Sari la conținut

Carmen din berceni 0721359748 un GFE excelent cu sanii mari!!


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Deja o recenzie despre vizita la Carmen nu mai are caracter informativ, e doar lauda. Cine a fost stie, cine n-a fost, poate citi Nshpe mii de pagini de topic inainte sa simta pe tegumentu' lui.

 

SI pentru ca lauda de sine nu miroase a bine (sau in cazul asta miroase a ulei de cocos) voi fi succint.

Saptamana asta am ars-o Profesor Gavrilescu si am evadat in afara timpului si spatiului cu 2 ore petrecute la sud de bariera in iatacul din Berceni. 

Acolo, conform aranjamentului prealabil am fost intampinat de buna mea prietena Carmencitta si buna ei prietena (acum sper ca si a mea) Lia, cocotata pe tocuri si in lenjerie neagra care ii decupa frumos pielea pe fundalul incaperii intunecoase. 

Doua ore in compania acest doua cariatide voluptoase sunt exact recomandarea medicului sau farmacistului. Nu are rost sa le mai descriu, atata doar ca Lia este mult mai draguta si mai prietenoasa decat as fi dedus din topicul ei. Cu o diferenta de doar 2 zile intre zilele noastre de nastere, eu zic ca ne-am potrivit destul de bine si oricum am avut-o pe Carmen care sa sudeze podul de flori dintre noi.

 

A urmat un rasfat bahic (si pepsic, tinand cont ca am amestecat vinul cu pepsi, ceea ce nu a facut decat sa sporeasca sentimentul de destrabal la sfarsit de liceu) in care ne-am jucat de-a balaurul cu 3 spinari in voie. Si pentru ca backgroundul de securist mi-o cere, codurile de procedura au fost ON cu ambele cetatence, un frumos dar scurt NP cu Lia si pe Doggo si pe Missio la care nu am mai rezistat si Barajul Bicaz a cedat presiunii, revarsandu-si puhoaiele in zagazurile cauciumbate din Valea Calda. Asa-mi trebuie daca am venit "statut" la amazoance, mai ales dupa ce (cheia de bolta a experientei) fetele m-au protzapit in picioare - una lucrandu-ma pe fatza si una pe spate, ambele in genunchi de ma simteam ca pe-un poster cu Conan Barbarul din anii `80. Ah da, si sa nu ignoram spectacolul de inceput oferit de Lia intre picioarele lui Carmen, oferindu-i cadou o doza sanatoasa de https://retete.unica.ro/recipes/limbi-de-pisica/, serviciu intors de Carmen in timp ce Lia statea Lupoaica iar eu Traian in fata ei.

 

Dupa prima etapa a amicalului am bonduit putin cu Lia, amandoi intinsi pe burta si lasand-o pe Carmen sa ne maseze dragastos, cum stim ca ii face placere. Toate bune si frumoase pana Carmen ne-a intors pe spate ca pe clatite si a inceput sa framante din nou aluatul care incet incet a prins viata. Lia a simtit que-ul si a revenit si ea mai aproape, condimentand cu french kiss, nip kiss si mai jos cate un pic (vorba Mezinului Montague Fantastik) pana cand cele doua prietene s-au dedicat trup si suflet unui BJ piperat, cu mare atentie din partea Carmencittei la zonele adiacente, unde se ascunde partea nevazuta a penisului, exercitandu-si farmecele intr-o miscare de "vino-ncoa" care a rechemat Batalionul 2 Infanterie Spermatozoizi de pe unde s-or fi ascuns ei, l-a repus in pozitie si l-a trimis in lupta pentru a recuceri buzele si limba primitoare ale Liei. Cel putin asta cred. In penumbra iatacului nu mai stiam cine ce imi face, si senzatiile intrau pur si simplu in overdrive. Destul cat sa o trimita pe Lia la baie pentru o reimprospatare in timp ce Carmen a continuat sa maseze si ultimul strop de vlaga din transheele mele. 

 

Si cum mai aveam juma de ora am mai stat la barfe si povesti ca o tzatza ce sunt, ne-am mai cunoscut, ne-am mai hahait. Admirabila oferta Carmencittei sa "mai dam o tura" dar eu am perspective mai realiste decat Ministrul Transportului cu privire la Metroul Otopeni in 2020 si am zis "hai totusi s-o lasam asa". Pupaturi inainte de dush, pupaturi dupa dush, pupaturi pe imbracare, pupaturi pe incaltare, pupaturi pe mers la usa, pupaturi pe descuiat, pupat Piata Concupiscentei si retras satisfacut, muls si feleguns spre Metrou Aparatorii Patriei. Si astfel, cu bateriile incarcate m-am putut intoarce la munca, contribuind astfel la Pilonul II si devenind eu insumi un mic "aparator al patriei" 

 

Cotizatia a fost conforma cu tariful specificat de fiecare domnisoara in topicul sau. Igiena impecabila, GFE-ul prin tavan, o experienta de pus la panoplia cu amintiri.

