Sari la conținut

Maya - 0731926119 noua in constanta


Postări Recomandate

  • Oras:Tomis 3
  • Oras:Tomis 3

Buna , numele meu este Maya , am 22 de ani ,  am venit in orasul vostru sa va incant cu serviciile si compania mea ! Serviciile si preturile mele sunt urmatoarele : Sex oral neprotejat cu finalizare orala ,sex normal protejat , masaj si diferite fantezii ! 

100 lei finalizarea - aproximativ 30 min.

200 lei ora - 60 min.

Sunt colega de apartament cu Anna - Rebeka , pentru doritorii de sensatii tari  :laugh2  intram si amandoua ! Locatia este situata in zona Tomis 3 (la bancpost sau medicina legala , ca puncte de reper) . Este posibil sa va raspunda si Anna la telefon ! Va asteptam , pupici ! :boob

post-222980-0-62489200-1479558572_thumb.jpg

post-222980-0-17590700-1479558579_thumb.jpg

post-222980-0-43731900-1479558585_thumb.jpg

post-222980-0-25076500-1479558590_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bruneta frumoasa si sexi !!

0731926119

Buna,sunt Maya si am venit in orasul tau!

Te astept intr-un ambient intim pentru a-ti satisface cele mai fierbinti fantezii!

servicii:oral protejat sau neprotejat cu finalizare orala sau corporala

sex normal protejat

masaj de relaxare sau erotic

Ma gasesti la numarul de telefon 0731926119!!!

Fac si deplasari la hotel sau la tine

post-55084-0-61686100-1480150061_thumb.jpg

post-55084-0-50500900-1480150068_thumb.jpg

post-55084-0-70553300-1480150076_thumb.jpg

Link spre comentariu

Poze reale zâmbet distrugător. In timp ce ma dezbrăcam s-a asezat cumva in genunchi in pat cu bunaciunea aia de cur spre înapoi si astepta pula. Cum a văzut pula lumina zilei s-a si repezit pe ea. Oral bunicel fără lins de oua(nici măcar la sugestia mea). Si atunci am avut proasta inspiratie sa o chemam si pe colega. Pe lângă faptul că nu stie cu ce se mănâncă sexul în trei a stricat si peisajul. Si ca sa răspund unei întrebări de mai sus fata nu face fk. Sau cel putin nu cu mine(sunt fumator poate de asta). Dar zâmbetul si curul ala bombat fac toti banii. Daca rămâne in constanta mai trec o tura pe la ea.

  • Like 5
Link spre comentariu

stie sa o suga, face si fk, linge si coaiele, pare ca-i place mult pula, se uda, te lasa sa te joci calumea cu pizda ei, se fute bine, pozele o avantajeaza un pic, ea e un pic mai grasuta acum si are carnita moale pe ea, dar e placuta, e futabila

 

daaaaar dupa ce am terminat , eu m-am dus un pic la baie si cand m-am intors fata deja era imbracata.minus mare!!! si parea curatica ea asa...pacat. un alt minus ar fi ca era in niste papuci si un fel de salvari.

 

as mai reveni da as trimite-o la dus inainte

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici si pe acolo
  • Oras:Pe aici si pe acolo

Inca o data se confirma ca ambalajul este cel care vinde.

Realitatea este cu totul alta...

Atitudinea este de fast-fuck, chiar drive...unul vine altul pleacă, noroc ca sta pe la un etaj 8 si ii ramane un scurt ragaz intre clienti. Clientul anterior tocmai cobora pe scari cand am intrat eu in scara. Unul cu lift, altul pe scari.

 

Ambalajul exterior arata bine, dar doar atat. Dintii ii are praf, calcaiele un pic aspre si innegrite iar vaginu-i ca galeata.

Halat la ora 160 in care am avut dreptul la 2 finalizari si un masaj, conform spuselor ei.

Locatia este la Tomis 3, la un bloc turn T.

Am sunat-o, i-am spus ca ajung in 5 minute, dar pot intarzia inca 5-10 minute pana gasesc un loc de parcare, zona fiind destul de aglomerată. Dupa 20 de minute de la prima convorbire mi-a comunicat ca tocmai s-a ocupat si s-o astept.

Timpul estimat de ea, cat de o finalizare, ca nu dureaza mult...

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator allview1
Reputație: 0

Atitudinea este de fast-fuck, chiar drive...unul vine altul pleacă, noroc ca sta pe la un etaj 8 si ii ramane un scurt ragaz intre clienti.

Nu da si un big mac dacă nu finalizezi in 10 minute!? :))

Asta e sex mecanizat de acuma... urâta treaba

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut colegi! Azi am apelat la serviciile d-rei Maya.

Locația tomis III.

Acțiunea a inceput cu un oral deep, executat cu atentie la coite, sărutări pe tot corpul cu reveniri la bastonul care abia astepta sa fie iar umezit de buzele si limba ei.

Am continuat cu normal protejat, in diferite pozitii si am ajuns sa finalizez intr-un oral foarte bine executat.

Locatia 8

Corp-9

Oral 10+++

Normal-9

Igiena 10, fara mirosuri.

Halat 80 lei finalizare

De recomandat, sigur voi reveni.

Toata acțiunea a durat aproximativ 30 minute, fara graba sau ochi pe ceas.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut colegi! Azi am apelat la serviciile d-rei Maya.

Locația tomis III.

Acțiunea a inceput cu un oral deep, executat cu atentie la coite, sărutări pe tot corpul cu reveniri la bastonul care abia astepta sa fie iar umezit de buzele si limba ei.

Am continuat cu normal protejat, in diferite pozitii si am ajuns sa finalizez intr-un oral foarte bine executat.

Locatia 8

Corp-9

Oral 10+++

Normal-9

Igiena 10, fara mirosuri.

Halat 80 lei finalizare

De recomandat, sigur voi reveni.

Toata acțiunea a durat aproximativ 30 minute, fara graba sau ochi pe ceas.

 

Si chiar imi place tarfulitza asta, daca continua ca in recenzia ta ii fac si eu o vizita

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat-o si eu in noiembrie 2016, era colega cu Rebeca si cu Georgiana si statea in blocul cu  fosta farmacie 67 , intersectia Tomis-Soveja!

Pozele o cam avantajeaza!

Dantura imperfecta, carnea cam moale pe ea, insa la atitudine a fost  ok! In rest nimic deosebit!

Corp-7.5

Sani- 5(pe janta!)

Oral-8

Normal-8

Atitudine-7.5

 

E de incercat in lipsa de ceva mai bun!

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Tomis 3
  • Oras:Tomis 3

bun....chiar nu stiu cu ce sa incep..

am intrat de curand si am citit toate recenziile stiu ca in mare parte NU sunt bune dar vreau sa specific ca eram si eu incepatoare poate dumneavoastra va doreati ceva mai bun...imi cer scuze ca nu am reusit sa fiu cum va doreati voi...dar stiti cum e vorba omul din greseli mai invata...vreau decat sa precizez ca am remediat unele inconventiuni asa ca sunt mai serioasa in ceea ce fac si felul de a fi...doar atat  am avut de zis....multumesc pt intelegere si  inca o data imi cer scuze....

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...