Sari la conținut

Roxana 0746826172


lovesexx

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Acum am venit de la Roxana si m am gândit sa mi împărtășesc gândurile cu voi .

Programare cu 3 ore si confirmare cu 10 min , fiind surprinsă căci am fost serios

( multi măgari in oraș )

Este o tipa bruneta cu ochii negri (beton) 1,65 si cu câteva Kg de dat jos si 21 ani

Locație - hotel centru M cu condiții mediocre, 5 min sa vina apa calda.

Atitudine- foarte formala la început ( aproape ca vroiam sa ma retrag)iar după 5 min

parca ne cunoșteam de o viata,un debit verbal fantastic dar plăcut fără sa bată câmpii.

Oral- mediu fără scântei , atât cât trebuie ca sa urmeze actul.7

Normal-aici e mai bine, început cu ea deasupra ca S o pedepsesc si se mișcă mișto ,

apoi schimbat si sa destins atmosfera si a devenit mistoo 8.50

Anal-nu

GFE- cred ca putea exista dar nu am căutat -?

Remunerație-200 ora

Per total o întîlnire Ok , mai ales daca cauți fete mai plinuțe si sânii cât Casa Poporului

  • Like 4
Link spre comentariu

Baieti este pb voastra ce credeti eu stiu cine sunt cum sunt si ce poze am fiecare cu parerea lui . Eu momentan nu mai activez din cauza unor probleme. Dar nici nu cred ca voi mai intra pe acest site vreodata nu din cauza persoanelor care comenteaza aiurea si din alte cauze.Rog cei care au mai fost la mine daca vor sa ma ia legatura cu mine sa stie ca imi voi schimba numerele de tel dar numarul de munca il voi tine d3eschis si raspund celor ce cunosc . Dar momentan nu stiu sigur daca vo-i mai activa si din pacate daca vo-i mai activa nu o sa anunt aici. Va multumesc pentru intelegere! Si imi cer scuze celor nemultumiti de mine. Dar ca un mic sfat ducetiva si incercati voi pe pielea voastra nu va luati dupa altcineva. Va pup pe toti :-*

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cuba
  • Oras:Cuba

pozele mele nu sunt editate s-au furate acum fiecare ce crede

 

pai si asta e motiv sa te superi pe tot satu' ?

daca tu sti ca astea sunt pozele tale si ce-i care vin pot sa confirme acest lucru chiar nu e nici o problema ce scrie unul sau altul pe aici .

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

roxi nu se merita sa numai profesezi esti o tipa pe cinste si ar fi tare pacat sa numai fii printre noi sper sa ajungi la brasov acolo vei fi ca acasa ai sa vezi .

Link spre comentariu

Eu despre Roxana am spus si o mai repet,este o fată foarte OK,comunicativa,curată si mai ales respecta programarile si nu te grabeste iar în legătură cu pozele ca nu sunt ale ei,eu unul nu cred ca se prestează la asa ceva,adică cu alte poze.Hai sa aveti spor iar pe tine Roxana te pup si te așteptăm să revi.

Link spre comentariu

Eu despre Roxana am spus si o mai repet,este o fată foarte OK,comunicativa,curată si mai ales respecta programarile si nu te grabeste iar în legătură cu pozele ca nu sunt ale ei,eu unul nu cred ca se prestează la asa ceva,adică cu alte poze.Hai sa aveti spor iar pe tine Roxana te pup si te așteptăm să revi.

te pup si eu si da pozele nu sunt furate dar fiecare au dreptul la o replica si nu am disparut fin cauza discutiei cu pozele ca nu prea ma intereseaza am niste pb cu niste persoane ( daca e ok iti dau maine un mesaj cu noul numar sau un bip cum iti este mai ok,ca nu as vrea noul numar sa ajunga aici )

Link spre comentariu

te pup si eu si da pozele nu sunt furate dar fiecare au dreptul la o replica si nu am disparut fin cauza discutiei cu pozele ca nu prea ma intereseaza am niste pb cu niste persoane ( daca e ok iti dau maine un mesaj cu noul numar sau un bip cum iti este mai ok,ca nu as vrea nouyl numar sa ajunga aici )

Ok Astept ori un msj.ori un bip alegerea este a ta.Te pup.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...