Sari la conținut

a fost careva la domnisoara????


curvar007

Postări Recomandate

Astia care vreti mura-n gura, nu faceti un pustiu de bine sa invatati cum se posteaza corect si unde?

 

Aruncati cu un link si asteptati ca altii sa va ajute.NU ASA SE FACE!

 

Se pun toate datele, daca nu e recenzie este sectiunea de "Intrebari si raspunsuri"! Acum incepeti sa faceti si messenger...

 

Era greu sa dai copy-paste la anunt????? Si pozele se pot pune (click dreapta pe poza, save as unde vrei apoi pe topic folosesti editorul complet, alegi fotografia, ii dai attach apoi insert into post). Daca mai vad greseli din astea, dau report ca sa va baneze!

 

 

Descriere

Iti plac femeile frumoase, plinute, cu forme? Sunt exact ceea ce cauti.

Bruneta focoasa, Open-minded, draguta, curata, stramta.

Normal (protejat) in orice pozitie, oral (deepthroat), fin. faciala, corporala+alte mici fantezii. 100/fin, 200/h.

Ma adresez doar domnilor seriosi si cu bun simt!

Cer si ofer MAXIMA igiena!

Servicii ireprosabile!

0768590351

Sa traiti sefu! Am inteles sefu! Vreti sa va pupam si mainile sefu? Daca da, imediat.

  • Minus 1
Link spre comentariu

ok..slaba nu am fost niciodata si nici nu cred ca mi-ar sta bine :)) dar... buna si de treaba de unde stii ca nu sunt daca nu ai fost la mine, m?

Nu ti-a spus nimeni sa fii slaba. Doar sa nu fii plina de celulita si grasime pe tine. Asta vrea lumea. Cand pune mana pe curul sa fie ferm nu moale si plin de celulita. Si la cat te plateste lumea sigur ti-ai permite sa mergi la sala. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Nu ti-a spus nimeni sa fii slaba. Doar sa nu fii plina de celulita si grasime pe tine. Asta vrea lumea. Cand pune mana pe curul sa fie ferm nu moale si plin de celulita. Si la cat te plateste lumea sigur ti-ai permite sa mergi la sala. 

eu una nu ma incadrez in cele mentionate de tine..banuiesc ca vorbesti la modul general acum

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

eu una nu ma incadrez in cele mentionate de tine..banuiesc ca vorbesti la modul general acum

Nu stiu de ce am impresia asta, dar genul asta de comentarii il lasa pestii, s-o spunem mai pe romaneste.

"n-am fost la ea ca nu stiu cum, dar iti recomand altele, asa si pe dincolo" :))))

Cine ma stie vine destul de des, si nu simte nevoia sa denigreze...iar cine nu a venit inca, se poate convinge singur. e binevenit.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...