 

Va pupa Jean si sa fiti iubiti.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Deja o recenzie despre vizita la Carmen nu mai are caracter informativ, e doar lauda. Cine a fost stie, cine n-a fost, poate citi Nshpe mii de pagini de topic inainte sa simta pe tegumentu' lui.

 

SI pentru ca lauda de sine nu miroase a bine (sau in cazul asta miroase a ulei de cocos) voi fi succint.

Saptamana asta am ars-o Profesor Gavrilescu si am evadat in afara timpului si spatiului cu 2 ore petrecute la sud de bariera in iatacul din Berceni. 

Acolo, conform aranjamentului prealabil am fost intampinat de buna mea prietena Carmencitta si buna ei prietena (acum sper ca si a mea) Lia, cocotata pe tocuri si in lenjerie neagra care ii decupa frumos pielea pe fundalul incaperii intunecoase. 

Doua ore in compania acest doua cariatide voluptoase sunt exact recomandarea medicului sau farmacistului. Nu are rost sa le mai descriu, atata doar ca Lia este mult mai draguta si mai prietenoasa decat as fi dedus din topicul ei. Cu o diferenta de doar 2 zile intre zilele noastre de nastere, eu zic ca ne-am potrivit destul de bine si oricum am avut-o pe Carmen care sa sudeze podul de flori dintre noi.

 

A urmat un rasfat bahic (si pepsic, tinand cont ca am amestecat vinul cu pepsi, ceea ce nu a facut decat sa sporeasca sentimentul de destrabal la sfarsit de liceu) in care ne-am jucat de-a balaurul cu 3 spinari in voie. Si pentru ca backgroundul de securist mi-o cere, codurile de procedura au fost ON cu ambele cetatence, un frumos dar scurt NP cu Lia si pe Doggo si pe Missio la care nu am mai rezistat si Barajul Bicaz a cedat presiunii, revarsandu-si puhoaiele in zagazurile cauciumbate din Valea Calda. Asa-mi trebuie daca am venit "statut" la amazoance, mai ales dupa ce (cheia de bolta a experientei) fetele m-au protzapit in picioare - una lucrandu-ma pe fatza si una pe spate, ambele in genunchi de ma simteam ca pe-un poster cu Conan Barbarul din anii `80. Ah da, si sa nu ignoram spectacolul de inceput oferit de Lia intre picioarele lui Carmen, oferindu-i cadou o doza sanatoasa de https://retete.unica.ro/recipes/limbi-de-pisica/, serviciu intors de Carmen in timp ce Lia statea Lupoaica iar eu Traian in fata ei.

 

Dupa prima etapa a amicalului am bonduit putin cu Lia, amandoi intinsi pe burta si lasand-o pe Carmen sa ne maseze dragastos, cum stim ca ii face placere. Toate bune si frumoase pana Carmen ne-a intors pe spate ca pe clatite si a inceput sa framante din nou aluatul care incet incet a prins viata. Lia a simtit que-ul si a revenit si ea mai aproape, condimentand cu french kiss, nip kiss si mai jos cate un pic (vorba Mezinului Montague Fantastik) pana cand cele doua prietene s-au dedicat trup si suflet unui BJ piperat, cu mare atentie din partea Carmencittei la zonele adiacente, unde se ascunde partea nevazuta a penisului, exercitandu-si farmecele intr-o miscare de "vino-ncoa" care a rechemat Batalionul 2 Infanterie Spermatozoizi de pe unde s-or fi ascuns ei, l-a repus in pozitie si l-a trimis in lupta pentru a recuceri buzele si limba primitoare ale Liei. Cel putin asta cred. In penumbra iatacului nu mai stiam cine ce imi face, si senzatiile intrau pur si simplu in overdrive. Destul cat sa o trimita pe Lia la baie pentru o reimprospatare in timp ce Carmen a continuat sa maseze si ultimul strop de vlaga din transheele mele. 

 

Si cum mai aveam juma de ora am mai stat la barfe si povesti ca o tzatza ce sunt, ne-am mai cunoscut, ne-am mai hahait. Admirabila oferta Carmencittei sa "mai dam o tura" dar eu am perspective mai realiste decat Ministrul Transportului cu privire la Metroul Otopeni in 2020 si am zis "hai totusi s-o lasam asa". Pupaturi inainte de dush, pupaturi dupa dush, pupaturi pe imbracare, pupaturi pe incaltare, pupaturi pe mers la usa, pupaturi pe descuiat, pupat Piata Concupiscentei si retras satisfacut, muls si feleguns spre Metrou Aparatorii Patriei. Si astfel, cu bateriile incarcate m-am putut intoarce la munca, contribuind astfel la Pilonul II si devenind eu insumi un mic "aparator al patriei" 

 

Cotizatia a fost conforma cu tariful specificat de fiecare domnisoara in topicul sau. Igiena impecabila, GFE-ul prin tavan, o experienta de pus la panoplia cu amintiri.

 

Va pupa Jean si sa fiti iubiti.

 

 Si "halatul" pentru recenzie l-au platit fetele sau tu ?  :D

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Deja o recenzie despre vizita la Carmen nu mai are caracter informativ, e doar lauda. Cine a fost stie, cine n-a fost, poate citi Nshpe mii de pagini de topic inainte sa simta pe tegumentu' lui.

