Sari la conținut

Maseur profesionist la domiciliul dvs


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fie sa ne intersectam vietile cu cat mai putini prosti ca tine, iar de banii aia care zici ca se intorc la tine, sa-ti iei lumanari si pastile!

Vai de capul tau.Sa nu iesi prea des pe afara.Si nici pe forum.Eu am facut o urare.Era chiar ada de greu sa nu raspunzi ? Pe zi ce trece esti din ce in ce mai patetic.Prost esti de ceva vreme...
Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

Chiar n ar fi trebuit sa dau replica dar o fac ptr a ti demonstra ca si fetele care presteaza au nevoie de masaj.Si m au solicitat .Si or sa ma mai solicite.Banii de la voi se intorc la mine .Nu stiu care este euglena.

Se stie din start cine este euglena din discutia asta insa tu nu ai decat sa mai incerci :)

Tu esti un parasutat aici si Pisicu ar fi bine ca sa-ti mute topicu acolo unde trebuie.

Eu sunt sigut ca "si fetele care presteaza au neveie" de hartie igieneica ca si curu lor se sterge la WC da nu vad pe nimeni de la Zewa sa posteze pe aici.

As putea sa-ti fac o lista interminabila cu produsele si serviciile pe care "fetele care presteaza" le-ar putea achizitiona pentru simplu fapt ca "au nevoie" insa de dragul amuzamentului mai bine o sa ti strig in gura mare " BAH IN PULA MEA ! Ai postat unde nu trebuie! Ce faci tu se numeste SPAM! Mars in pula mea de cretin!

  • Like 1
Link spre comentariu

Se stie din start cine este euglena din discutia asta insa tu nu ai decat sa mai incerci :)

Tu esti un parasutat aici si Pisicu ar fi bine ca sa-ti mute topicu acolo unde trebuie.

Eu sunt sigut ca "si fetele care presteaza au neveie" de hartie igieneica ca si curu lor se sterge la WC da nu vad pe nimeni de la Zewa sa posteze pe aici.

As putea sa-ti fac o lista interminabila cu produsele si serviciile pe care "fetele care presteaza" le-ar putea achizitiona pentru simplu fapt ca "au nevoie" insa de dragul amuzamentului mai bine o sa ti strig in gura mare " BAH IN PULA MEA ! Ai postat unde nu trebuie! Ce faci tu se numeste SPAM! Mars in pula mea de cretin!

 

De ce nu va potoliti ?

 

Care este treaba voastra? 

 

De ce credeti ca numai voi, barbatii, aveti nevoie de relaxare?

 

Cine v-a spus ca numai o femeie poate sa faca masaj?

 

Chiar nu realizati cat de penibili sunteti ?

 

Treaba voastra este, asta daca va tin buzunarele, sa recenzati fetele la care mergeti!

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

De ce nu va potoliti ?

 

Care este treaba voastra?  Incerc ( sper ) sa si reusesc sa nu le mai raspund.Daca te bagi in troc te mananca porcii....atat ii duce capul saracii....

 

De ce credeti ca numai voi, barbatii, aveti nevoie de relaxare?

 

Cine v-a spus ca numai o femeie poate sa faca masaj?

 

Chiar nu realizati cat de penibili sunteti ?

 

Treaba voastra este, asta daca va tin buzunarele, sa recenzati fetele la care mergeti!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

De ce nu va potoliti ?

 

Care este treaba voastra? 

 

De ce credeti ca numai voi, barbatii, aveti nevoie de relaxare?

 

Cine v-a spus ca numai o femeie poate sa faca masaj?

 

Chiar nu realizati cat de penibili sunteti ?

 

Treaba voastra este, asta daca va tin buzunarele, sa recenzati fetele la care mergeti!

La fel a fost si cu transsexualele si cu nea maseoru' aici in cauza. Asta e natia noastra, legalizam prostitutia? Nuooooo!! Ne deschidem si noi mintea? Nuooooo!! Stam inchisi in mentalitatea comunista bagata bine in cap de ceausescu si pesedei. Daca nu iti place/convine ceva, nu te uita frate!! Uni au fetishuri cu cacat, unora le place sa fie fututi in cur, chiar daca nu sunt gay, unora le place sa futa in cur o transsexuala, ba, fiecare cu fetishurile lui!! Daca intrii pe un topic si nu iti place ce vezi, poate mie imi place, asa ca intra in pula mea pe topicurile care iti face placere sa le urmaresti si vezi-ti de treaba ta.
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Bravo bartenderului daca vrea sa faca postare .. doar e un site pt asa ceva ...

 

Omul face masaj, si il face bine, daca nu posta aici, eu nu cautam in alta parte :) .... Se ocupa de intretinerea trupului dar in felul lui :D

 

 

 

Va place sa-i sariti omului in spate doar ca isi ofera serviciile contra cost dar alte aberatii nu vedeti 

Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

Bravo bartenderului daca vrea sa faca postare .. doar e un site pt asa ceva ...

 

Omul face masaj, si il face bine, daca nu posta aici, eu nu cautam in alta parte :) .... Se ocupa de intretinerea trupului dar in felul lui :D

 

 

 

Va place sa-i sariti omului in spate doar ca isi ofera serviciile contra cost dar alte aberatii nu vedeti 

deci, daca se poate scrie haide-ti fratilor sa postam la gramada ca daca e site de postat sa bagam orice ne trece prin scafarlie

ptiu ... Doamna ca proasta mai iesti.

