Sari la conținut

Ana Maria 0757137960


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Imi pare rau pt fete dar sincer parerea mea te indragostesti ca nu ii poti dicta inimi dar creierasul trebuie pus in fuctiune trebuie intai sa treca un timp bun sa prinz incredere in acel asa zis iubit sa vezi daca te iubeste si el la fel si daca te iubeste un barbat niciodata nu te va da la produs. Eu nu am asa ceva nici macar in frigider si nici nu imi trebuie am invata ca omeni in general sunt foarte rai. Eu aici o sa mai stau pana vineri pana atunci am achitat. De vineri o sa caut iara alta locatie. As dori daca se poate sa imi dati si mie cateva exemple de strazi cartiere unde sunt linistite. Pupici

Link spre comentariu

  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Imi pare rau pt fete dar sincer parerea mea te indragostesti ca nu ii poti dicta inimi dar creierasul trebuie pus in fuctiune trebuie intai sa treca un timp bun sa prinz incredere in acel asa zis iubit sa vezi daca te iubeste si el la fel si daca te iubeste un barbat niciodata nu te va da la produs. Eu nu am asa ceva nici macar in frigider si nici nu imi trebuie am invata ca omeni in general sunt foarte rai. Eu aici o sa mai stau pana vineri pana atunci am achitat. De vineri o sa caut iara alta locatie. As dori daca se poate sa imi dati si mie cateva exemple de strazi cartiere unde sunt linistite. Pupici

 

Evita Take si str Labirint, nu ca celalte nu ar fi mai ok, dar oricine aude de astea, si nu e nou in domeniu, nu o sa i miroasa prea bine, pur si simplu au fost prea multe fete in locatii din zonele astea si au avut servicii proaste sau sub mediocre

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...