 

SI pentru ca lauda de sine nu miroase a bine (sau in cazul asta miroase a ulei de cocos) voi fi succint.

Saptamana asta am ars-o Profesor Gavrilescu si am evadat in afara timpului si spatiului cu 2 ore petrecute la sud de bariera in iatacul din Berceni. 

Acolo, conform aranjamentului prealabil am fost intampinat de buna mea prietena Carmencitta si buna ei prietena (acum sper ca si a mea) Lia, cocotata pe tocuri si in lenjerie neagra care ii decupa frumos pielea pe fundalul incaperii intunecoase. 

Doua ore in compania acest doua cariatide voluptoase sunt exact recomandarea medicului sau farmacistului. Nu are rost sa le mai descriu, atata doar ca Lia este mult mai draguta si mai prietenoasa decat as fi dedus din topicul ei. Cu o diferenta de doar 2 zile intre zilele noastre de nastere, eu zic ca ne-am potrivit destul de bine si oricum am avut-o pe Carmen care sa sudeze podul de flori dintre noi.

 

A urmat un rasfat bahic (si pepsic, tinand cont ca am amestecat vinul cu pepsi, ceea ce nu a facut decat sa sporeasca sentimentul de destrabal la sfarsit de liceu) in care ne-am jucat de-a balaurul cu 3 spinari in voie. Si pentru ca backgroundul de securist mi-o cere, codurile de procedura au fost ON cu ambele cetatence, un frumos dar scurt NP cu Lia si pe Doggo si pe Missio la care nu am mai rezistat si Barajul Bicaz a cedat presiunii, revarsandu-si puhoaiele in zagazurile cauciumbate din Valea Calda. Asa-mi trebuie daca am venit "statut" la amazoance, mai ales dupa ce (cheia de bolta a experientei) fetele m-au protzapit in picioare - una lucrandu-ma pe fatza si una pe spate, ambele in genunchi de ma simteam ca pe-un poster cu Conan Barbarul din anii `80. Ah da, si sa nu ignoram spectacolul de inceput oferit de Lia intre picioarele lui Carmen, oferindu-i cadou o doza sanatoasa de https://retete.unica.ro/recipes/limbi-de-pisica/, serviciu intors de Carmen in timp ce Lia statea Lupoaica iar eu Traian in fata ei.

 

Dupa prima etapa a amicalului am bonduit putin cu Lia, amandoi intinsi pe burta si lasand-o pe Carmen sa ne maseze dragastos, cum stim ca ii face placere. Toate bune si frumoase pana Carmen ne-a intors pe spate ca pe clatite si a inceput sa framante din nou aluatul care incet incet a prins viata. Lia a simtit que-ul si a revenit si ea mai aproape, condimentand cu french kiss, nip kiss si mai jos cate un pic (vorba Mezinului Montague Fantastik) pana cand cele doua prietene s-au dedicat trup si suflet unui BJ piperat, cu mare atentie din partea Carmencittei la zonele adiacente, unde se ascunde partea nevazuta a penisului, exercitandu-si farmecele intr-o miscare de "vino-ncoa" care a rechemat Batalionul 2 Infanterie Spermatozoizi de pe unde s-or fi ascuns ei, l-a repus in pozitie si l-a trimis in lupta pentru a recuceri buzele si limba primitoare ale Liei. Cel putin asta cred. In penumbra iatacului nu mai stiam cine ce imi face, si senzatiile intrau pur si simplu in overdrive. Destul cat sa o trimita pe Lia la baie pentru o reimprospatare in timp ce Carmen a continuat sa maseze si ultimul strop de vlaga din transheele mele. 

 

Si cum mai aveam juma de ora am mai stat la barfe si povesti ca o tzatza ce sunt, ne-am mai cunoscut, ne-am mai hahait. Admirabila oferta Carmencittei sa "mai dam o tura" dar eu am perspective mai realiste decat Ministrul Transportului cu privire la Metroul Otopeni in 2020 si am zis "hai totusi s-o lasam asa". Pupaturi inainte de dush, pupaturi dupa dush, pupaturi pe imbracare, pupaturi pe incaltare, pupaturi pe mers la usa, pupaturi pe descuiat, pupat Piata Concupiscentei si retras satisfacut, muls si feleguns spre Metrou Aparatorii Patriei. Si astfel, cu bateriile incarcate m-am putut intoarce la munca, contribuind astfel la Pilonul II si devenind eu insumi un mic "aparator al patriei" 

 

Cotizatia a fost conforma cu tariful specificat de fiecare domnisoara in topicul sau. Igiena impecabila, GFE-ul prin tavan, o experienta de pus la panoplia cu amintiri.

 

Va pupa Jean si sa fiti iubiti

Threesome la Carmen în iatac? Sună bine.

  • Like 4
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:nowhere and everywhere
  • Oras:nowhere and everywhere

...Chiar, daca ar fi valabila oferta threesome , este necesara paticiparea ....

