Sari la conținut

0730258671-Alice (Decebal)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Text0730258671
 
100 Lei

Speak english cu experienta in domeniu ofer masaj de relaxare, servicii de cea mai buna calitate, te astept intr-un cadru select si discret, Alice,

 
Prestari servicii - servicii diverse
Bucuresti, azi, 19:41

 

Cafeneaua Tres (bulevard Decebal nr.3).

 

Dupa ce am esuat in 5 locatii, am reusit sa ma descarc in Alice.

 

La telefon am vorbit cu matroana, intrat pe usa am vazut "bulibasa" si am dat sa plec, mi-a spus sa stau ca o cheama pe Alice.

 

Iese Alice, exact fata din poze, o prezenta gingasa, cu par lung, chip angelic. S-a prezentat 1.73-60, desi matroana mi-a spus la telefon ca are 1.70/56, nu mai conteaza, am decis sa raman. 

 

Intram intr-o camera si dam peste un futac care se stergea cu servetel pe sula, alaturi isi tragea sutienul alta fata. Alice s-a scuzat si trecem in camera alaturata. Nu avea lumina, cica trage perdelele si era trecut de ora 19.00! Dau sa plec, dar ma convinge sa raman, sa asteptam sa iasa futacul.

 

Schimbam camera si m-a intrebat cat raman. Am zis ca vreau 2 finalizari, dar platesc una si daca imi place, stau si a doua. I-am dat 100 lei (ceruti inainte). Patul nefacut, bineinteles, de abia iesise futacul precedent.

 

Mi-a placut cum arata si de aceea am ramas. M-a rugat sa ma intorc cu spatele cand se dezbraca, cica e rusinoasa (?!). A motivat ca e "prospatura" in domeniu si nu e obisnuita.

 

Trecem la actiune, ea numai in ciorapii cu banda. S-a infipt direct la oral, neprotejat, o singura viteza, ajutat din plin de manuta. Ma durea in timp ce il facea, am lasat-o 2-3 minute, timp in care i-am explorat pielea fina si sanii foarte mici, dar tari.

 

Am trecut eu la cunillingus, o pizda tip "gogosica", foarte frumos mirositoare, roz. Ea statea impasibila, cu ochii in tavan. I-am sarutat picioarele (bulanele), abdomenul, apoi am pus-o "capra", i-am tras cateva palme peste buci (nu a reactionat, negativ) si am trecut la "pompaj", curul arata foarte bine. Stramta in pizda, m-a terminat foarte rapid, circa 2 minute.

 

Deci, nici 10 minute a durat actiunea propriu-zisa. Am decis sa nu mai stau numarul 2, imbracat si plecat.

 

Chip: nota 9, o prezenta angelica.

 

Corp: nota 8.5, destul de senzual.

 

Oral: nota 4

 

Normal: 7 (doar pentru ca era stramta si avea pizda frumos mirositoare si ingrijita).

 

As mai reveni, dupa ce capata experienta. E o pustoaica la inceput "de drum"...

 

Sa mute PISICUTZ la TESTATE, am uitat sa-l ridic acolo....

post-84421-0-91748100-1478807109_thumb.jpeg

post-84421-0-94118700-1478807113_thumb.jpeg

post-84421-0-41631500-1478807117_thumb.jpeg

  • Like 8
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

Nu scriu recenzie, zic și io doar așa, ca opinia publică.

Până la un punct sunt de acord cu colegul de mai sus, cu câteva mici precizări bazate pe vizita mea la ceas târziu în noapte.

În cuib era matroana țigancă, tânăra Alice și încă o prestatoare, de asemenea țigancă.

Am fost invitat să aleg... neagra sau alba sau... laba. =))

Am ales-o evident, pe tânăra speranță, deși nu îmi făceam mari speranțe.

Aveam, ca să zic așa, optimismul miresei înainte de noaptea nunții, care zice  Sper să fie mare, da' nu prea cred. :-/
Nu fusei  atât de entuziasmat de fizicul fătucii, precum antevorbitorul. Adică la vârsta si valoarea ei ar fi trebuit să fie oleacă mai slim. Plus că, pe sub ciorapii cu bandă din dotare, se vedeau o grămadă de julituri dubioase si extrem de inestetice.

Ceea ce m-a convins să rămân a fost tinerețea ei și faptul că părea, într-adevăr, novice într-ale curvăsărelii.

Mi-a recitat meniul, care părea a fi singurul subiect de conversație pe care îl puteam ataca împreună.

Am ales să rămân o finalizare (orală), iar ea mi-a cerut imediat banii, 150 (100 plus 50 CIM-ul).

Am sărit peste socializare, întrucât nu era cazul și m-am cerut la un dușuleț mic.

A venit și primul șoc, ea zicându-mi că nu e cazul să mă spăl dacă facem doar o finalizare orală. :slap2

Am insistat să merg totuși la baie, la care ea mi-a zis că nu mai are prosop curat.

În clipa aia m-am gândit să plec, dar expresia ei nevinovată și zămbetul tâmp pe care îl afișa, m-au făcut, printr-un mecanism bizar, să-mi doresc să-mi bag pula în gura ei la propriu.

Ca urmare, m-am dus și m-am spălat nițel în chiuvetă și m-am sters cu hârtie igienică.

