Sari la conținut

Carmen din berceni 0721359748 un GFE excelent cu sanii mari!!


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mulțumesc pt vizita..totuși specifica ziua în care mai vizitat eu până luni sunt liberă.Daca cer mesaj de confirmare mi se pare foarte corect.. să știu dacă onororezi programarea.

Am scris mesajul azi noapte si l-am postat azi....stii pentru unii ziua incepe la ora 14 si se termina a doua zi la ora 14 folosind alt fus orar ...piloti de avion....este normal confirmarea programarii prin mesaj  sms...dar i-am atentionat pe unii care vor fi interesati de tine....( deci atentionarea nu era pentru tine ) ca ai si obiceiul sa contactezi clientul telefonic si asta sa fie omul in garda la modul sa nu-i creezi prejudicii de imagine....la modul poate este secretul lui sa te cunosca si sa aiba placerea unui masaj intens....Respectivul poate fi in momentul respectiv cu membri ai familiei...cunoscuti sau colegi de serviciu si daca devin secretosi  poti crea suspiciuni prin apelul Tau.....deci discretia este importanta in ,,jocul asta,,.....Stii clientul poate fi in trafic si sa aiba telefonul pe difuzor si Tu suni... alo ai solicitat o programare crezi ca poti sa o respectii...asfel pentru unii dintre clienti pot aparea situati ,,periculoase,, sper ca intelegi....Sper ca nu te-ai suparat per ansamblu ti-am facut o mica foarte mica recenzie 

pozitiva ....ai primit note mari ( cum se spune note mari la bac )....Faptul care te poate te deranjeaza nu-l inteleg....Personal ma adresez viitorilor Tai clienti ....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Am scris mesajul azi noapte si l-am postat azi....stii pentru unii ziua incepe la ora 14 si se termina a doua zi la ora 14 folosind alt fus orar ...piloti de avion....este normal confirmarea programarii prin mesaj  sms...dar i-am atentionat pe unii care vor fi interesati de tine....( deci atentionarea nu era pentru tine ) ca ai si obiceiul sa contactezi clientul telefonic si asta sa fie omul in garda la modul sa nu-i creezi prejudicii de imagine....la modul poate este secretul lui sa te cunosca si sa aiba placerea unui masaj intens....Respectivul poate fi in momentul respectiv cu membri ai familiei...cunoscuti sau colegi de serviciu si daca devin secretosi  poti crea suspiciuni prin apelul Tau.....deci discretia este importanta in ,,jocul asta,,.....Stii clientul poate fi in trafic si sa aiba telefonul pe difuzor si Tu suni... alo ai solicitat o programare crezi ca poti sa o respectii...asfel pentru unii dintre clienti pot aparea situati ,,periculoase,, sper ca intelegi....Sper ca nu te-ai suparat per ansamblu ti-am facut o mica foarte mica recenzie 

pozitiva ....ai primit note mari ( cum se spune note mari la bac )....Faptul care te poate te deranjeaza nu-l inteleg....Personal ma adresez viitorilor Tai clienti ....

Nu ma deranjat că ai făcut recenzie doar că ai postat că azi ai fost la mine ...și mai vizitat săptămână trecută ultima oră a mea din program.Multumesc pentru "peste", despre note: gusturile nu se discuta sunt disponibila doar pentru cei care prefera genul meu.😚😚😚 Bineînțeles de luni va aștept cu drag cu programare și confirmare cu 3 h înainte.😚😚😚
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Bine punctat ..la modul am fost azi la Ea asa e are cam 1,72-1,74 inaltime sani nr. 4-5 dar moi pufosi....cred ca ai plac dulciurile ..cred ca are  cel putin 30 de ierni....dar este grasuta...genul pufosa...cum le plac femeile turcilor...personal cum se prezinta deoarece sunt un tip exigent 6+...oral 8,normal nu am ajuns, masaj in schimb 10....atmosfera prietenoasa 9....locatie 9 ... casa....vila sau motel ...in orice caz  nu este bloc...Personal nu stiu daca mai merg deoarece este aglomeratie mare sau programul ciudat programare cu 4 zile inainte sunt cam comod....tarif decent ...respecta corect ora programata....Atentie puteti sa va treziti cu telefon pentru confirmare programare sau daca intirziati putin...

Inca o data nu ai fost la mine pe data de 6 Decembrie,fiind sărbătoare nu am lucrat .
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Vitan
  • Oras:Vitan

Inca o data nu ai fost la mine pe data de 6 Decembrie,fiind sărbătoare nu am lucrat .