Poate ne ajuta Carmen cu ceva ... confirmari sau infirmari....

Spor va doresc !

Link spre comentariu
  • Oras:bucureÅŸti
  • Oras:bucureÅŸti

Ciao Carmen!

 

Ne-am cunoscut în urmă cam cu un an. Te-am vizitat de mai multe ori, dar acum vre-o 5 luni, am plecat din ţară.

Vocea ta, felul de a vobi, prestaţia şi aspectul fizic au fost pentru mine o adevărată reprezentanţă a sexului frumos. Sărutările pătimaşe, fără reţineri, mângâierile, faptul că eşti extrem de pupăcioasă şi nu în ultimul rând masajul de nota 10, m-au făcut de multe ori să adorm, cu gândul la tine.

 

NOTĂ GENERALĂ: 10

 

P.S. Sânt băiatul care am fost la tine în urmă cu vre-o 5 luni şi care a doua zi urma să plec în Italia

Am revenit în ţară şi aş vrea să te revizitez.

Te sărut!

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei
Buna seara.

 

Am fost si eu la Carmen acum ceva timp, dar n-am apucat sa si scriu ceva impresii dupa.

Nu pot spune decat ca a fost o experienta de neuitat si am fost placut impresionat, mai ales de cat de afectuoasa poate fi. Nici daca as vrea, nu as putea gasi ceva de reprosat. Poate ca e "enervant" de dulce si pupacioasa, eu fiind mai retras de felul meu.  :blushing2

Voi reveni sigur curand si de cate ori voi avea ocazia, mai ales ca pe langa restul calitatilor, si fizic e exact cum imi place si cum trebuie. Cu drumul lung trebuie sa ma obinuiesc, dar merita.

Eu unul chiar nu inteleg rautatile unor colegi de forum. Oricum, in general nu inteleg comportamentul frustrat, aerele de superioritate sau limbajul ofensator folosit de multi pe aici la adresa fetelor.

 

Multumesc.[/quote Multumesc pt vizita 😘😘😘😘...te sărut și te aștept cu drag.😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Deja o recenzie despre vizita la Carmen nu mai are caracter informativ, e doar lauda. Cine a fost stie, cine n-a fost, poate citi Nshpe mii de pagini de topic inainte sa simta pe tegumentu' lui.

 

SI pentru ca lauda de sine nu miroase a bine (sau in cazul asta miroase a ulei de cocos) voi fi succint.

Saptamana asta am ars-o Profesor Gavrilescu si am evadat in afara timpului si spatiului cu 2 ore petrecute la sud de bariera in iatacul din Berceni.

Acolo, conform aranjamentului prealabil am fost intampinat de buna mea prietena Carmencitta si buna ei prietena (acum sper ca si a mea) Lia, cocotata pe tocuri si in lenjerie neagra care ii decupa frumos pielea pe fundalul incaperii intunecoase.

Doua ore in compania acest doua cariatide voluptoase sunt exact recomandarea medicului sau farmacistului. Nu are rost sa le mai descriu, atata doar ca Lia este mult mai draguta si mai prietenoasa decat as fi dedus din topicul ei. Cu o diferenta de doar 2 zile intre zilele noastre de nastere, eu zic ca ne-am potrivit destul de bine si oricum am avut-o pe Carmen care sa sudeze podul de flori dintre noi.

 

A urmat un rasfat bahic (si pepsic, tinand cont ca am amestecat vinul cu pepsi, ceea ce nu a facut decat sa sporeasca sentimentul de destrabal la sfarsit de liceu) in care ne-am jucat de-a balaurul cu 3 spinari in voie. Si pentru ca backgroundul de securist mi-o cere, codurile de procedura au fost ON cu ambele cetatence, un frumos dar scurt NP cu Lia si pe Doggo si pe Missio la care nu am mai rezistat si Barajul Bicaz a cedat presiunii, revarsandu-si puhoaiele in zagazurile cauciumbate din Valea Calda. Asa-mi trebuie daca am venit "statut" la amazoance, mai ales dupa ce (cheia de bolta a experientei) fetele m-au protzapit in picioare - una lucrandu-ma pe fatza si una pe spate, ambele in genunchi de ma simteam ca pe-un poster cu Conan Barbarul din anii `80. Ah da, si sa nu ignoram spectacolul de inceput oferit de Lia intre picioarele lui Carmen, oferindu-i cadou o doza sanatoasa de https://retete.unica.ro/recipes/limbi-de-pisica/, serviciu intors de Carmen in timp ce Lia statea Lupoaica iar eu Traian in fata ei.