Cand am revenit ea era deja dezbrăcată, deci nu a mai fost cazul să mă întorc cu spatele. :laugh2

Evident că ea nu s-a spălat, motiv pentru care am renunțat preventiv la ideea de a-i da limbi, pe care oricum nu o aveam, ca să nu avem surprize neplăcute.

De FK nici nu se punea problema, așa că nici n-am întrebat și am trecut la niște mângâieri, de încălzire.

Am renunțat extrem de repede, deoarece ea era total absentă din scenă, stătea ca lemnul, ca să nu zic ca vaca, să nu cumva să se simtă jignite vacile.

M-am asezat, deci, confortabil și am lasat-o să se desfășoare la un oral neprotejat.

Culmea e că mie chiar mi-a plăcut uMpic cum o sugea, spre deosebire de colegul. Adică se folosea într-adevăr de mână și avea o anume stângăcie specifică începătoarelor, dar nu era monoton, pe sistem ciocănitoare, ci cu alternanțe supt-lins-frecat și schimbări de ritm. La acest capitol chiar cred că ar putea evolua.

Partea proastă e că după vreo 5 minute de când se apucase, respectiv maxim 15 de când intrasem, mi-a șoptit cu același zâmbet tâmp Hai, iubire, că nu mai e mult timp! Nu m-am pierdut cu firea, ci doar i-am răspuns Mai e destul, taci și suge, iubire! :laugh2 

Pentru că mă enervase, am cerut un prezervativ să o și fut oleacă. Așa cum a precizat și colegul, strâmtă și fierbinte, dar destul de absentă. Am schimbat 3 poziții, LOT, misionar și capră, la ultima fiind izbit de un miros dubios, care m-a făcut să renunț, cerându-i să mă rezolve cu oralul.

Marea surpriză a fost acest oral de final încheiat cu CIM și swallow!!! :eek

M-am încadrat perfect în cele 30 de minute, altfel mai mult ca sigur aș fi avut parte de surprize, gen venit mascații la ușă și alte ursării.

Regret să vă dezamăgesc, dar cam așa se termină povestea, în coadă de pește, ca-n filmele rusești, în care el n-o cere de nevastă, ci rămâne să se mai gândească uMpic :hmmm

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

M-am asezat, deci, confortabil și am lasat-o să se desfășoare la un oral neprotejat.

Culmea e că mie chiar mi-a plăcut uMpic cum o sugea, spre deosebire de colegul. Adică se folosea într-adevăr de mână și avea o anume stângăcie specifică începătoarelor, dar nu era monoton, pe sistem ciocănitoare, ci cu alternanțe supt-lins-frecat și

 

Nu ti-a placut cum a prestat colegul? :laugh2 :laugh2 :laugh2

(acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare :D)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mi se pare ca mai are un topic pe aici. Cel putin poza cu mana pusa pe grinda, gestul in sine, imi aduce aminte de o alta pustoaica care facea pozele in acelasi stil.

 

Daca nu isi aminteste nimeni care este topicul, o sa caut prin istoric sa gasesc topicul la care ma refer.

 

Pana la urma 100 lei e pe tragere sau pe ora? Din prima recenzie înțeleg ca e pe ora, in schimb in a 2-a vad ca svorbeste de incadrare in cele fix 30 minute.

Link spre comentariu
  • Oras:Pe unde apucam
  • Oras:Pe unde apucam

Salut,

 

Am fost sapt asta la domnisoara.... e fast fuck!!! 

 

Sunt, ajunst in locatia de la Zepter... intrebat servicii 100lei, am zis ca vreau finalizare orala... 50lei+, am dat... era super faina cand s-a vazut cu banii.. a inceput sa faca fente... nu mai bine te termeni pe sani?

 

Eu: pai am platit pentru orala... da dar... ai dat 50lei in plus sa te poti termina pe mine... e tot aia WTF???

 

Am zis ok... plm am inceput actiunea oral 2min dupa care hai printre sani zice ea... pai mai vreau oral... vezi ca finalizarea e maxim 20min... si de aici mi s-a terminat

 

desi arata bine... e ditamai tipa de mare cu sani moi masivi... serviciile sunt de proasta calitate..

 

Si sa nu mai zic ca .. nu are pic de respect pentru noi futaciosii care mergem acolo incat i-am zis, la final stai sa intre cel care e acum la usa... la care ea... nu hai fugi ca nu conteaza... WTFFFF

 

deci nu pot da note decat la sani... care daca ai o fatezie cu sani mari si un fast fuck intre ei... rapid merge in rest NOP.

 

Oral - 2 inexistent..

Normal - n/a

tits-fuck -5 pt ca sunt mari si moi... insa nu te bucuri mult pt ca dupa  5min de futut intre ei zice sa te termin o data... etc

 

trist de tot... pacat ca e pe bani :)

 

Deci in concluzie... daca vreti sa o vizitati e doar pentru un fast-fuck intre sani... in rest nimic

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu scriu recenzie, zic și io doar așa, ca opinia publică.

Până la un punct sunt de acord cu colegul de mai sus, cu câteva mici precizări bazate pe vizita mea la ceas târziu în noapte.

În cuib era matroana țigancă, tânăra Alice și încă o prestatoare, de asemenea țigancă.

Am fost invitat să aleg... neagra sau alba sau... laba. =))

Am ales-o evident, pe tânăra speranță, deși nu îmi făceam mari speranțe.

 

Eu cred că mai exista și opțiunea să alegi matroana. Cine știe, poate ieșeai mai câștigat... :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...