Sari la conținut

Un TOPIC...un gând bun...scris (cântat) pentru toate fetele de pe nimfomane.com 🎆ðŸŽ�🎶


Vizitator deliaro

Postări Recomandate

  • Oras:Comuna cu Tramvai
  • Oras:Comuna cu Tramvai

si cand a inceput.....am redus volumul , ca prea rasuna basul :laugh2

Ma scuzi Delia , dar chiar asa s-a petrecut :)

 

Io l-am închis de tot :)

Chiar am ieşit şi de pe forum :no2

Scuze Delia, dar chiar s-a petrecut :(

O înşiruire de clisee urmată de o melodie lacrimogen de la începutul anilor 2000....superb :no2

Delia spune că are 23 de ani, dar pune numai melodii cu Andree, Valahia, N&D.......ceea ce mă duce cu gândul că are +30 :hmmm

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Te duce cu gândul greșit rău! Ca să știi și tu pentru cultura ta generală am terminat liceul de muzică Dinu Lipatti,deci nu am pretenții de la tine sa apreciezi ceva! Muzica e pasiunea mea și sexul oral! S-a înțeles?post-204201-0-30099000-1479306706_thumb.jpg

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Te duce cu gândul greșit rău! Ca să știi și tu pentru cultura ta generală am terminat liceul de muzică Dinu Lipatti,deci nu am pretenții de la tine sa apreciezi ceva! Muzica e pasiunea mea și sexul oral! S-a înțeles?attachicon.gifIMG_20161108_233804.jpg

cumva face sens...

sexul oral pentru masajul corzilor vocale, si cantatul pentru intrebuintarea lor

 

ai 3 de DA =)) :P

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Cine te-a mințit pe tine ca eu ascult decât muzica asta? Vezi dacă nu mă cunoști Real,ca să îmi știi gusturile în materie de muzică? Sunt o fire polivalentă,ascult de la rock greu până la muzica jazz veche,soul etc! As putea vorbi de muzică o zi întreagă,dar nu cu un arbitru neutru!

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Trupele astea de rock greu le cauti pe google inainte sa postezi?

https://www.youtube.com/watch?v=DHkjtoCQcwk

Nene, fără mișto, fata chiar cunoaște muzică! Am vorbit cu ea când am vizitat-o și e doxă de muzică adevărată. Acuma, cu vocea nu știu cum stă, că înregistrările astea cu telefonul mobil ...

Dar nu să ne cânte mergem la ea! Ar fi dureros să-ți cânte ZARAZA în timp ce te suge!  :laugh2

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...