 

Dupa prima etapa a amicalului am bonduit putin cu Lia, amandoi intinsi pe burta si lasand-o pe Carmen sa ne maseze dragastos, cum stim ca ii face placere. Toate bune si frumoase pana Carmen ne-a intors pe spate ca pe clatite si a inceput sa framante din nou aluatul care incet incet a prins viata. Lia a simtit que-ul si a revenit si ea mai aproape, condimentand cu french kiss, nip kiss si mai jos cate un pic (vorba Mezinului Montague Fantastik) pana cand cele doua prietene s-au dedicat trup si suflet unui BJ piperat, cu mare atentie din partea Carmencittei la zonele adiacente, unde se ascunde partea nevazuta a penisului, exercitandu-si farmecele intr-o miscare de "vino-ncoa" care a rechemat Batalionul 2 Infanterie Spermatozoizi de pe unde s-or fi ascuns ei, l-a repus in pozitie si l-a trimis in lupta pentru a recuceri buzele si limba primitoare ale Liei. Cel putin asta cred. In penumbra iatacului nu mai stiam cine ce imi face, si senzatiile intrau pur si simplu in overdrive. Destul cat sa o trimita pe Lia la baie pentru o reimprospatare in timp ce Carmen a continuat sa maseze si ultimul strop de vlaga din transheele mele.

 

Si cum mai aveam juma de ora am mai stat la barfe si povesti ca o tzatza ce sunt, ne-am mai cunoscut, ne-am mai hahait. Admirabila oferta Carmencittei sa "mai dam o tura" dar eu am perspective mai realiste decat Ministrul Transportului cu privire la Metroul Otopeni in 2020 si am zis "hai totusi s-o lasam asa". Pupaturi inainte de dush, pupaturi dupa dush, pupaturi pe imbracare, pupaturi pe incaltare, pupaturi pe mers la usa, pupaturi pe descuiat, pupat Piata Concupiscentei si retras satisfacut, muls si feleguns spre Metrou Aparatorii Patriei. Si astfel, cu bateriile incarcate m-am putut intoarce la munca, contribuind astfel la Pilonul II si devenind eu insumi un mic "aparator al patriei"

 

Cotizatia a fost conforma cu tariful specificat de fiecare domnisoara in topicul sau. Igiena impecabila, GFE-ul prin tavan, o experienta de pus la panoplia cu amintiri.

 

Va pupa Jean si sa fiti iubiti.

Mulțumesc pt vizită 😘😘😘😘 ...te sărut,te sărutam și te așteptăm cu drag.😘😘😘😘ðŸ˜
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Ciao Carmen!

Ne-am cunoscut în urmă cam cu un an. Te-am vizitat de mai multe ori, dar acum vre-o 5 luni, am plecat din Å£ară.

Vocea ta, felul de a vobi, prestaÅ£ia ÅŸi aspectul fizic au fost pentru mine o adevărată reprezentanÅ£ă a sexului frumos. Sărutările pătimaÅŸe, fără reÅ£ineri, mângâierile, faptul că eÅŸti extrem de pupăcioasă ÅŸi nu în ultimul rând masajul de nota 10, m-au făcut de multe ori să adorm, cu gândul la tine.

NOTÄ‚ GENERALÄ‚: 10

P.S. Sânt băiatul care am fost la tine în urmă cu vre-o 5 luni ÅŸi care a doua zi urma să plec în Italia

Am revenit în Å£ară ÅŸi aÅŸ vrea să te revizitez.

Te sărut!

Mulțumesc pt vizita😘😘😘😘 .. te sărut și te aștept cu drag.😘😘ðŸ˜
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Mulțumesc pt vizită ...te sărut,te sărutam și te așteptăm cu drag.

 

Mulțumești tu, săruți tu,sărutați voi,dar nu te/ vă văd bine!

 

După această dezvăluire va fi greu de voi!

Era să zic că va fi groasă la cururile voastre! :laugh2 :laugh2 :crazylove :inlovee

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Mulțumești tu, săruți tu,sărutați voi,dar nu te/ vă văd bine!

După această dezvăluire va fi greu de voi!

Era să zic că va fi groasă la cururile voastre! :laugh2 :laugh2 :crazylove :inlovee

Te așteptam cu drag 😘😘😘😘😘😘😘
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Bună dimineața dragilor 😘😘😘libera începând cu 14 August.Va aștept cu drag.😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Va doresc o săptămână minunată.😘

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Carmen! Mă primeÅŸti ÅŸi pe mine împreună cu Lia?

Cu voi amâdouă, cred că o să iasă o partidă, de poveste.

Te așteptam cu drag.😘😘😘😘😘😘😘
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Bună ... As dori sa mi petrec și eu ziua de naștere cu voi două ... ÃŽmi poți spune care sunt tarifele pt o ora cu tine și Lia? O zi frumoasă să ai

Bună,cu drag te așteptam.😘😘😘😘😘
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Din ciclul:"Prost să fii,noroc să ai!"

De prima parte știam că mă definește,de cealaltă parte aveam dubii!

O să încerc o recenzie!

Probabil că va fi una foarte dezlânată!

Dar să încep cu începutul!

Luni,7 august,ziua mea de naștere!

În fiecare an,în dimineața zilei mele de naștere,nevastă-mea îmi dă cadoul!

Îmi dă ea astfel de cadouri și în alte zile,doar că în acest caz cadoul este unul deosebit!

Partidă adevărată,cu de toate (mai puțin CIM sau COF),dar mai ales cu un preludiu foarte lung,foarte pătimaș și cu câte ceva nou în fiecare an!