. Ar trebui întrebat ziua și ora concreta. caci de clone care fac recenzii la misto suntem sătui. Nici macar nu a știut sa spuna concret locatia ta. Asa ca nu te mai agita sa îti explice. Te pup scumpo
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Am scris mesajul azi noapte si l-am postat azi....stii pentru unii ziua incepe la ora 14 si se termina a doua zi la ora 14 folosind alt fus orar ...piloti de avion....este normal confirmarea programarii prin mesaj  sms...dar i-am atentionat pe unii care vor fi interesati de tine....( deci atentionarea nu era pentru tine ) ca ai si obiceiul sa contactezi clientul telefonic si asta sa fie omul in garda la modul sa nu-i creezi prejudicii de imagine....la modul poate este secretul lui sa te cunosca si sa aiba placerea unui masaj intens....Respectivul poate fi in momentul respectiv cu membri ai familiei...cunoscuti sau colegi de serviciu si daca devin secretosi  poti crea suspiciuni prin apelul Tau.....deci discretia este importanta in ,,jocul asta,,.....Stii clientul poate fi in trafic si sa aiba telefonul pe difuzor si Tu suni... alo ai solicitat o programare crezi ca poti sa o respectii...asfel pentru unii dintre clienti pot aparea situati ,,periculoase,, sper ca intelegi....Sper ca nu te-ai suparat per ansamblu ti-am facut o mica foarte mica recenzie 

pozitiva ....ai primit note mari ( cum se spune note mari la bac )....Faptul care te poate te deranjeaza nu-l inteleg....Personal ma adresez viitorilor Tai clienti ....

Pentru limba română apăsați tasta 1!
  • Like 8
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

. Ar trebui întrebat ziua și ora concreta. caci de clone care fac recenzii la misto suntem sătui. Nici macar nu a știut sa spuna concret locatia ta. Asa ca nu te mai agita sa îti explice. Te pup scumpo

De fost a fost dar pe 30 Noiembrie ultima programare,a avut programare cu 4 zile înainte pe care am anulat-o deoarece nu am primit confirmarea cu 3 h înainte ,după a făcut pe 30 Noiembrie la 17:00 și a întârziat 10 minute de asta am sunat pentru confirmare,dar după ce a băut o sticla de vin singur a încurcat zilele..eu nu am lucrat pe 6 Decembrie.
  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

. Ar trebui întrebat ziua și ora concreta. caci de clone care fac recenzii la misto suntem sătui. Nici macar nu a știut sa spuna concret locatia ta. Asa ca nu te mai agita sa îti explice. Te pup scumpo

Tipule te-ai prins nici nu am fost ...initial am facut o programare pe 6 decembrie ....iar in ziua respectiva am aflat ca nu lucreaza ...am bagat o recenzie la misto...asfel am aflat ca de  fapt a avut liber ....deci pentru mine a fost important sa aflu ca nu mi-a dat programarea la altul si nu se tine de treaba...

Deoarece are recenzii bune am sa incerc saptamina care vine....sper sa prind o ferestra....1 - 0 pentru tine vali640

Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Tipule te-ai prins nici nu am fost ...initial am facut o programare pe 6 decembrie ....iar in ziua respectiva am aflat ca nu lucreaza ...am bagat o recenzie la misto...asfel am aflat ca de  fapt a avut liber ....deci pentru mine a fost important sa aflu ca nu mi-a dat programarea la altul si nu se tine de treaba...

Deoarece are recenzii bune am sa incerc saptamina care vine....sper sa prind o ferestra....1 - 0 pentru tine vali640

Nu are logica postările tale,te rog frumos sa nu mai minți și să eviți acest topic .Dacă întâlnirea dintre noi nu a fost ok și din punctul meu de vedere clar nu ,nu îmi permit să te sun personal ca îți spuneam eu multe...te rog frumos sa te oprești cu circul ăsta.Eu săptămână trecută am postat că nu sunt disponibila...nici gând să îți fac programare pe 6 ori alte zile.O zi bună îți doresc și evita acest topic .
  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot in UE
  • Oras:Peste tot in UE

:rax2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2

Din ce ai postat se intelege ca vrei sa dai limbi in pula lui brett. Mai bine faci un anilingus la carmecita sa faca economie de sevetele umede. lol

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Din ce ai postat se intelege ca vrei sa dai limbi in pula lui brett. Mai bine faci un anilingus la carmecita sa faca economie de sevetele umede. lol

Stimate domn, ești liber să înțelegi ce vrei, după cum te duce creierașul! Observ doar că sub acest rebranding (nu mă interesează cine ai fost în altă viață forumistică, deși ar fi dovadă de minim curaj și verticalitate să-ți luminezi fața), nu faci decât să ataci userii la foc automat și să faci haos pe topicele fetelor.

