Iridium !!Daca doresti incerca  Pensiunea  Deja VU  din cartierul Grigorescu.TELEFONUL ESTE 0264 354 939.Iti recomand aceasta pensiune pt ca din proprie experienta stiu ca se poate inchiria pt 4-6 ore .Asa era cel putin in anul 2011.Eu zic sa incerci ,adresa este Ion Ghica 2 ,se merge prin dreapta hotelului Napoca si acolo virezi a 2 a la dreapta.Daca totusi nu vei gasi eu iti pot pune doua apartamente la dispozitie,ambele in zona centrala a Clujului.Bineinteles ca trebuie sa ne sincronizam si sa fie libere la datele pe care le doresti tu .O zi faina ,Anita.Pot sa-ti dau mai multe ponturi in ceea ce priveste speta aceasta .Scrie-mi in PM,mail sau sms si iti voi comunica datele de contact de care ai nevoie .Bafta!!!

Link spre comentariu

  • Oras:Monte-Carlo
  • Oras:Monte-Carlo

Comanda in camera de hotel.

Cand vine comanda scoti doar o mana(corpul si capul raman dupa usa) plătești ai pus mana pe mancare si inchizi repede,nu vorbesti.

Trage toate draperiile in camera.

Nu o lasa sa fumeze pe balcon,doar la baie.

Uite asa discretia e asigurata :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...