Dar nu și în acest an!

Nemernica îmi spune cu vreo două zile înainte că i-a venit ciclul!

Știam că m-am lins pe bot de cadou!

Sau cel puțin pentru ziua mea!

Am observat eu la un moment dat că avea chiloți tanga,nu chiloții aceia mai plini, specifici perioadei și o întreb de ce!

Îmi îndrugă că e cald și tamponul o irită și că folosește OB! Am pus botul!

După amiază primesc un telefon datorită căruia a doua zi,adică marți,trebuia să plec într-o călătorie destul de lungă!

Ok,îmi zic! Este o ocazie de a-mi face singur un cadou!

Mă gândeam la unul anume,dar care era puțin probabil să am noroc de el știind că trebuie comandat cu mult timp înainte!

Dar încercarea moarte n-are!

Trimit un mesaj pe watsapp!

Vreau mâine,dacă se poate,după ora 13.

Surpriză! Se poate! La 14.30. Cineva și-a anulat o vizită de două ore,așa că se poate și două ore!

Două ore? Zic:ce dracu să faci două ore (în gând)!

Aveam să realizez că două ore sunt doar pentru cei care se mulțumesc cu puțin!

Nu,vreau o oră! Se confirmă și se notează în agendă ora! Ne asigurăm reciproc de seriozitate!

Iată că prinde contur și partea a doua a dictonului!!

Îmi fac un calcul și program!

Să plec pe la 9.30,să ajung pe la 13.30-14,să fiu sigur că nu întârzii,să identific locația,etc.

Vine seara!

A doua dovadă de noroc!

Pe la 12 noaptea vine nevastă-mea de la duș și mă înștiințează că are un cadou pentru mine!

Ce? Cum? Parcă ziceai că...

A fost doar o păcăleală pentru a mă trce de la dezamăgire la extaz!

Nemernica!

Și s-a dezlănțuit! La fel și eu!

Au urmat vreo două ore și ceva de lupte, din care vreo oră și ceva doar de preludiu în care eu am cochetat cu cerul numărul 9!

Mă gândeam în sinea mea că mai mult și mai bine nu există și adorm extenuat!

Urma să aflu că mă înșel! Grav!

Dimineață mă trezesc mult mai târziu decât prevăzusem!

Criză de timp! Grabă! Nervi și teamă!

Plec la 10.30. GPS-ul îmi spune că ajung la 14.20. Prea la limită! Îmi era teamă de traficul de pe centură!

Pe drum GPS-ul îmi găsește o cale mai rapidă,cu ajungere la 13.30.

Apăs accelerația ca măsură de siguranță!

Ajung la 13.30. Parchez! Identific locația trimisă pe watsapp! Merg să fac niște cumpărături pentru călătoria care urma!

La 14.15 minute trimit mesaj că am ajuns,urmând ca până la 14.30 să caut un loc de unde să cumpăr un trandafir!

Primesc telefon după două minute în care îmi spune că pot să merg!

Îi spun că mai întârzii pentru a lua o floare!

Nici nu vrea să audă!

Plec,ghidat de ea la telefon până la ușă!

Ușa deschisă,iese cineva,mă înșfacă de haine și mă trage în casă!

Surpriză?

Sperietură?

N-am timp să mă dumiresc pentru că sunt prins într-o îmbrățișare puternică,în timp ce gura îmi este abuzată,violată de un deep FK!

Este un adevărat viol!

Eu nu fac FK!!

Vreau să reacționez,dar începe să îmi placă!

Este a doua oară când mi se întâmplă!

Și prima data tot în urma unui astfel de viol!

După două minute îmi este eliberată gura!

Vorbesc!

În următorul minut râdeam amândoi în hohote de parcă ne știam de când lumea!

Facem prezentările!

Urmează prezentarea casei!

Ea vorbea. Nu știu ce! Mai târziu am realizat că mi-a arătat teancul de prosoape,bucătăria și baia!

N-avem urechi! Aveam doar ochi care scanau fata!

Mă invită la o țigară!

Ne așezăm pe marginea patului! Îmi aprind țigara! Trag un fum,poate două! Aș mai fi tras,dar aveam gura astupată,cercetată și abuzată de altă gură! Patru mâini cautau (fiecare altceva)într-o mișcare bezmetică! O nebunie! Tigara! Care țigară? Dă-o dracu'! Se stinsese în scrumieră! Cui îi mai păsa!

Tricoul pleacă de pe mine! Sărutări pe gât, pe piept într-un inconfort psihic destul de mare pentru că,totuși,veneam după 4 ore de drum! Îmi spun păsul! Nimeni nu mă aude! Continuam lupta gurilor și mâinilor ca doi oameni care urmează să se despartă în 5 minute și nu se vor mai vedea prea curând! Știți ce zic!

Ne oprim la un moment dat!

Mă dezmeticesc și văd: doi sâni mari,pe jumătate ieșiți dintr-un sutien subdimesionat,doi ochi verzi ageri,un fund voluptos sub o talie subțire prinsă într-un corset din care plecaù două picioare mai rotunjite,mai îmbrăcate în carne,în dresuri,toate astea învelite într-o mătase fină numită piele!