Nu e cazul să-mi răspunzi, pentru că nu am nici timp, nici chef să conversez cu cineva de teapa ta.

 

P.S. Chiar crezi că nu ne-am dat seama cine ești, băiete?

Hai, fii băiat cuminte și potolește-te!

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot in UE
  • Oras:Peste tot in UE

Stimate domn, ești liber să înțelegi ce vrei, după cum te duce creierașul! Observ doar că sub acest rebranding (nu mă interesează cine ai fost în altă viață forumistică, deși ar fi dovadă de minim curaj și verticalitate să-ți luminezi fața), nu faci decât să ataci userii la foc automat și să faci haos pe topicele fetelor.

Nu e cazul să-mi răspunzi, pentru că nu am nici timp, nici chef să conversez cu cineva de teapa ta.

 

P.S. Chiar crezi că nu ne-am dat seama cine ești, băiete?

Hai, fii băiat cuminte și potolește-te!

 

nu stii bosorogule. muie steaua (hai ca ti am dat un indiciu) . continua cu limbile si mai du te pe la club sa mai pui si tu mana pe floreta ca puta a murit de mult si limba ta e prea mica sa mai satisfaca fetele . lol

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stimate domn, ești liber să înțelegi ce vrei, după cum te duce creierașul! Observ doar că sub acest rebranding (nu mă interesează cine ai fost în altă viață forumistică, deși ar fi dovadă de minim curaj și verticalitate să-ți luminezi fața), nu faci decât să ataci userii la foc automat și să faci haos pe topicele fetelor.

Nu e cazul să-mi răspunzi, pentru că nu am nici timp, nici chef să conversez cu cineva de teapa ta.

 

P.S. Chiar crezi că nu ne-am dat seama cine ești, băiete?

Hai, fii băiat cuminte și potolește-te!

Tuicarul ca si Brett este poponarul de Miky77

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

nu stii bosorogule. muie steaua (hai ca ti am dat un indiciu) . continua cu limbile si mai du te pe la club sa mai pui si tu mana pe floreta ca puta a murit de mult si limba ta e prea mica sa mai satisfaca fetele . lol

Contiuăm pe D.G., mocofane!

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din ce ai postat se intelege ca vrei sa dai limbi in pula lui brett. Mai bine faci un anilingus la carmecita sa faca economie de sevetele umede. lol

. Doi clonati proști. Și tu și cel care se ascunde sub brett. Nu aveti curaj să vorbiti dupa userul real. Labagii că voi merita doar ignor. PS: Sa ne suge-ti pula la toți de aici.
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

RECENZIE:
Locatie: 9 (zona Aparatorii Patriei, intr-o vila)
Aspect: - (domnisoara frumusica undeva la 1.70 cm, ochi verzi-albastri, par negru lung, sani mari, genul BBW)
Oral: 10 (neprotejat, foarte bun, lins, atentie la bijuterii, foarte umed, batai peste gurita, deepthroat, DT-fuck, no gag reflex, cim)
Normal: 8.5 (protejat, se implica, accepta pozitii)
Gfe: 10+ (saruta pe corp, FK, DFK din belsug, senzuala)
Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii, foarte vorbareata)
Igiena: 10 (foarte curata, piele fina)
Masaj: 10 (foarte bun, a muncit la mine nu gluma)
Halat: 250 RON (pentru 2 ore, masaj cu rasfat)

Naratiunea:
Am luat legatura cu domnisoara si am stabilit intalnirea in aceasta perioada pe whatsapp, urmand sa confirm cu ceva timp inainte de intalnire.
Locatia este usor de gasit, zona Aparatorii Patriei, detaliile fiind furnizate ulterior telefonic.
In locatie am fost intampinat de o domnisoara frumusica undeva la 1.70 cm, ochi verzi-albastri, par negru lung, sani mari, genul BBW.
Carmen m-a asteptat intr-o tinuta sexy, pe tocuri si nici nu am intrat bine in locatie si a sarit pe mine ca si cum as fi fost unicul ei barbat din  viata ei. Odata intrat in locatie mi-a prezentat locatia cap coada si m-a servit la alegere cu o apa plata. Am facut un dus dupa ce am primit prosop, papuci de unica folosinta, iar la baie erau o sumedenie de geluri de dus. Carmen te pupa din cap pana in picioare, limbuta in ureche, este alaturi de tine la fiecare pas. Masajul a fost foarte bun, revigorant, inainte de rasfat.
Oralul a fost neprotejat, foarte bun, lins, atentie la bijuterii, foarte umed, batai peste gurita, deepthroat, DT-fuck, no gag reflex. La normal (protejat) am schimbat cateva pozitii, ii place ce face, geme natural(ridicat putin volumul la muzica sa nu suparam vecinii).  Un element de noutate a fost vibratorul care a fost omniprezent in pozitia misionar. Am finalizat pe durata unui face-fuck demential cu alternari de deepthroat. Am mai stat de vorba dupa actiune, foarte lipicioasa si pupacioasa.

