Sari la conținut

Andreea Yssa-Nerva Traian 0729641268


Postări Recomandate

Vizitator alex_xx
Reputație: 0

I think good reviews are important in this job. So here i am trying to write one. I can only say positive things. Shes very friendly, beautiful, supportive. To be honest shes like the most friendly person i wrote on this site. Always answering very enthousiastic. I was ashamed today because i was very late on our date. For some reason no taxi wanted to pick me up. But she stayed patient. I was nervous also and probably spoke to much :). But again... I have nothing bad to say. I recommend going there. She really deserved this good review.

 

Grab yourself the Uber app, or try Blacklane. Taxis are fucked up here, all drivers are assholes, some of them even worse...

 

Also your reviews should include "grades" on the 1 to 10 scale for the location, the girl, her hygiene, GF experience and all that crap I'm sure you noticed in other reviews.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

 

Hai că încerc eu o recenzie mai că la carte,și cu note.

Cum spuneam,am cunoscut-o saptamana trecută intr-o vizita la animatoare și mi-a atras atenția așa că am incercat azi o programare. Am stabilit o ora si niste detalii și asta a fost.

La locație am ajuns fara probleme că doar am fost de n ori la animatoare sau la Selena.sau la Claudia 6969

 

Issa m-a așteptat intr-o ținută sexy,pe tocuri cu ciorapi cu banda,tot tacâmul :)

 

Am stat un pic de vb la o țigară și o apa plata și am fugit la dus.

 

Dusat și fresh m-am întors și am trecut la scopul vizitei. Nu sunt eu cu detaliile,dar a fost bine chiar daca am fost mai ieșit din forma decat Golubovic de la Steaua.

 

O să mai revin pt revanșa,e cu tur-retur meciul

 

Note:

Locație :9- am tot povestit de ea

Issa:9,5- sexy,înalta,slim

ON: 8,5- bun si placut

Normal: 9-cu implicare și mișto cat am fost eu in stare de funcționare

Gfe:9,5- foarte calda,fk, tot ce trebuie

Halat:350/h

 

Tari în bormașină sa fiti

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Nerva Traian
  • Oras:Nerva Traian

Hello,

Hai că încerc eu o recenzie mai că la carte,și cu note.

Cum spuneam,am cunoscut-o saptamana trecută intr-o vizita la animatoare și mi-a atras atenția așa că am incercat azi o programare. Am stabilit o ora si niste detalii și asta a fost.

La locație am ajuns fara probleme că doar am fost de n ori la animatoare sau la Selena.sau la Claudia 6969

Issa m-a așteptat intr-o ținută sexy,pe tocuri cu ciorapi cu banda,tot tacâmul :)

Am stat un pic de vb la o țigară și o apa plata și am fugit la dus.

Dusat și fresh m-am întors și am trecut la scopul vizitei. Nu sunt eu cu detaliile,dar a fost bine chiar daca am fost mai ieșit din forma decat Golubovic de la Steaua.

O să mai revin pt revanșa,e cu tur-retur meciul

Note:

Locație :9- am tot povestit de ea

Issa:9,5- sexy,înalta,slim

ON: 8,5- bun si placut

Normal: 9-cu implicare și mișto cat am fost eu in stare de funcționare

Gfe:9,5- foarte calda,fk, tot ce trebuie

Halat:350/h

Tari în bormașină sa fiti

Mulțumesc frumos:* !! Și Cum ai zis și tu te aștept sa Îți iei revanșa !! te pupacesc !!! ;* :*
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...