 

ia in pula me o postare de aici daca tot se posteaza 

 

Produsul FLX 6150 - MASAJ http://www.flexomasaj.ro/produse/flx-6228/

 

gasesti acolo si numarul de telefon.

 

Daca tot despre masaj vorbim.

 

Pt tine as mai posta aici si numarul de la farmacie poate ai uitat sa-ti iei pastilele baba nebuna !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Sunt atat de dezamagit de faptul ca talibanul nu a inteles despre ce este vorba in esenta, desi proxenet a explicat foarte bine (eu nu am rabdare sa predau logica tuturor cretinilor, dar il felicit pentru ca el o face), incat momentan nu zic nimic. Momentan.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

La fel a fost si cu transsexualele si cu nea maseoru' aici in cauza. Asta e natia noastra, legalizam prostitutia? Nuooooo!! Ne deschidem si noi mintea? Nuooooo!! Stam inchisi in mentalitatea comunista bagata bine in cap de ceausescu si pesedei. Daca nu iti place/convine ceva, nu te uita frate!! Uni au fetishuri cu cacat, unora le place sa fie fututi in cur, chiar daca nu sunt gay, unora le place sa futa in cur o transsexuala, ba, fiecare cu fetishurile lui!! Daca intrii pe un topic si nu iti place ce vezi, poate mie imi place, asa ca intra in pula mea pe topicurile care iti face placere sa le urmaresti si vezi-ti de treaba ta.

eu sunt un baiat mai simplu crescut la coltul blocului cu un intelect destul de limitat si foarte badaran dar de aici eu inteleg ca tie iti place sa te futa transexualii in cur, repet eu sunt incult asa ca nu lua foc :)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

eu sunt un baiat mai simplu crescut la coltul blocului cu un intelect destul de limitat si foarte badaran dar de aici eu inteleg ca tie iti place sa te futa transexualii in cur, repet eu sunt incult asa ca nu lua foc :)

Daca atat intelegi e ok....dar daca citesti tot ceea ce am postat o sa vezi ca ai inteles gresit.A si vz ca scrie hetero....daca intelegi ce vreau sa spun
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Sunt atat de dezamagit de faptul ca talibanul nu a inteles despre ce este vorba in esenta, desi proxenet a explicat foarte bine (eu nu am rabdare sa predau logica tuturor cretinilor, dar il felicit pentru ca el o face), incat momentan nu zic nimic. Momentan.

Sincer sa fiu, nu am citit nici macar 1/4 din acest topic, cum fac de obicei cu topicele care nu se mai termina niciodata  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

@talibanu: ei, asa te mai inteleg. scuzam :)

@e.t.: daca de craciun a masat caltabosi pana l-au scuipat pe ochi.... nu e cazul sa ai pretentii

Am auzit ca ai probleme cand ,, consumi " ceva mai mult.Vezi ti de treaba ta... ,, prietene "
  • Like 1
Link spre comentariu

deci, daca se poate scrie haide-ti fratilor sa postam la gramada ca daca e site de postat sa bagam orice ne trece prin scafarlie

ptiu ... Doamna ca proasta mai iesti.

 

ia in pula me o postare de aici daca tot se posteaza 

 

Produsul FLX 6150 - MASAJ http://www.flexomasaj.ro/produse/flx-6228/

 

gasesti acolo si numarul de telefon.

 

Daca tot despre masaj vorbim.

 

Pt tine as mai posta aici si numarul de la farmacie poate ai uitat sa-ti iei pastilele baba nebuna !

 

proxenet in devenire, sunt doar comoda :D deci nu am nevoie sa-mi dai link-uri catre nu stiu ce pagini de net ... 

 

Ca sa nu mai zic ca m-am lamurit singura de serviciile oferite de cei ce ofera servicii pe teritoriul orasului Constanta mai ales cand se autointituleaza Societate de Consum sau oricum altceva ... 

 

 

Se pare ca dobrogenii (no offence) sunt focusati pe strangerea de "malai" nu pe individul care scoate banul din buzunar

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

proxenet in devenire, sunt doar comoda :D deci nu am nevoie sa-mi dai link-uri catre nu stiu ce pagini de net ... 

 

Ca sa nu mai zic ca m-am lamurit singura de serviciile oferite de cei ce ofera servicii pe teritoriul orasului Constanta mai ales cand se autointituleaza Societate de Consum sau oricum altceva ... 

 

 

Se pare ca dobrogenii (no offence) sunt focusati pe strangerea de "malai" nu pe individul care scoate banul din buzunar

sper ca macar tu ai inteles ceva din ce ai scris.

 

"Prost nu e cel ce nu înţelege unele lucruri, cât de multe, ci acela care le înţelege pe toate pe dos". Nicolae Iorga

  • Like 1
Link spre comentariu

sper ca macar tu ai inteles ceva din ce ai scris.

 

"Prost nu e cel ce nu înţelege unele lucruri, cât de multe, ci acela care le înţelege pe toate pe dos". Nicolae Iorga

 

 

eu am scris exact ce am vrut sa scriu ... tu nu ai inteles nimic ... degeaba bagi citate, ramai la fel cum esti 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...