Sari la conținut

sophie_tantra


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Tantra necesita prezenta a doua persoane care inteleg viata la un nivel mult mai inalt decat cel carnal.

 

A explica unui bărbat obisnuit ce este continența este un efort destul de mare. A-l face sa o si practice este chiar dificil.

asa este, ai cat se poate de multa dreptate. si cu toate astea eu sper ca vor fi cat mai multe persoane sa simta. Descopar tot mai multe persoane deschise. Si de aia o fac cu pasiune. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

http://iubita.ro/dragoste/masaj-erotic/tantra-lingam-masaj-pentru-barbati.html

 

Asa ar trebui sa fie inceputul

 

Restul ar trebui sa devina o furtuna a simturilor care nu poate fi redata prin cuvinte.

 

Pare sa fie dificil la prima vedere, dar printr-o deschidere a mintii se poate realiza

 

Am avut astfel de experinte, putine la numar , dar absolut memorabile

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Daca ar fi toti asa nepriceputi ca tine nu ar fi deloc rau.

 

N-am incercat niciodata cu o maseoza urata, dar am gasit fete care nu erau foarte frumoase si aveau maini magice.

 

Chiar ar fi interesant un masaj facut pe intuneric in care sa nu vezi partenera, desi pot aparea si surprize neplacute cum sunt cele din Brazilia, unde sexul partenerului il afli pe pipaite .

 

Am inteles ca la restaurantul pe intuneric mancarea este mult mai gustoasa. Poate asa este si masajul.

  • Like 5
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna!!! M-am intors din pauza, am inceput sa fac programari iar. Vroiam doar sa va spun ca noul nr de tel la care voi raspunde este :

 

0731891321

 

Am cerut sa fie schimbat si numele topicului sa nu existe incurcaturi. 

 

Stiu ca am promis niste poze, dar inca nu am avut timp sa fac. Insa voi adauga curand. 

 

Va doresc o saptamana minunata !!!! 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

ok..asteptam pozele...updatate la timpurile noastre..ca sa fim pe deplin convinsi..multimim anticipat.

Intre timp, poza de la profil e a mea... daca ajuta :D 

Când spui ca îți face plăcere sa folosești ceva greșit, ma duce cu gândul și la serviciile tale...

Gândește-te puțin!

eu stiu foarte bine sa ma fac inteleasa. cat despre masajul meu, nu e loc de greseli, ci de improvizatie... ca in arta. 

Am invatat sa folosesc un cuvant gresit, dar pe care toti il inteleg. Dragul meu gangstarr nu te impiedica de micile detalii, imaginea in ansamblu e mult mai frumoasa. Iti accept criticile, te rog sa ma accepti si tu :) comentariile astea obosesc si nu este cazul sa deviem de la subiect. Te pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Tomis
  • Oras:Cetatea Tomis

Intre timp, poza de la profil e a mea... daca ajuta :D 

 

eu stiu foarte bine sa ma fac inteleasa. cat despre masajul meu, nu e loc de greseli, ci de improvizatie... ca in arta. 

Am invatat sa folosesc un cuvant gresit, dar pe care toti il inteleg. Dragul meu gangstarr nu te impiedica de micile detalii, imaginea in ansamblu e mult mai frumoasa. Iti accept criticile, te rog sa ma accepti si tu :) comentariile astea obosesc si nu este cazul sa deviem de la subiect. Te pup

Frumoasa femeie, sunt destul de hârșâit pe domeniul asta și am învățat ca detaliile fac diferența. Acum îți dau dreptate, fiindcă vorbim despre gramatica și nu despre masaj - prin urmarea, poate reușim sa ne cunoaștem la o ședința și revin cu alte concluzii.

Toate cele bune!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...