Hait,îmi zic! Sunt tot cu nevastă-mea?

Mă uit mai atent! Nu,nu cred! Parcă ochii sunt de un verde mai deschis! Parcă se vede și o diferență de câțiva centimetri! Ba parcă și una de câțiva ani!

Nu,nu este ea! Îmi revin și facem socializare!

Scot jumătăți de cuvinte pentru că, inevitabil,gura îmi este astupată! Cu gura! Reușesc să rostesc o propoziție întreagă: vreau la duș! Este de acord! Doamne,câtă bunătate! Primesc prosop și papuci de unică folosință! Mă dezbrac,îmi las verigheta și intru într-o baie impecabilă în care gelurile de duș te făceau să crezi că te afli în fața unui raft dintr-un raion de cosmetice! Pe o măsuță trona un parfum și o cremă de corp de la un mare brand!

Mă igieizez cu simț de răspundere! Așa credeam eu! Mai târziu,după ce a urmat,mi-am reproșat că trebuia să insist mai mult pe anumite zone! Dar nici prin cap nu-mi trecea că nici acele zone nu vor scăpa!

Mă întorc! Sunt avertizat: facem orice,dar fără anal! Oftez! Știu! Și acel fund frumos...

O să începem cu un masaj! De relaxare!

Chiar trebuie?

Doar puțin,mă asigură!

Ok. Fie!

Mă așez cu fața în jos!

Și de aici începe chinul!

Mai exact chinurile!

Multe și mult timp!

Nu știu cât!

De aici înainte intră în funcțiune principiul relativității timpului!

Veți înțelege de ce!

Au urmat cele mai mari suplicii suferite de trupul și pielea mea,produse de două mâini și o gură!

Masaj de relaxare!!

Poftim? Relaxare?

Mă jur că îi sug pula celui care va trece prin jumate din ce-am trecut eu și va putea spune că s-a relaxat!

Măcar un minut!

Scănceam ca un copil mic!

Tot corpul îmi era răvășit de gură și mâini!

Mi-am descoperit zone erogene de care eram străin!

Dacă aș putea să vă descriu,aș face-o,dar nu poate fi descrisă!

Trebuie trăită!

Tot timpul m-a rugat să-ispun ce nu-mi place!

Singurul lucru care nu-mi plăcea era gândul că,la un moment dat,va trebui să plec!

M-a întors cu fața în sus!

M-a întrebat dacă vreau să fumez!

Am prins curaj și i-am spus fantezia mea!

Una urâtă! De prost gust!

Să fumez în timp ce o femeie îmi alintă....

Ca un seic în preajma cadănelor!

Nicio reținere!

Și m-a făcut seic...

A urmat o altă perioadă de chinuri de nedescris făcute de o femeie care mă iubea nebunește,pentru care eram bărbatul visurilor ei!!

Să nu fim naivi!

Am spus asta doar pentru a înțelege atitudinea și comportamentul acestei femei!

Vă povesteam la început de preludiul nevestei mele!

Așa era,doar că mult mai elaborat,cu tehnici și elemente de nedescris!

Ca să înțelegeți mai bine faceți un exercițiu de imaginație!

Toți am avut multe iubite!

Acestea,pentru a cuceri sau a securiza dragostea voastră,au făcut și pe dracu' în patru în pat pentru a vă face să vă simțiți bine!

Adunați toate aceste momente trăite cu toate femeile,înmulțițile cu doi sau trei și veți fi pe aproape!

Nici un centimetru de piele nu a scăpat necercetat!

Are un simț incredibil de detectoare a zonelor de interes pe care,o dată detectate,le exploatează la maxim provocând cele mai mari chinuri sau o beție de senzații,dacă vrem să abordăm la modul pozitiv!

Mi-a făcut chestii pe care nici nu mi le imaginam!

Nu le-am văzut scrise de nimeni,motiv pentru care nu o fac nici eu!

Dacă le-aș spune atunci ar fi cerute,așa îi las ei posibilitatea alegerii ce,când, cum și cui îi face!

După ce-ți face și cum se comportă simți nevoia (cei mai nesimțiți se vor simți obligați) să-i întoarcă favorurile!

Eu am simțit nevoia!

Am trecut eu la alinarea acelui corp!

Ce-am găsit?

O piele ca de bebeluș,ca să mă exprim ca ea și să-i întorc complimentul și extrem de receptivă la stimuli!

Doi sâni bestiali,cu două sfarcuri care se fac mari,ca o puță de copil și o păsărică impecabilă!

Doar acasă am mai găsit o păsărică cu un așa de perfect echilibru al florei microbiene!

Am dezmierdat tot,cu aceeași pasiune și lipsă de inhibiții la fel cum am primit!

Doar era iubita mea!

Am făcut și trei chestii pe care nu le-am făcut decât acasă până atunci!

Am simțit nevoia!