Notite
1)Lasat banutii inainte de plecare fara ca ea sa fi mentionat ceva
2)Nu am auzit telefonul sunand pe durata intalnirii
3)Este extrem de pupacioasa, inca de la intrarea pana la iesirea din locatie
4)Ambientul foarte placut intretinut de muzica, luminite si decorul plin de flutari
5)Te intreaba cum preferi oralul: protejat sau neprotejat
6)La masaj te intreaba daca preferi cu crema sau cu ulei, in pat sau pe masa
7)Chiar daca nu a fost finalizarea cu swallow tot 10 merita la oral

M-am simtit foarte bine cu Carmen si o recomand, voi reveni :D

  • Like 15
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

RECENZIE:

Locatie: 9 (zona Aparatorii Patriei, intr-o vila)

Aspect: - (domnisoara frumusica undeva la 1.70 cm, ochi verzi-albastri, par negru lung, sani mari, genul BBW)

Oral: 10 (neprotejat, foarte bun, lins, atentie la bijuterii, foarte umed, batai peste gurita, deepthroat, DT-fuck, no gag reflex, cim)

Normal: 8.5 (protejat, se implica, accepta pozitii)

Gfe: 10+ (saruta pe corp, FK, DFK din belsug, senzuala)

Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii, foarte vorbareata)

Igiena: 10 (foarte curata, piele fina)

Masaj: 10 (foarte bun, a muncit la mine nu gluma)

Halat: 250 RON (pentru 2 ore, masaj cu rasfat)

Naratiunea:

Am luat legatura cu domnisoara si am stabilit intalnirea in aceasta perioada pe whatsapp, urmand sa confirm cu ceva timp inainte de intalnire.

Locatia este usor de gasit, zona Aparatorii Patriei, detaliile fiind furnizate ulterior telefonic.

In locatie am fost intampinat de o domnisoara frumusica undeva la 1.70 cm, ochi verzi-albastri, par negru lung, sani mari, genul BBW.

Carmen m-a asteptat intr-o tinuta sexy, pe tocuri si nici nu am intrat bine in locatie si a sarit pe mine ca si cum as fi fost unicul ei barbat din  viata ei. Odata intrat in locatie mi-a prezentat locatia cap coada si m-a servit la alegere cu o apa plata. Am facut un dus dupa ce am primit prosop, papuci de unica folosinta, iar la baie erau o sumedenie de geluri de dus. Carmen te pupa din cap pana in picioare, limbuta in ureche, este alaturi de tine la fiecare pas. Masajul a fost foarte bun, revigorant, inainte de rasfat.

Oralul a fost neprotejat, foarte bun, lins, atentie la bijuterii, foarte umed, batai peste gurita, deepthroat, DT-fuck, no gag reflex. La normal (protejat) am schimbat cateva pozitii, ii place ce face, geme natural(ridicat putin volumul la muzica sa nu suparam vecinii).  Un element de noutate a fost vibratorul care a fost omniprezent in pozitia misionar. Am finalizat pe durata unui face-fuck demential cu alternari de deepthroat. Am mai stat de vorba dupa actiune, foarte lipicioasa si pupacioasa.

Notite

1)Lasat banutii inainte de plecare fara ca ea sa fi mentionat ceva

2)Nu am auzit telefonul sunand pe durata intalnirii

3)Este extrem de pupacioasa, inca de la intrarea pana la iesirea din locatie

4)Ambientul foarte placut intretinut de muzica, luminite si decorul plin de flutari

5)Te intreaba cum preferi oralul: protejat sau neprotejat

6)La masaj te intreaba daca preferi cu crema sau cu ulei, in pat sau pe masa

7)Chiar daca nu a fost finalizarea cu swallow tot 10 merita la oral

M-am simtit foarte bine cu Carmen si o recomand, voi reveni :D

Mulțumesc frumos 😗😗😗.Ai uitat sa spui că ai stat 1.30 h și ai lăsat 300 eu având 200 h.💋💋💋Te sărut și te aștept cu drag😙😙😙
  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...