După foarte scurt timp de la începutul prestației mele a luat o jucărie de cauciuc,o minge,nu știu exact ce,pe care a ținut-o și mușcat-o tot timpul pentru a-și înăbuși reacțiile sonore!

În tot timpul celor povestite gurile noastre se căutau hămesite și se sărutau aproape dureros,cu limbile într-un dans aproape artistic!

Când am prins semnalele și am crezut eu de cuviință că ajunge,am decis să trecem la partea de împlinire a nebuniei,adică la sexul propriu-zis!

Încă eram în situația în care simțeam că trebuie să mai ofer pentru a echilibra cu ce am primit,motiv pentru care o întreb ce poziție preferă!

Surprinzător,nu spune doggy!

Facem sex sălbatic,pasional,cu implicare până la ultima fibră!

Schimb în doggy,cu mâinile puternic înfipte în fundul acela apetisant!

Încet,încet dansul sexelor întrepătrunse se apropie de sfârșit!

Vreau finalizare orală!

Se așează în fund lângă pat și începe un oral perfect,cu o implicare totală!

Deodată mi se creează un sentiment de neplăcere!

Realizez!

Eram într-un alt film!

Dacă până atunci am fost într-un film după un roman de Sandra Brown,trecusem într-unul porno!

Decid să revin la primul gen!

După atâta abuz al simțurilor era nevoie de ceva mult mai hard pentru finalizare!

Trecem în 69!

Preocupați profund amândoi de sexul celuilalt finalizez într-un val de spasme incontrolabile!

Extrem de nemiloasă,nu ia în seamă semnele și continuă până a trebuit să o opresc, pentru că plăcerea devenise aproape insuportabilă!

Nu știu ce s-a întâmplat după aceea!

Preț de câteva minute am fost total absent!

M-am trezit când o gură mi-o fărâma pe a mea și o limbă îmi cerceta cerul gurii!

Am fumat o țigară( mai degrabă un sfert) în pauzele de sărut!

Realizez că m-am întins cu gluma,riscând să devin nesimțit și plec la duș!

Mă îmbrac și las banii discret pe masă!

Îmbrățișați,cu limbile încolăcite,ne îndreptăm împletecindu-ne către ușă!

Ne desprindem cu greu și ies!

Eram ca un om beat!

Îmi revin cu greu! Scot telefonul să verific dacă am apeluri!

Nu-mi vine să cred!

Este 16.46.

Intrasem pentru o oră!

La 14.26.

Vă jur vouă (și ție,Carmen) că avem impresia că am stat 45-50 de minute!

Principiul relativității timpului!

Note:

Preludiu: 10 ( că nu se poate mai mult)

Sex: 10 ( idem sus)

Igienă: 9,9 Impecabilă,dar zecele este rezervat!

GFE: 10 ( idem sus)

PSE: Nu e cazul! Am făcut dragoste,nu ne-am futut!

Masaj erotic:10 (idem sus)

Masaj de relaxare: vorba Iuliei Albu - minus infinit! Ce relaxare,că am stat ca un arici,cu pielea de găină și încordat ca un arc!

Iluminat:10. Suficient de întuneric pentru a nu putea vedea cât sunt de urât!

Iluminat: minus infinit,pentru că nu am putut să o admir în toată splendoarea ei!

Sfaturi: să ceară vizitatorilor rezultatele unui control cardiologic pentru evitarea infarctului miocardic,că un consult psihiatric ar trebui să avem toți!

Este al doilea caz când dau acest sfat!

Concluzii:

Eu nu mă pot implica sentimental,dar a fost experiența cu cea mai mare implicare emoțională!

Este o femeie care nu poate fi încadrată în nicio categorie!

Poate doar în cea de iubită!

Este al doilea caz în care nu știu să fac încadrarea!

Nu cred că voi putea trăi o experiență de acest gen mai bună ca aceasta!

Având în vedere că prima experiență sexuală dintre doi oameni este cea mai proastă,cred că îmi dați dreptate,mi-e frică să mă gândesc cum vor fi următoarele!

Pentru că vor mai fi,dacă va mai ține norocul cu mine!

O voi mai vizita,doar că nu foarte des!

De ce?

Pentru că există riscul să devină cum ar deveni caviarul dacă l-ai mânca cu polonicul!

O voi păstra ca pe o delicatesă!

 

Nici nu știu când a trecut un an!

Îmi propusesem cu multă vreme în urmă ca și anul acesta să-mi ofer un cadou memorabil!

O întâlnire de 2-3 ore cu Carmen!

Din păcate viața a făcut ca în această perioadă să fiu departe de țară!

Nu am reușit să amân sau să devansez plecarea,prin urmare anul acesta m-am lins pe bot de ambele cadouri!

 

PS. Nu se pierd,doar se amână!

  • Like 3
Link spre comentariu

S-a ajuns la un nivel incat curvele nici nu mai este nevoie sa isi faca up singure.

Am trait sa o vad si pe asta.

. Bine că ai apucat să trăiești sa o vezi și pe asta! Daca nu îți plac curvele , ce cauți pe acest site de curve??? Curvele apreciate nu au nevoie de up-uri.
  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...